tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ElKamil pewnie, mamy zastępstwa przecież
1
@Barca1992 konfa niech pamięta by się wstrzymać od głosu
1
@Kgorecki2500 przeszczepiono ufff. Juz myślałem że coś o szczepionkach.
2
@derlysy1979 chodzi o to by mówić o nich. Jaka to utrata wolności. Blablablabla
0
@DaPidejpi Mój chodzi w maseczce cały czas, jest bezpieczny.
0
@jeyx77x i co to zmienia? Do 18 :50 mają czas
0
@AdiKingu96 Co za różnica czy wczoraj, czy dziś, czy jutro do 15:00? Gramy o 18 i do tego czasu musi byc zarejestrowany.
1
@Rewolucja123 Zobacz Luuk DJ. Jechany niemiłosiernie, teraz dwie bramki z dyni walnal i juz nastepca Suareza, powinien zostac itp. Nie szukaj tu logiki. Depay po meczu z Juve był już nastepca Leo, a teraz....
5
@Barca1922 Ansu 2,5 miesiaca przerwy, Ferran jeszcze z nami nie trenował. No plan świetny to nie jest
0
@maroon Szwecja to przykład dla konfy, która od początku nie ogranicza wolności. Maseczki, restrykcje itp. Cały czas na podstawie tego Kraju Konfa, buduje narrację że wszystkie obostrzenia to bzdura, w Szwecji nie mają i nie mają zakażeń.
5
@333tricampeones333 Ten kasztan ma znacznie lepsze staty od TS
0
@maroon Dobrze przepraszam Konfederacja, antyszczepionkowców przesadziłem.
0
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27988378,szwecja-rzad-oglosil-zaostrzenie-restrykcji-epidemicznych.html#do_w=60&do_v=143&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg5
Ostatni bastion antyszczepionkowcow upadł.
0
@Pilka_jest_okragla to jednak dziś mieli badanie znowu?
21
Ci to mają luksus. Wszyscy zdrowi
3
Czyli nie bedzie Moraty.
0
@takisobiektos To nie Fifa chłopie. Myslisz, że pewnie nie chcieli sprzedac Cou, Umtitiego?
5
@Firestone No to byłby już kozak ruch
0
@takisobiektos Gdyby baba miała wąsy. Sam Ferran powiedział, że był informowany, że będzie problem z rejestracja. Na razie idzie zgodnie z planem, oprócz katastrofy z Leo.
1
@amanter Jeśli rozbili mu to co zostało z 1,5 roku na 3 lata to majsterszczyk Alemany. Nie mamy propozycji dla Umtitiego, to dobry ruch.
1
Jesli Umtiti przedłużył o 1,5 roku kontakt, zjechał z wynagrodzenia, ba zrezygnował z czesci wynagrodzenia. To i łatwiej będzie go później wypożyczyć. Po drugie Samu to był świetny obrońca, ale nei wiem co z tym kolanem, czy on wytrzyma bycie nawet rezerwowym.
0
@taris bez szans
0
@Coutinho007 Gavi to wzrost wynagrodzenia, a musi być spadek
1
????| EDIT: Chodzi o przedłużenie umowy z jednym z piłkarzy, a nie o odejście piłkarza. Dzięki temu Ferran Torres będzie mógł zostać zarejestrowany! ????
[Gerard Romero] ????
Czyli Roberto
0
@VeB 1899 Demir to chyba raczej łatwy temat. Raczej stawiałbym na Neto.
5
@kkbarca True widać, że jest teraz bardziej wiarygodny.
2
@Ronnie1992 Niech sie zabierze za gre, a nie buszowanie po twiterze.
0
Pewnie czekali na potwierdzenie kontraktu Cou. No bo raczej nic sie nie zmieniło z kasa w klubie.
8
Błażej świetny artykuł. Dzięki wielkie.
1
@Firestone RM ma jeszcze gorzej z Balem. Tak to już bywa niestety, chociaż Bale ma kontrakt do końca tego sezonu a my z Umtitim jeszcze rok.