0

@Katalończyk 99 Mze być im łatwiej. wolą grać z kontry, a Villareal lubi grać piłką.

0

@kuz Kiedys nim był.

60

@arasz1819 on był redaktorem? Chyba gościa niedzielnego czytając jego wypociny.

1

@Rewolucja123 no u ten przykład Neya co podałeś to jest właśnie widowisko. Dla ciebie liczą się tylko statystyki

1

@Rewolucja123 oglądasz piłkę dla punktów? Czy dla widowiska?

0

@_catalan poprostu jak ktoś wpada w szufladę słabego piłkarza to musi 5 strzelić by napisali, no ok zagrał

0

@agaFCB Pedri jest niski więc pewnie logiczne, ale niech zje czegoś więcej bo piłki nie dolatuje w pole karne. Pisałem do tego noface on twierdzi że po rożnym

0

@_catalan nie zagrał dobrego meczu. Taka opinia tu panuje

0

O Marcelo dziś gra, jest szansa na stratę pkt Realu

0

@agaFCB wiadome że go wytypował. Ale większość piłek nie dolatuje w pole karne. Która nasza bramka wpadła po różnym. Bo chyba nie

0

Xavi powinien popracować nad naszymi roznymi. Mam wrażenie że od czasu powrotu Pedriego kompletnie ten stały fragment nic nam nie daje

28

Simeone brakuje formy Słoweńca, bardzo często ich ratował, a w tym sezonie słabo. Nie mówię, że dziś popełniał błędy, ale często wyciągał trudne sytuacje.

1

@Roobo Nie złapiemy już ich.

1

@Rewolucja123 Koncertowo to zataił Dani, przecież on zostawił Suareza i wybiegł z pola karnego.

0

@ElKamil Manzano to najgorszy sędzia w LL. Nawet z tym niech nikt nie polemizuje.

18

@parpe Oby, ja bym bardzo chciał by do nas na rok wrócił i zakończył karierę tak jak powinien

5

Villareal prowadzi, pięknie

2

@Rewolucja123 Nie oglądałeś pierwszej połowy?

0

@kuz Casemiro tez nie ma

0

@barcelonaLM było Who needs Leo.

0

@Rewolucja123 masakra, 1,5 roku.

1

@Witekk10 Pique błąd wyjścia przy pierwszej bramce, tez kilka głupich piłek. Pedri też czasem głupio, ale i tak cieżko kogoś wskazać.

0

@Scross Kompromitujesz sie

0

Tak na chłodno obejrzałem sobie skrót. Ale my te bramki to mieliśmy szczęście dziś, wszystko odbijało się jak należy :D Potrzebowaliśmy takiego szczęścia i dobrego meczu.

1

@barcelonaLM Dzięki za info.

0

@Scross Dodam, że Daniego Felix mijał i dzięki asekuracji Araujo nie straciliśmy gola, plus bramka Suareza, zobacz jak Dani go zostawił, bramka na jego konto. Ale De Jong fatalnie.

1

@arasz1819 Są tu komentarze ze Frankie dziś najsłabszy

7

@Scross De Jong słaby? To już chyba z natury tak oceniacie.

3

@dasouzar11 To jeden mecz. Na wnioski poczekajmy do końca sezonu. Ilu tu już było mocnych wejść, a później .....

1

@Coutinho007 I to Ronald miał Leo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?