tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo no i co w tym dziwnego?
1
Ja słyszałem że w ciągu 29godzin. Sport zapewne zaraz napisze że 19h.
0
Ale w nocy w 3miescie armagedon był. A teraz cisza, słońce zaraz wyjdzie.
1
@Worny ja lubię BM, MC i LVP
1
@Peciak Tez mam wrażenie, że ta ich pomoc robi robotę, wystarczy ze jeden wypada i maja problemy.
1
Nie wiem albo to Real jest dobrze ustawiony albo Bilbao się zesrało. Kompletnie inny presing niż ich znam
2
Ale atletic beznadziejnie prasuje. Z nami to centymetra nie zostawia.
2
@zemol96 Sadze ze potrzebujemy 9-tki z topu. Nie wiem kto może być tak dobry jak on, a ryzyko jest to prawda
1
@Emhyr I wole taki niż katalońskie ściemy i fake newsy. Ten news jest porostu prawdziwy jak jest. Nie ma faworyta i to każdy z nas wie, ależ drugiej strony sport MD itd wrzuca jakieś pierdoły. Haaland wybrał, nie lubi Anglii itd.
0
@Emhyr Właśnie napisał jak jest. Zaczyna się licytacja. Jeśli myślisz, że na tym etapie jest już konkret to właśnie jest gówno news bo go nie ma.
6
@ChessInfo Relacja live z gry w szachy. Czyli nie było na LR jeszcze wszystkiego :D
94
My też się cieszymy, że tam jest :)
1
@szkutnik91 Zadaniem sportu i dziennikarzy tego szmaciaka jest wrzucanie miliona gownianych newsow. Nie ma w Hiszpanii gorszej gazety
0
@Hubsao To fake.
6
@masa11 A ja jedynego skrzydłowego który w tym sezonie coś robi. Możecie oceniać jego karierę u nas, decyzje z kontraktem itd, ale nie mamy skrzydłowego, który się zbliża poziomem do niego.
1
@FioletoweOczy I po co? Nasza rola jest wejście do top4. Walka w LE i PK, a ie jakieś dumne pierdoły. Musimy mu zapłacić czy nam się to podoba czy nie, a nie mamy skrzydeł.
0
@Rewolucja123 Widać było po meczu z RM jak bardzo potrzebujemy takiego Comana,
12
Sport i te ich newsy. Ogólnie od roku to już sięgnęli takiego dna, myśle że poziom The Sun
6
@Hubert98 na pewno nie szukaj tutaj pomocy. Idź do dobrego lekarza i zdrowia życzę
0
@Rewolucja123 Za miesiąc powiedzą że Cou jest słaby, daj im czas. Po jednym meczu LR potrafi iść w każdą stronę z opinia o piłkarzu
1
@mekston Wulkan wyjeb, zalał sporo wysp, o Tonga nic nie wiadomo gdzie mieszka 100tys ludzi, ale temat najważniejszy pajac Djokovic. Dobrze to Nadal powiedział, z Serbem czy bez turniej będzie bardzo dobry.
2
@barcelonaLM nie rozumiem fenomenu tego filmu.
0
@nioton On do nas kompletnie nie pasuje
2
@Barca1992 sranie w banie. News z dup. Ao było bez Djokovica i bez niego sobie poradzą. Sponsorzy też zostaną.
0
@against_modern_football To już swoją droga, robole na dole zapiera. Reszta u góry i dokładnie te same dodatki, emerytury, 13,14, itd. Nie wspominając, że cały czas kopalnie nie są rentowne.
0
Komentarz usunięty
3
@against_modern_football To samo mogę powiedzieć o każdej grupie "synek" @sdg chodzi mi o to że głosują na nich ludzie co dostają, wtedy ok, ale jak zabierają to już jednak źle. Patrz rolnicy, 70% na nich głosowało bo dostawali sianko, a teraz?
2
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28003959,polski-lad-dojezdza-takze-gornikow-z-kghm-pensje-mniejsze-nawet.html#s=BoxOpImg5
Największe hieny w naszym społeczeństwie. Jakoś jak maja tracić ci co dobrze zarabiają na etatach i dzialalności to nie strajkują, głosują na PIS itd. Ale jak już nagle ich dotyka to nakaz wyrównania. Czym etat górnika różni się od mojego?
0
@Lisek Moim zdaniem odejdzie za free. Dużo jednak zależy od dwumeczu z RM, jak PSG umoczy to odejdzie latem, jak PSG coś ugra w LM to może przedłużyć np o rok przy Zidanie
1
@Mateusz19961889 następne to będzie. Xavi ma w głowie nazwisko, nikomu nie powiedział jakie ale ma