tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kewin Oby. Może nie ładnie życzyć komuś źle, ale my na wiecznym problemie kadrowym jesteśmy.
0
@Borry Tu chodziło o transfer Griezmana. AM chciało nas podać do FIFY/UEFY o negocjacje przed okienkiem transferowym. Dogadali się z AM, pamiętam, ze to było już komunikowane przez dziennikarzy.
0
@KrychaFCB Oni maja lepszych obrońców od nas :) U nas Araujo, koniec. Skrzydła dramat.
0
@Pilka_jest_okragla Tak ma wystawić jeśli jest w formie i jest najlepszy na swojej pozycji. Jeśli piłkarsko chce dac z siebie wszystko to ja mam w d.. czy chce przedłużyć kontrakt, ma do tego prawo, to nie wiezienie.
0
@arasz1819 Ale ty ich nie lubisz arasz :D
1
@Coutinho007 Niestety doskonale pamietam ten mecz i wiele innych. Zawsze mamy ogromne problemy jak on sędziuje
0
@talizmo może jest za późno, ale nie rozumiem
2
@Coutinho007 Mam to samo.Szczerze to nie wiem czy obejrzę mecz a AM, nosi mnie jak ten dzban gwiżdże
2
@nabial Przecież był na spalonym
4
Gil Manzano to najgorszy sędzia z możliwych, strasznie nie lubię oglądać meczy jak on sędziuje.
0
@GeneralXavi To co dopiero o nas powiedzieć, każdy mecz moczymy z nimi
0
@Emhyr liczę na to
1
@klemens100 Złodzieje jeb. 60% podwyżki i ich górna granica nie dotyczy.
1
@Kusco15 od zawsze się mówi że to kacap.
1
@Pawel13sz Lapcio i te jego pierdolety.
0
@BombowiecKrawczyk gil manzano nam nie sędziował
2
@Gwyn Nie wierze. Tam raportowanie jest na liczydle, ale tak weźmy na pewno to pod uwagę. Cytuje z wiki "Burundi jest jednym z najbiedniejszych państw świata." Pewnie maja superkomputer który raportuje szczepienia robione na drzewie.
0
@Rewolucja123 Wręcz fatalnie.
1
@Kgorecki2500 Mów mu Abu
0
@Transu96 Tylko, że Lenglet nie grał. :)
0
Kryzys, koszulki już nie daja.
0
@paweldunajecfcb Zawsze można byc szczerbatym, otyłym, z łupieżem itd takim męskim :)
7
To jest jakaś paranoja. Nie ma drugiego klubu u którego jest taka ilość problemów mięśniowych.
0
@Striker To ja wiem, ale nie wiem ile rozpisane.
2
@Naturopata Nic nie wiemy. Nie wiemy ile to niższe wynagrodzenie. Przypominam 3 lata kontrakt dla 33 latka. Wszystko zależy ile ma w te 3 lata zarobić.
1
@Pilka_jest_okragla Pompujemy balonik, pompujemy, oby sie nie skończyło jak z Depayem. Dwa pierwsze mecze, przypomnę, na co nam Leo.
11
O ja prdl. No to mozna stawiac domy na remis, lub porażke.
0
@bartekvisca poprostu, omikron jest łagodny, szczepionki na niego nie działają. Ale tak myślę że warto szukać spiskow dalej
0
@GeneralXavi przypomnę tylko 60% podwyżki dostali
0
@maniak33333 pokaż mi ile ludzie stracili. Ilu zarobiło a ilu straciło.