4

@POLAK12345 Tzn, ze nie widziales pierwszej bramki, bo to wina w 100% TS, który wypierd. piłke jak junior do piłkarza Espanyolu. Pokaż mi zespół, który w 100% nie dopuści do strzału? Nie da sie przez 90 minut nie dopuścić do sytuacji, nie ma takiej obrony na świecie.

5

@Alemany_presidente Zaraz wpadnie komentarz, że obrona beznadziejna, on niewinny.

0

@Zoker Juz walą propagandę w Rosyjskiej telewizji, że obywateli Rosyjskich morduja na Ukrainie.

67

@Antimadridista_WR Tutaj jest armia kibiców Realu, ale siedzą u nas bo ich strona to czasy PRL-u

6

@Kgorecki2500 Zaraz wyskoczą fanboje Rosji, których nie rozumiemy, że maja prawo, że tamte regiony to również ich obywatele itd.

26

Patologii naszego sztabu medycznego ciąg dalszy. Kontuzja miała trwać 2 tygodnie. Trwa już 2 miesiące.

1

@Kurkmen A myślisz, że jak my jesteśmy na misji to podlegamy pod prawo tam gdzie jesteśmy? Nie wojskowe podlegamy. Nic nowego to nie jest

1

W sumie tak czytając te newsy o Ukrainie, faktycznie może być tak że Ruscy wjadą w dwa regiony chroniąc niby swoich obywateli. Taki Krym sobie zrobią i poczekają czy Ukraina zareaguje.

1

@Kurkmen Bo my zagranica nie wojujemy. Wiecznie grzeczni

1

@Adi123456789 grzecznie. :)

2

@Adi123456789 w LM wiem, ale szukam i LE nie widziałem, więc grzecznie pytam

1

Czy w LE działa nadal ta zasada podwójnych bramek na wyjezdzie?

0

@amanter nie wiem czy w Barcie to jest jednak pech

0

@Coutinho007 jesteśmy przed am. Więc to my mamy nie spuchnąć
Betis przy zaległym meczu to 1pkt. Więc trzeba z nimi wygrać.

1

@busquets5 Przy pierwszym oddał.

0

@Coutinho007 To nie takie proste jak sie wszystkim wydaje.

0

@JANEK777 Spoko, tak sobie jaja tylko robiłem.

0

????| Ter Stegen ma najgorszy sezon odkąd dołączył do Barcelony. Niemiecki bramkarz traci średnio 1,34 gola na mecz, co oznacza gola traconego co 68 minut.

Oczywiście nie tylko jego wina. Ale interwencji na lekarstwo. Dla mnie to czas na godnego rywala dla niego.

0

@Coutinho007 Liga i top 4 jest najwazniejsze. Brak LM w nastepnym roku to katastrofa nie do uratowania przez kilka lat

1

@JANEK777 pewnie zaszczepiona.

0

Musiał to sprdl. Ehh

1

@cinero1996 Naszym sportem narodowym jest szukanie wszedzie winnych, nigdy niczego u nas. Oszukuja nas wszedzie, nawet ryżu pewnie mniej dostajemy od innych.

2

@taris I git, czym wiecej ludzi postawi na Napoli tym lepiej dla nas. Zawsze jest odwrotnie.

2

@jacobFCB Prawda, nie wiem gdzie był problem w przygotowaniu, może po prostu chłopaki się postarzeli. Wyniki są za dobre jak na ich forme w tym roku.

3

Obiektywni bądźcie, jesteśmy słabsi i tyle.

0

@michal26 Huragan -5pkt.

0

@VamosRakieta w naszym wykonaniu tak.

0

Słoweńcy skakali fatalnie w próbnej, teraz każdy lata. Żyła od poczatku pokazywał, że dziś mu nie idzie.

0

Żyła szybko przebił balonik. Mogą sie pakować.

3

Po meczu z AM pisałem, że mieliśmy sporo szczescia z bramkami. Zobaczcie,
1. Alba - trafił nie czysto, a wpadła piekna bramka
2. Gavi - piłka odbiła sie od głowy rywala i pieknie wpadła
3. Araujo - Ferran tak nie fortunnie kopnął, że pieknie wystawił Araujo

Wczoraj nie mieliśmy tego szczęscia, spalony Gavi minimalny, Adama kilka centymetrów i Lopez by poczuł wiatr od piłki.

Sumarycznie, mecz był bardzo podobny do AM, mocno intensywny, martwi, że nie mamy kontroli w meczach, spokoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?