2

@Kgorecki2500 Myślę ze sprawiedliwości. Tak to dobry kandydat myśle na to stanowisko. Korwin Kultury np.

3

@Tomo1989
Koeman za późno.
Leo za burta
FCB za burta LM
Zatrudnienie Luka

Poczekamy, zobaczymy jak te zmiany wpłyną. Na razie modlimy się o bycie w LM w następnym sezonie

0

Ale w drugim secie Iga dostaje wprdl.

0

Stefek Gerrard - dziękujemy

1

@Janiama Zasada zawsze jest gdzieś gorzej :)

5

Inflacja 8.6. Klękajcie narody po statystykach zgonów, Polska znowu na czele w Europie :D

3

@arasz1819 Dokładnie to samo miałem napisać. No ale kliki w artykule będą.

1

@TylkoBarca7273 Większą mendę to tylko w obecnym rządzie szukać.

0

@barcelonaLM Zabierze sobie gdzie indziej. Powerpoint premier juz ma plan na bank.

1

@Nhyz Oby wtedy coś na nim jeszcze zarobimy

6

@KochamInieste Mówi się na dzielce, że wystarczy

0

@Mns21 2023 koniec sezonu

0

Ciekawe ile % pensji, będziemy płacić. Swoją droga koleś gra shit od 3 lat, a nawet pół centa nie zejdzie z potężnej, jednej z największych pensji na świecie.

0

@Pogba Ta bo wiesz jaki internet inne kraje maja.

4

@FC1899Barca No tak bo prdl Konfederacji na FB pogoni Covid z naszego kraju. Wszystko zniknie, będzie lepiej i sympatyczniej.

0

@Medium W takim razie Pep też miał farta. Tylko dziwne że Zizu musiał wrócić by ponownie ratować RM, bo inni trenerzy z tych piłkarzy nie potrafili wycisnąć nic.

2

@Rastafarnianin i nadal mają 35%poparcia. To chore jest jak ludzie są głupi

0

A jakiś brytyjski dziennikarz napisał coś o Cou. Czy tylko Hiazpanscy?

1

@tomek8756 tylko emeryci do 5k. Ci dalej tracą.

1

@sevs I Pana już pożegnamy z TVP. Czarna lista

0

@Janiama zgadzam się. Frekwencja będzie wysoka, pis nie ma szans na 40% poparcia. Konfa 12? Możliwe ale przy wyborach trzeba coś więcej niż krzyczeć o maseczki i lockdowny w Holandii. No i by musieli Korwina schować.

0

@Joe_Pesci przeczytałem część. Ale wystarczy, narracja ta sama. Tylko uwaga, u nas nie ma ograniczeń, a Slawus pisze jakbyśmy z domu nie mogli wyjść bez szczepień. A ja tymczasem Czuję się wolny, robię co chce. No ale fakt maseczka, zabrali mi wolność. My naprawdę mamy problemy gospodarcze, a nie problem maseczki. A lockdowny Holandii itd. Mnie nie interesują bo mnie nie dotyczą

17

@patrykzmc2000 Jak złamana dłoń, palec może wykluczyć piłkarza na kilka miesięcy, nie kumam tego trochę.

8

@Gaucho Pozbyć się go. Jest strasznie elektryczny

2

Komentarz usunięty

2

@Meesc Konfederacja i hipokryci, nie znałem.

0

@dniel Większość nie zarabia najmniej, wiekszosc dostaje najnizsza krajowa, a reszta koperta. A druga część może ruszy dupe i pójdzie do roboty

0

Komentarz usunięty

1

@Odcinkowy Po karierze

1

@DonMatteo901 no ale nie zdradzał. Więc spoko koleś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?