0

@kewin Oby. Może nie ładnie życzyć komuś źle, ale my na wiecznym problemie kadrowym jesteśmy.

0

@Borry Tu chodziło o transfer Griezmana. AM chciało nas podać do FIFY/UEFY o negocjacje przed okienkiem transferowym. Dogadali się z AM, pamiętam, ze to było już komunikowane przez dziennikarzy.

0

@KrychaFCB Oni maja lepszych obrońców od nas :) U nas Araujo, koniec. Skrzydła dramat.

0

@Pilka_jest_okragla Tak ma wystawić jeśli jest w formie i jest najlepszy na swojej pozycji. Jeśli piłkarsko chce dac z siebie wszystko to ja mam w d.. czy chce przedłużyć kontrakt, ma do tego prawo, to nie wiezienie.

0

@arasz1819 Ale ty ich nie lubisz arasz :D

1

@Coutinho007 Niestety doskonale pamietam ten mecz i wiele innych. Zawsze mamy ogromne problemy jak on sędziuje

0

@talizmo może jest za późno, ale nie rozumiem

2

@Coutinho007 Mam to samo.Szczerze to nie wiem czy obejrzę mecz a AM, nosi mnie jak ten dzban gwiżdże

2

@nabial Przecież był na spalonym

4

Gil Manzano to najgorszy sędzia z możliwych, strasznie nie lubię oglądać meczy jak on sędziuje.

0

@GeneralXavi To co dopiero o nas powiedzieć, każdy mecz moczymy z nimi

0

@Emhyr liczę na to

1

@klemens100 Złodzieje jeb. 60% podwyżki i ich górna granica nie dotyczy.

1

@Kusco15 od zawsze się mówi że to kacap.

1

@Pawel13sz Lapcio i te jego pierdolety.

0

@BombowiecKrawczyk gil manzano nam nie sędziował

2

@Gwyn Nie wierze. Tam raportowanie jest na liczydle, ale tak weźmy na pewno to pod uwagę. Cytuje z wiki "Burundi jest jednym z najbiedniejszych państw świata." Pewnie maja superkomputer który raportuje szczepienia robione na drzewie.

0

@Rewolucja123 Wręcz fatalnie.

1

@Kgorecki2500 Mów mu Abu

0

@Transu96 Tylko, że Lenglet nie grał. :)

0

Kryzys, koszulki już nie daja.

0

@paweldunajecfcb Zawsze można byc szczerbatym, otyłym, z łupieżem itd takim męskim :)

7

To jest jakaś paranoja. Nie ma drugiego klubu u którego jest taka ilość problemów mięśniowych.

0

@Striker To ja wiem, ale nie wiem ile rozpisane.

2

@Naturopata Nic nie wiemy. Nie wiemy ile to niższe wynagrodzenie. Przypominam 3 lata kontrakt dla 33 latka. Wszystko zależy ile ma w te 3 lata zarobić.

1

@Pilka_jest_okragla Pompujemy balonik, pompujemy, oby sie nie skończyło jak z Depayem. Dwa pierwsze mecze, przypomnę, na co nam Leo.

11

O ja prdl. No to mozna stawiac domy na remis, lub porażke.

0

@bartekvisca poprostu, omikron jest łagodny, szczepionki na niego nie działają. Ale tak myślę że warto szukać spiskow dalej

0

@GeneralXavi przypomnę tylko 60% podwyżki dostali

0

@maniak33333 pokaż mi ile ludzie stracili. Ilu zarobiło a ilu straciło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?