tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@BarcaSupporter Bo tak powinno być. Walczymy o TOP 4, duma w kieszeń
1
@gumaz Wszystkich skrajnych Lewaków i Prawaków niech się powybijają będzie się lepiej żyło.
2
@FCBparasiempre A teraz cieszymy się z dwóch wygranych z rzędu.
0
@mekston Chodziło mi, że musiała przejąć inicjatywę, bo jak to napisałeś kobiecy tenis to emocje :) Jakby dała się rozpędzić Rosjance to mogło być całkowicie inaczej. :D
0
Rosjanka zaczyna wygrywać piłki. Jak nic Iga nie zmieni umoczy ten set
1
@Rewolucja123 Ale oni to pupilki LR, płakać mogą, a Alba to koziołek.
3
@LeoMesjasz Podsumujemy szefa na koniec sezonu
0
@Jestjakjest kto to?
1
@Kgorecki2500 ciekawe czy lewaków wpuszcza co będą swoje opinie dawać :)
3
@Pilka_jest_okragla ale jak Alba płaczę, to wyjeb bo mental. Jak młody to o Jezu jakie słodkie
0
@Karzel nie ma być linczowany, ale trzeba być obiektywnym. Skoro środek przegraliśmy to nie uważasz że ciężko by Busi sam dał radę i nie miał wsparcia młodziaka
5
I powinien to zrobić. Piłkarz to nie jest niewolnik, ma kontrakt. W obecnych czasach bardzo dużo piłkarzy odchodzi free. Nasze więcej niż klub się skończyło dla mnie z chwilą gdy Lapcio pogonił Leo i pojechał na kolacyjkę z Perezem
5
@pax Amen, niestety nie wpoisz do głów, że to nie Fifa, młody - ma czas, stary - jego wina wywalić. Ale gdzie wyniki i dlaczego ich nie ma, zobaczcie jak zagrał Gavi katastrofa, element przemilczany. Gdyby Busi tak grał to nie chce wiedziecę o jakości komentarzy.
0
@doc sport, oni newsy wyciągają z Komory losującej
0
@Pilka_jest_okragla Porównaj go teraz z Abde. Nad którym się zachwycamy
0
@BarcaInfo jesteś gorszy od Lapcia w propagandzie. Porównaj Alaba jeden z najlepszych na świecie, Gaya podpisuje z Valencia a Grimaldo widzieliśmy z Benfika i jak to ma być następca to bez komentarza zostawię. Azpilincueta bliżej niż dalej a na pewno nie jest to top. Porównanie z RM jest kompletnie nie adekwatne
1
@BarcaInfo za Ronaldo jest Vini, Hazard, Jovic, za Ramosa Mikitao, Alaba, za Navasa, Courtua. Widzisz różnicę? Jak za Pique sprowadzisz klasowego obrońcę za Ronaldo czy za Stegena to każdy powie Aut stara gwardia, ale u nas za nich mają przyjść albo jacyś za darmo albo dzieci ze szkółki. Dlatego jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Kompletnie twoja historia pozbycia się starej gwardii nie spina.
3
@FCB24 Busi to bez nogi bedzie lepszy od naszych z Barcy B.
1
@gryfiT. LR powinna zacząć oglądać Barce B. Może wtedy zobaczą te nasze ogromne talenty, dodam, że to 3 liga z której nie potrafią dostać się wyżej, a i w tym sezonie środek tabeli.
2
@kkbarca A za nimi byli Rakitic, Vidal, Busi i takie AB nie robiło tego co wczoraj, ja nie mówie ze to były łatwe mecze, ale to jaka różnica była wczoraj to katastrofa.
2
@Kinginiesta Nasza filozofia to gra techniczna, trzymająca piłke itd, a jak nas zaatakuje jakiś przeciwnik co biega jak opętany to jesteśmy jak dzieci we mgle.
Przykłady:
Roma, LVP, BM, AB, Celta druga połowa - jak jest intensywność to jesteśmy .....
Z chwila chcemy próbować grac jak inni, intensywnie, to się kończy jak się kończy bo nie trenujemy fizycznie, trenowalismy, może Xavi to zmieni, ale na to potrzeba czasu.
0
@ostry22 I dlatego w każdym aspekcie piłki nożnej byliśmy gorsi wczoraj.?
0
@Sau_Ron wygrywającą, efektywna, a nie z poczuciem ze Bilbao było klasę wyżej.
3
(@Alfremartinezz) |‼️
????ansu Fati will be absent for 6 weeks.
No to nie tak źle. Dodając tolerancję naszych lekarzy, min 14 tyg
No może jeszcze dodajmy z 1 miesiąc z komentarzem, nie spieszymy się by kontuzja nie wróciła
1
@VamosRakieta bez prawdziwych wzmocnień nie wrócimy. Mamy połowę dzieci a druga połowa to emeryci. Na teraz środek tabeli nic więcej. Do tego tragiczny okres przygotowawczy, w każdym meczu, każdym przynajmniej jeden piłkarz odpada. Świat w piłkę gra na pełnej intensywności a nie na grze w dziadka.
3
@SalvioHexia wyjebali go z klubu, więc dopisz co zrobił Leo
0
@Gwyn Ferran swietny:) oprócz bramki, przemilczę. Reszta czy byli lepsi od amigosow?
0
@horang myślę że powinniśmy mu dać 5 minut. Albo poczekać i niech trenuje jeszcze z pół roku, by zagrać 15 minut.
0
@Gaucho odwrócę pytanie, a jak zagrały mokosy?
0
@Survier no czasem jak widzę jak dźwigają martwy z powyginanym kręgosłupem to mnie skręca