1

@LeoMesjasz 7 tygodni

0

@Emhyr najważniejsze by skorzystał z innej opcji niż Hiszpanska. Ten NFZ to katastrofa, wszyscy po kontuzji ponownie wypadają. Depay, Pedri, Ansu, Eric. Zmiany sztabu nic nie dały

0

@Pelart2 piłkarz nie chce przedłużyć kontraktu. My foch i na trybuny, jak inaczej to nazwiesz?

1

@PatrykBarca jest młody, a młody to ogromny talent, poda dwa razy i będzie orgazm. Później wpierdziel od lepszej drużyny i wyzywanie emerytów ze to ich wina.

0

@gumaz bo na skrzydle grał a on środkowy pomocnik. Znowu ktoś marnuje potencjał tego geniusza za 200 baniek

0

@DonVincenzo oj zdziwiłbyś się co dzieci potrafią :)

1

@Kengo Mówią jak jest w gospodarkach. No to chyba logiczne ze mówią to samo

1

@dawidor9 na każdej pozycji pamiętaj

1

@Majkel34 No i założyciel Rossmana czy nie? :D

0

@Rewolucja123 Też mam nadzieje na taki skład. Gavi powinien być raczej zmiennikiem Pedriego niż razem grać

1

@hayek Czyli dramat

0

@amanter powiedzialby We hate Javi Miguel?

8

Nieoficjalne: Artur Soboń nowym wiceministrem finansów. Ma naprawić Polski Ład
Artur Soboń jest absolwentem Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie studiował historię. - jak to przeczytałem to zdębiałem. Ale jednak coś tam jednak ukończył.

Poza tym ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa Unii Europejskiej na UMCS oraz rachunkowości i finansów na KUL. W 2011 roku uzyskał magisterium z zarządzania w Szkole Głównej Handlowej. W tym samym roku ukończył też na SGH studia doktoranckie z ekonomii.

0

@mekston Dobra ta Rumunka, Iga grała z nią już wcześniej?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ronmes Kovid. Dlatego

0

@DonVincenzo Nie, mój syn miał kontakt z osoba covid. Mam pismo że jest na kwarantannie do 27.01, z dopiskiem nie dotyczy domowników

0

@gontex Nie ty jesteś wolny. Wiem bo mój syn jest na kwarantannie

1

@Rastafarnianin Było merytoryczne dla jednej strony. :)

0

@Criss18Barca Na co ci tu Zielinski?

4

@Hubsao Niszczy chłopa, przecież to środkowy pomocnik.

0

@zenoowity Nie, nie będzie :D

0

@Rewolucja123 Ich to nie dotyczy, mogą płakać. Nie wpoisz ludziom, że my nie mamy lepszych piłkarzy od tych co wymieniają. To co maja grać słabsi bo tamci to emeryci? Poziom Barcy jest odpowiedni do możliwości na ten moment.

0

@Dundersztyc To wina piłkarza czy okresu przygotowawczego?

1

@Rewolucja123 Benzeme kibice białych jechali cały czas latami. Teraz to złota piłka. To co Benzema teraz nagle nauczył się grać w piłkę? Nie RM ma zespół, który mu pomaga. My go nie mamy, dziećmi nic nie wygramy

2

@sintesox BM ma zespół, a my nie. Muller za poprzedniego trenera grał fatalni, a teraz? Piłka to sport drużynowy czego wy nie pojmujecie. Zawsze gdy przegrywamy czepiacie się emerytów, nie patrząc że przegrywamy bo słabo zespół wygląda.

5

@sintesox Dokładnie w Bayernie Lewego, Mulera czy Nojera tez powinno się wyjeb. bo za długo grają

8

@Rewolucja123 niech gra. Może się go sprzeda solidnie

4

@Janiama Sezon ma już z bani. Dwa lata, czas by pojechał do innych ekspertów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?