tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hubsao wszystko kwestia dogrania. 15 to przykład. Wystarczy ustawić zgłoszenie na użytkownika. Jak 20 zgłosi to co akcja skoordynowana?
1
@Janiama czas trzeba mu dać, ale obawiam się że te nasze wielkie talenty to talenty i tyle. Bilbao dziś robiło z tych dzieci właśnie dzieci.
11
@Moderacja @Redakcja czy to takie skomplikowane ustawić w kodzie automatyczna blokadę konta jak ktoś na dobe dostanie np 15 zgłoszeń. Możecie pewnie spać, a skończą się te wycieczki białych pajaców tutaj bez waszej ingerencji, bo konta same się będą blokować
2
@ToshyFCB nie chce przedłużyć kontraktu, gdzie tu plucie. Ogromną ilość piłkarzy nie przedłuża i co, siedzą na trybunach? To tylko duma lapcia nic więcej.
0
@Encore Więcej niż klub nie pozwala by ktoś nie chciał przedłużyć kontraktu. Barcie się nie odmawia
0
@Encore I wieczne obrażanie jak to on niszczy rozwój młodych, a oni tacy wybitni
0
@tomcias10 Może taki jak w poprzedniej rundzie. Może szum na skrzydle, na pewno więcej niż jego zmiennicy
1
@Roobo O ho, wraca narracja Amigos. A co pokazał tragiczny Gavi, Nico Abde?
0
@Borry Real sobie na pełnym spokoju grał. Ale wiadomo oni na wiecznym farcie
2
@Encore mam nadzieję że dożyje, bo długo już się tak mówi
2
Nie lubię mieć racji. Pisałem, decyzja z Dembele to kretynizm, mógł Lapcio sobie jeden dzień poczekać z tymi ultimatami. Ale wiadomo PR wielkości wygrał. Ciekawe w budżecie co mieli wpisane, która rundę.
0
@Lisek Poszukam mojego komentarza po komentarzu Lapcia, że nie przedłużymy Leo. Dla mnie to gwóźdź do trumny Barcelony na Lata.
0
Jak patrzę na kiwki AB, wyjaśnia z pressingu i zaangażowanie. To oni grają jako Barca a my jako ci średniacy z ligi. Nie wierze w top 4 w tym sezonie.
3
Wygrywa zespół znacznie lepszy. Nie Lepszy, a znacznie lepszy.
0
Dobra kończmy ten mecz. Walczyć o te 4 miejsce i tyle, bo za chwile znowu 11 pójdzie do L4
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Spokojnie ale w LE już na pewno. Dziś wyglądamy jak parodia, a nie zespół.
0
Przecież to podanie TS to jakaś katastrofa, cale boisko do kolesia gdzie 3 jest. Tu pomysłu nie ma, zły pressing, złe ustawienie, fizycznie gorzej. Nierozumiem tego meczu tak szczerze. :)
2
Nasza pomoc dzieciaków dzisiaj zjadana strasznie.
1
@Janiama 2-2 remis
5
@Messibestplayerintheworld Bójcie sie narody. Normalnie atak na LM, ale chyba kobiet
1
@Momals11 A co Cou ci dał :) Tylko emocje nic wiecej.
4
Brait pół roku nie grał, Ferran 3 miesiace nowy, Ansu nie gotowy, Abde junior - dla mnie na teraz to nie jest pierwszy skład, Judga nie wspominając. To nie jest mecz z 3 liga w kórym i tak sie meczyliśmy. Mam nadzieje, że Lapcio z Xavim wiedza co robia, bo mocno nas zaboli odpadniecie z PK. PS. Tak wiem, zaraz powiecie co Dembele ma za statystyki itd, odpowiem, lepsze od tych co wymieniłem, a najważniejsze jest w rytmie meczowym. Jeden mecz nie mogli poczekać by go na trybuny wysłać? Głupota
0
No to żeby płaczu nie było, że nie ma z kim z przodu grać.
0
@Wojtas1080pl Rozumiem geniuszu ze w drugim meczu już będzie wybitnie? :) zgra się, dojdzie do formy po kontuzji.
0
@Rewolucja123 nie przetłumaczysz, a jutro będzie jazda po Abde, a jak umoczymy to już w ogóle bedzie jazda bez trzymanki.
0
@Wojtas1080pl Odwróce pytanie co ci dał Ferran, Abde?
1
@MasonStorm Na 1-1 z 3 liga tez sabotował? W meczu z RM dla mnie jeden z lapszych. Potrzebujemy go jutro, bo Ansu dopiero wrócił, Ferran tez. A Abde dla mnie to nie ta liga
2
Czyli w ataku jutro bez Dembele, Depay, Luk. Oby nam się to czkawka nie odbiło, nie mogli z tym Dembele poczekać do weekendu i wtedy go uziemić, tu mamy jeden mecz i możemy wypaść z PK, a kasę potrzebujemy
2
@Sulimo To samo z @Woland10 .