0

@Emhyr czyli coś na zasadzie. By wygrać w totka trzeba trafić 6-tke i zagrać

0

@Tomo_95 nie koniecznie. To Morata może być rezerwowym.

1

@Hubsao pewnie tyle wart ten news. Przecież on jest wypożyczony do końca sezonu. To o jakich 18 mcach pisze ten człowiek, toż AM musimy się dogadać

0

@SinMistico pomyślałeś o rotacjach? Zobacz na skalę kontuzji u nas.

3

@blaugrana16 po czym wnioskujesz?

1

@Rewolucja123 głównie obwinia Bartka.

0

@patry295 Ja go nawet nie komentuje

2

Elo, na koniec roku mam propozycje dla rodziców.
Zabierzcie pociechy do kina na Sing 2, mam 7 latka i nie widziałem u niego tak dużej ilości emocji, pozytywnych emocji. Płakał, śmiał sie , tańczył, klaskał, bardzo przyjemna bajka bez ogłupiacza obecnego świata, cała sala widać było, że świetnie się bawi.

https://sing2.wp.pl/czego-ucza-nas-bajki

13

@Deco 20 No Mendy to bedzie zdalnie chyba grał :)

0

@Sysia11 SI na pustaka, Siuuuu z karnego

0

@AmigoBlancos I tak RM ma piękna sytuację. My mamy katastrofę

0

@MesQueUnClub_87 no ale uznajmy, wkoncu się przyznał do błędu

2

@Kusco15 jeśli tylko wypożyczenie na 6 miesięcy to nam się przyda

1

@taris wypożyczenie pewnie. Tzn modlę się by tak było

0

@kamiVeB u nich 4 piłkarzy na razie nie ma. U nas w sumie 18-tu :D

2

@Kusco15 Bóg tak chciał. Nauka to syf

0

@Ghotti Nie mam :D

0

@Ghotti Do nas go

4

Zrobić wszystko by mecz został przełożony. My potrzebujemy 3pkt, a tym co zostało nie ma szans na 3pkt

0

@Barca445 chyba rozw kontraktów Umtiti, Cou, Demb i wszystkim płacimy pensje z kredytu, a bierzemy Morate i oddajemy Depaya+35 baniek

1

Człowiek rano czyta Dembele out, myślisz nie może być gorzej, później Barca chce wypożyczyć Morate, no Kur no gorzej już nie będzie, co na to Barca, a no wypożyczamy i kupujemy za 35 baniek Morate. Ciekawe co dalej nas czeka.

1

Alemany top, załatwia nam Morate. A Rudiger za free w rm.

0

@DonAndrzejos naszym zadaniem jest top 4 i Dembele musi grać, a nie trybuny i duma

0

@Ghotti ZUS jest do przodu. Emerytury wypadły, becikowego mało

1

Komentarz usunięty

0

@kkbarca a my mamy Alemany on jest top, a nie jakieś tam perezy
Dwa gratisowe transfery Mbappe, Rudiger do tego Alaba, o Halandzie nie pisze bo nie wiem kto go zgarnie. Nasze transfery to śmiech na sali vs RM

2

@POLAK12345 Jednego wielkiego fana mniej.

0

@JaroCoach Na razie to wymysł prasy, nic nie wiemy.

1

@patrykzmc2000 Pewnie z pensja opłacana przez Barce.

0

@Survier Ściagneła mu Depaya. A o Antonym zapomnij.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?