1

@Odcinkowy Po karierze

1

@DonMatteo901 no ale nie zdradzał. Więc spoko koleś

1

@MesQueUnClub96 myślę że jest w stanie. Ale musi potrenować z innym trenerem. Dolezal nie pomoże moim zdaniem

0

@norbi77 gdzie grają?

6

@michal26 Swój z Espanyolu. Aha

0

@amanter Prosze cię. A co on palcem gra?

0

Jak bardzo słaby musi być Pena, że Neto broni.

0

Ale ta młodzież z przodu jest bezproduktywna.

1

Oskaaaaar Mingueeeza.

0

@Rust_Cohle jest w punkt konfederacji, to dlaczego nie może on wrzucać innej perspektywy.?

1

@ngif wiatraki to postawiło gestapo i Niemcy

3

@NaFazieHitman Bierz konfederacje. Będziemy pierd o maseczkach jeszcze 3 lata

0

@Majkel34 no u konfederacji cisza. A poczekajcie jak jakieś ograniczenia PiS wrzuci, nie wiem kibel z maseczka. Będzie wojna do upadłego, a gospodarka, podwyzki kogo to obchodzi

0

@cata_luna zajebiste 0%kredyt dla państwa. Wiesz ze 400zl miesięcznie z budżetu to dużo?

0

@cata_luna odpowiem jeszcze raz. Pracuje w korpo 25tysi. Nikt nie wie co to
Kolega straż nic nie wie, nikt nie mówi co to. Kadry cisza, to pracownika sprawa, ale skąd ja mam o tym wiedzieć. Każdego kogo pytam nikt nic nie wie. Zobacz nauczycieli w necie płacz, nikt im nie powiedział. Fajnie ze wy wiecie, ale społeczeństwo chyba nie. Ja sobie złożę bo w styczniu nie miałem wypłaty jeszcze ale inni są w dupie

3

@patrykzmc2000 czyli teraz najtrudniejsze, pozbywanie się piłkarzy

0

@cata_luna nie może. Do pierwszej wypłaty styczniowej może, która dostał. Później dopiero na 2023. Wpisz sobie pit 2.przeczytaj jeden artykuł i wróć

0

@derlysy1979 świetnie że u ciebie działa. Ja pracuje w korpo 35tys. Żona 12tys zatrudnionych. Kadrowe nie kumają tego pit2, mylą z ulgami dla klas średnich i wspólnym odliczeniu nie wspominając. Kumpel strażak mniej o 420zl bo nie miał złożone, nie wiedział i rok kredycik da pisowi 0%. I do tego kłamiesz, pracodawca nie ma obowiązku informować o pit2, to pracownika odpowiedzialność.

0

@lucca87 no a kto ma złożone? Nikt nie wie o pit2. Nie był istotny dotychczas. Teraz będzie

0

@cata_luna tylko ze mało ludzi wie że musi to zrobić. To jest skurw. Pisu ze nic o tym nie mówią.

0

@derlysy1979 nie, bo ludzie nie wypełniają pit2 i PiS bierze sobie nowy characz który odda za rok.

0

@Xwowrak Ja będę, ale u mnie pracodawca jeszcze nie dał wzoru
Nie dam pisowni kredyciku 0%

0

Czy sport w ostatnich 6 miesiącach miał chociaż jeden news, który był prawdą. ? Może nie news, plotkę transferowa?

1

@Messibestplayerintheworld Ta i zaraz będzie jak z Umtitim, ten klub nie, ten nie, ten nie. Odejdę tylko do LVP, BM i ani centa mniej w kasie.

0

@Pilka_jest_okragla no i ma racje, trzeba się szanować

2

@Firestone zapomniałem że mamy takiego piłkarza jak Pedri

1

@Kusco15 Jezu półtorej miesiaca bedzie o tym pitolenie jak po meczu z PSG :D

7

Haland, Haland, Haland, zarząd mówi, że nic w sumie nie może powiedzieć, ale dziennikarze cały czas to samo pytanie. Idioci.

22

I ciach 50 tysi zarobione

1

Głupota moim zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?