1

@MesQueUnClub96 Oczywiście też.

3

Chłop Barty swoje robi serwisem

0

@MesQueUnClub96 Właśnie będzie genialnie, w szczególności kacapa pocisnąć za te wyzwiska sędziego.

0

@bartekvisca Polacy mieli szanse by to zmienić w wyborach. Tak to trzeba skomentować.

0

@MesQueUnClub96 W wymianach jest lepsza od Barty. Ale mało dziś wymian, dużo podwójnych, dużo serwisu.

0

@mekston Barty to ma wybitny serwis, reszta to dobry tenis, ale nie wybitny

0

Neutralnie patrzę na to wypożyczenie. Ale szanujmy i kibicujmy, niech wystrzeli forma bo potrzebujemy wzmocnienia.

0

Finał kobiet jak na razie. To serwis serwis serwis.

0

@Criss18Barca Jedyne problemy jakie on ma to psychiczne

0

@talizmo Ferrana kupiliśmy za podobny hajs. Nie mamy siana dziś, ale po sezonie już mamy.

0

@tomek256 przekroczyło 37?

0

@JonSnow My lubimy takich.

0

@AllBundy Majac Judge, Luka, Breita nie kumam opcji Auby. Komplet średniaków będzie. Piszę że wiem że nie kupimy nikogo teraz bo siana nie mamy.

0

@AllBundy To nie sa transfery ani nie sa wzmocnienia. Jak nie jestem maniakiem szkółki to ten Judga już lepszy od tych co wymieniłem.

0

I my całłyyy czas powielamy te same błędy.
Mamy brak napastnika, bierzemy Breita, nadal problemy bierzemy Luka, mamy nadal to czytam Aubeyanga.

Kadra średniaków i pół środki.

3

@Messibestplayerintheworld Koleś dwa lata bez kontuzji. Wlatuje do nas i 3 miesiac beda go leczyć. Mamy beznadziejny sztab medyczny i to jest fakt.

0

@DonAndrzejos Wyjdzie mu we krwi:
- podniesiony teściu
- deca
- obniżony estradiol

6

@Tomo1989 Pokaż mi fryzjera za 30zł. Z chęcią pójdę.

0

@Pawel13sz Już to widzę jak Grimaldo Benfica puszcza w zimę. Kretyńskie plotki

0

@amanter Jesli to prawda to Lapcio i tak to sprzeda jako lepszy kontrakt niż Bartka.

0

@Patrykl145 No ale wielkie wzmocnienie :)

1

@Survier To chyba retoryczne pytanie.

0

@FCB24 Potencjał piłkarski podobny do Dembele :)

9

@HighestInTheRoom Tu chodzi chyba o doświadczenie. Mamy połowe kadry nastolatków.

0

@Kinginiesta Z Dembele wiadome. Mamy focha i tyle. Pisze, że wole Dembele niż Traore.

0

@Hubsao Wole Dembele do końca jego kontraktu.

26

Ale my średniaków ściągamy do klubu. Nie oczekujcie później cudów.

0

@jokerfcb1899 Może tak być. Nikt nie odchodzi, a bez tego się nie da.

0

@Mns21 Średniak do średniego klubu jak znalazł. Wypożyczenie tylko, po sezonie wróci na swoje miejsce.

0

@SamuraJack Na nie, my głównie gramy piłka, w Hiszpanii duże jest autobusów itd, a on potrzebuje miejsca by się rozpędzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?