1

@Hubsao wszystko kwestia dogrania. 15 to przykład. Wystarczy ustawić zgłoszenie na użytkownika. Jak 20 zgłosi to co akcja skoordynowana?

1

@Janiama czas trzeba mu dać, ale obawiam się że te nasze wielkie talenty to talenty i tyle. Bilbao dziś robiło z tych dzieci właśnie dzieci.

11

@Moderacja @Redakcja czy to takie skomplikowane ustawić w kodzie automatyczna blokadę konta jak ktoś na dobe dostanie np 15 zgłoszeń. Możecie pewnie spać, a skończą się te wycieczki białych pajaców tutaj bez waszej ingerencji, bo konta same się będą blokować

2

@ToshyFCB nie chce przedłużyć kontraktu, gdzie tu plucie. Ogromną ilość piłkarzy nie przedłuża i co, siedzą na trybunach? To tylko duma lapcia nic więcej.

0

@Encore Więcej niż klub nie pozwala by ktoś nie chciał przedłużyć kontraktu. Barcie się nie odmawia

0

@Encore I wieczne obrażanie jak to on niszczy rozwój młodych, a oni tacy wybitni

0

@tomcias10 Może taki jak w poprzedniej rundzie. Może szum na skrzydle, na pewno więcej niż jego zmiennicy

1

@Roobo O ho, wraca narracja Amigos. A co pokazał tragiczny Gavi, Nico Abde?

0

@Borry Real sobie na pełnym spokoju grał. Ale wiadomo oni na wiecznym farcie

2

@Encore mam nadzieję że dożyje, bo długo już się tak mówi

2

Nie lubię mieć racji. Pisałem, decyzja z Dembele to kretynizm, mógł Lapcio sobie jeden dzień poczekać z tymi ultimatami. Ale wiadomo PR wielkości wygrał. Ciekawe w budżecie co mieli wpisane, która rundę.

0

@Lisek Poszukam mojego komentarza po komentarzu Lapcia, że nie przedłużymy Leo. Dla mnie to gwóźdź do trumny Barcelony na Lata.

0

Jak patrzę na kiwki AB, wyjaśnia z pressingu i zaangażowanie. To oni grają jako Barca a my jako ci średniacy z ligi. Nie wierze w top 4 w tym sezonie.

3

Wygrywa zespół znacznie lepszy. Nie Lepszy, a znacznie lepszy.

0

Dobra kończmy ten mecz. Walczyć o te 4 miejsce i tyle, bo za chwile znowu 11 pójdzie do L4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Spokojnie ale w LE już na pewno. Dziś wyglądamy jak parodia, a nie zespół.

0

Przecież to podanie TS to jakaś katastrofa, cale boisko do kolesia gdzie 3 jest. Tu pomysłu nie ma, zły pressing, złe ustawienie, fizycznie gorzej. Nierozumiem tego meczu tak szczerze. :)

2

Nasza pomoc dzieciaków dzisiaj zjadana strasznie.

1

@Janiama 2-2 remis

5

@Messibestplayerintheworld Bójcie sie narody. Normalnie atak na LM, ale chyba kobiet

1

@Momals11 A co Cou ci dał :) Tylko emocje nic wiecej.

4

Brait pół roku nie grał, Ferran 3 miesiace nowy, Ansu nie gotowy, Abde junior - dla mnie na teraz to nie jest pierwszy skład, Judga nie wspominając. To nie jest mecz z 3 liga w kórym i tak sie meczyliśmy. Mam nadzieje, że Lapcio z Xavim wiedza co robia, bo mocno nas zaboli odpadniecie z PK. PS. Tak wiem, zaraz powiecie co Dembele ma za statystyki itd, odpowiem, lepsze od tych co wymieniłem, a najważniejsze jest w rytmie meczowym. Jeden mecz nie mogli poczekać by go na trybuny wysłać? Głupota

0

No to żeby płaczu nie było, że nie ma z kim z przodu grać.

0

@Wojtas1080pl Rozumiem geniuszu ze w drugim meczu już będzie wybitnie? :) zgra się, dojdzie do formy po kontuzji.

0

@Rewolucja123 nie przetłumaczysz, a jutro będzie jazda po Abde, a jak umoczymy to już w ogóle bedzie jazda bez trzymanki.

0

@Wojtas1080pl Odwróce pytanie co ci dał Ferran, Abde?

1

@MasonStorm Na 1-1 z 3 liga tez sabotował? W meczu z RM dla mnie jeden z lapszych. Potrzebujemy go jutro, bo Ansu dopiero wrócił, Ferran tez. A Abde dla mnie to nie ta liga

2

Czyli w ataku jutro bez Dembele, Depay, Luk. Oby nam się to czkawka nie odbiło, nie mogli z tym Dembele poczekać do weekendu i wtedy go uziemić, tu mamy jeden mecz i możemy wypaść z PK, a kasę potrzebujemy

2

@Sulimo To samo z @Woland10 .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?