tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Oczywiście też.
3
Chłop Barty swoje robi serwisem
0
@MesQueUnClub96 Właśnie będzie genialnie, w szczególności kacapa pocisnąć za te wyzwiska sędziego.
0
@bartekvisca Polacy mieli szanse by to zmienić w wyborach. Tak to trzeba skomentować.
0
@MesQueUnClub96 W wymianach jest lepsza od Barty. Ale mało dziś wymian, dużo podwójnych, dużo serwisu.
0
@mekston Barty to ma wybitny serwis, reszta to dobry tenis, ale nie wybitny
0
Neutralnie patrzę na to wypożyczenie. Ale szanujmy i kibicujmy, niech wystrzeli forma bo potrzebujemy wzmocnienia.
0
Finał kobiet jak na razie. To serwis serwis serwis.
0
@Criss18Barca Jedyne problemy jakie on ma to psychiczne
0
@talizmo Ferrana kupiliśmy za podobny hajs. Nie mamy siana dziś, ale po sezonie już mamy.
0
@tomek256 przekroczyło 37?
0
@JonSnow My lubimy takich.
0
@AllBundy Majac Judge, Luka, Breita nie kumam opcji Auby. Komplet średniaków będzie. Piszę że wiem że nie kupimy nikogo teraz bo siana nie mamy.
0
@AllBundy To nie sa transfery ani nie sa wzmocnienia. Jak nie jestem maniakiem szkółki to ten Judga już lepszy od tych co wymieniłem.
0
I my całłyyy czas powielamy te same błędy.
Mamy brak napastnika, bierzemy Breita, nadal problemy bierzemy Luka, mamy nadal to czytam Aubeyanga.
Kadra średniaków i pół środki.
3
@Messibestplayerintheworld Koleś dwa lata bez kontuzji. Wlatuje do nas i 3 miesiac beda go leczyć. Mamy beznadziejny sztab medyczny i to jest fakt.
0
@DonAndrzejos Wyjdzie mu we krwi:
- podniesiony teściu
- deca
- obniżony estradiol
6
@Tomo1989 Pokaż mi fryzjera za 30zł. Z chęcią pójdę.
0
@Pawel13sz Już to widzę jak Grimaldo Benfica puszcza w zimę. Kretyńskie plotki
0
@amanter Jesli to prawda to Lapcio i tak to sprzeda jako lepszy kontrakt niż Bartka.
0
@Patrykl145 No ale wielkie wzmocnienie :)
1
@Survier To chyba retoryczne pytanie.
0
@FCB24 Potencjał piłkarski podobny do Dembele :)
9
@HighestInTheRoom Tu chodzi chyba o doświadczenie. Mamy połowe kadry nastolatków.
0
@Kinginiesta Z Dembele wiadome. Mamy focha i tyle. Pisze, że wole Dembele niż Traore.
0
@Hubsao Wole Dembele do końca jego kontraktu.
26
Ale my średniaków ściągamy do klubu. Nie oczekujcie później cudów.
0
@jokerfcb1899 Może tak być. Nikt nie odchodzi, a bez tego się nie da.
0
@Mns21 Średniak do średniego klubu jak znalazł. Wypożyczenie tylko, po sezonie wróci na swoje miejsce.
0
@SamuraJack Na nie, my głównie gramy piłka, w Hiszpanii duże jest autobusów itd, a on potrzebuje miejsca by się rozpędzić.