1

@Comentateiro oby tylko nie zmutował, a zakończy się wkoncu to gówno. Ps. Do czego teraz będzie konfederacja się przyp. Może w końcu za gospodarkę, sądy itd. Oby

0

@pioz123 nie, tak to nie działa. Gdyby tak działało to Jurka z pod bloku możesz brać na prezesa, no bo Przecież to bez znaczenia. Kto ile załatwi. Jeśli prawda z tym 30mln. to główny powód, brak Leo. Mówię jeśli to 30mln

0

@kkbarca PSG nigdy ale to prze nigdy nie odda Leo. Dopiero po umówię.

0

30 mln to straszna bieda do rakutena

0

Wyszło już ile sumarycznie Auba ma zarobić do tego 2025r?

0

@szkutnik91 króla strzelców życzę w PL. Sprzeda się go solidnie

0

@Emhyr my się rzucimy na cavaniego.

0

@Keriox Dembee to na treningach sie zawsze bawi. A później jest mecz.....Ale nie neguje trzymam kciuki

0

@GeneralXavi fejk, ale kopiują wszyscy

4

@Naturopata złapał kontuzje to okłamał? Może ciebie wypier. Z roboty bo pójdziesz na L4. Kretyński post

0

@tomek8756 czyli co Dest na skrzydło? :) zresztą nie wierzę temu dziennikarzowi

0

@Kinginiesta Też tak uważam, ale wcale ten Deal nie wyglada na cudowny tak jak to było komunikowane wczoraj. 34-latek bedzie mial 10 baniek. Przypomnę ile chciał Leo - 20mln.

8

@szkutnik91 No i czy to taki cudowny deal. 10baniek zarobki. ? :) Alemany TOP? Koles 33 lata, afery, serce, alkohol itd. Ale co ja tam wiem

0

@jeyx77x Rozwiązali w trakcie okienka.

0

@Peszko07 To jest kur absurd.

0

@baryn Nie wiem, z tego co pisza to po pół roku ma odzyskać to z pierwszego sezonu. Ale ile nie mam pojecia.

2

1

@pyra92 Zapłacili mu reszte w nastepnym roku.

0

@macio_944 A kiedy jakieś pierwsze efekty ?

0

@baryn Luuk wypozyczony, Dani gra za darmo, Adama wypożyczony. Tu mamy kontrakt 1,5 roku, w drugim roku ma już lepiej zarabiać. Ale trzymam kciuki, niech sie odpali

0

@ShawnC Ty to wiesz ja to wiem, ale wiekszość LR tego nie wie.

1

@ElKamil Miesiac i bedzie 6zł. Nasza waluta to gówno

28

@busquets5 Witaminy na depresje. Kur. geniusz, cały świat walczy z tym, a tu wit. C wystarczy

0

@hardmind A kim ma ich zastąpić? No chyba, że dla zasady

1

@busquets5 Pamietaj ze on nas opluł, nie wiem co to znaczy ale podobno pluje na nas. Jak on śmie nie przedłużyć umowy

8

@Pilka_jest_okragla Jakiego problemu? Pozbywamy sie jakościowo najlepszego skrzydłowego by mu i tak zapłacić?. Kompletny debilizm i tyle, naszym celem jest TOP 4, nie wiemy jak kontuzje beda wygladac. Brak TOP 4 w tym sezonie to odpadniecie z LM na kilka lat zanim sie odbudujemy finansowo. Do tego jakieś gówno wpisy, pozwy, groźby? Gdzie on nam groził?

1

@AllBundy Sorki jasne

0

@Worny PSG wczoraj bezradne. Mecz nudny, ale Lille wiedziało co ma grac i konsekwentnie to robili. Widać reke trenera, taktyka. Czego nei można powiedzieć o wybitnym trenerze PSG

4

@Alvarinho Jeden słabszy mecz tych nowych panów i będzie out z drużyny złodzieje, nie chce sie grać, biegać itd.

2

@FCB24 Najgorszych w lidze to Barca ma kibiców od jakiegoś czasu. Rozpieszczone pępki świata. OD Ronaldinho oglądam Barce i nikomu innemu, ale takich czasów nie pamiętam. Więcej niż klub nie istnieje na ten moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?