1

@ElKamil pewnie, mamy zastępstwa przecież

1

@Barca1992 konfa niech pamięta by się wstrzymać od głosu

1

@Kgorecki2500 przeszczepiono ufff. Juz myślałem że coś o szczepionkach.

2

@derlysy1979 chodzi o to by mówić o nich. Jaka to utrata wolności. Blablablabla

0

@DaPidejpi Mój chodzi w maseczce cały czas, jest bezpieczny.

0

@jeyx77x i co to zmienia? Do 18 :50 mają czas

0

@AdiKingu96 Co za różnica czy wczoraj, czy dziś, czy jutro do 15:00? Gramy o 18 i do tego czasu musi byc zarejestrowany.

1

@Rewolucja123 Zobacz Luuk DJ. Jechany niemiłosiernie, teraz dwie bramki z dyni walnal i juz nastepca Suareza, powinien zostac itp. Nie szukaj tu logiki. Depay po meczu z Juve był już nastepca Leo, a teraz....

5

@Barca1922 Ansu 2,5 miesiaca przerwy, Ferran jeszcze z nami nie trenował. No plan świetny to nie jest

0

@maroon Szwecja to przykład dla konfy, która od początku nie ogranicza wolności. Maseczki, restrykcje itp. Cały czas na podstawie tego Kraju Konfa, buduje narrację że wszystkie obostrzenia to bzdura, w Szwecji nie mają i nie mają zakażeń.

5

@333tricampeones333 Ten kasztan ma znacznie lepsze staty od TS

0

@maroon Dobrze przepraszam Konfederacja, antyszczepionkowców przesadziłem.

0

@Pilka_jest_okragla to jednak dziś mieli badanie znowu?

21

Ci to mają luksus. Wszyscy zdrowi

3

Czyli nie bedzie Moraty.

0

@takisobiektos To nie Fifa chłopie. Myslisz, że pewnie nie chcieli sprzedac Cou, Umtitiego?

5

@Firestone No to byłby już kozak ruch

0

@takisobiektos Gdyby baba miała wąsy. Sam Ferran powiedział, że był informowany, że będzie problem z rejestracja. Na razie idzie zgodnie z planem, oprócz katastrofy z Leo.

1

@amanter Jeśli rozbili mu to co zostało z 1,5 roku na 3 lata to majsterszczyk Alemany. Nie mamy propozycji dla Umtitiego, to dobry ruch.

1

Jesli Umtiti przedłużył o 1,5 roku kontakt, zjechał z wynagrodzenia, ba zrezygnował z czesci wynagrodzenia. To i łatwiej będzie go później wypożyczyć. Po drugie Samu to był świetny obrońca, ale nei wiem co z tym kolanem, czy on wytrzyma bycie nawet rezerwowym.

0

@taris bez szans

0

@Coutinho007 Gavi to wzrost wynagrodzenia, a musi być spadek

1

????| EDIT: Chodzi o przedłużenie umowy z jednym z piłkarzy, a nie o odejście piłkarza. Dzięki temu Ferran Torres będzie mógł zostać zarejestrowany! ????

[Gerard Romero] ????

Czyli Roberto

0

@VeB 1899 Demir to chyba raczej łatwy temat. Raczej stawiałbym na Neto.

5

@kkbarca True widać, że jest teraz bardziej wiarygodny.

2

@Ronnie1992 Niech sie zabierze za gre, a nie buszowanie po twiterze.

0

Pewnie czekali na potwierdzenie kontraktu Cou. No bo raczej nic sie nie zmieniło z kasa w klubie.

8

Błażej świetny artykuł. Dzięki wielkie.

1

@Firestone RM ma jeszcze gorzej z Balem. Tak to już bywa niestety, chociaż Bale ma kontrakt do końca tego sezonu a my z Umtitim jeszcze rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?