tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS On jest od 2018r. od 2020m jako Dyrektor sportowy ale z Abidalem rządzili transferami od 2018r. Pedri nie jego robota, nie będę się powtarzał, wpisz w google Pedri i Bakero będziesz miał odp. kto młodzika do nas sprowadził.
0
Leo dziś hattrick - pojedzie białych jak za dobrych lat.
0
@dv_7 sprzedając teraz dom, jestem do przodu, bo kupiłem za 450, Teraz 800 obok sprzedają. Tak że niech sobie wynajmuje.
0
@dv_7 mi poszło o 500
1
@ViscaBarca123 ogólnie zgadzam się z twoimi opiniami. Ale ciężko zrozumieć mi te noty wejściowe. Ale tak jak piszesz nie dogodzisz wszystkim.
2
@ViscaBarca123 nigdy nie zrozumiem tych not, wejście nic nie zrobienie 5, cały mecz, dobry występ 5. :)
0
@JarekS o kim ty mówisz? Przecież my za krocie ściągaliśmy za jego czasów. Nie licz czasów laporty bo już nie miał nic do powiedzenia
1
@bartas97 pierwszy garnitur. Wszyscy zdrowi, farciarze
0
@Maker0 statystyki zawsze coś mówią, a ta jest okrutna
4
@JarekS walnij Pedriego, dawaj :) jedyne kogo sprowadził to Araujo. Reszta mocno średnia a dużo ich było
0
@Lisek wypad. Doping to doping
3
@czółkovsky Przepraszam przyjacielu ale słownik źle tobie wpisał. Zamień H na P, A na U, L na T, A sie zgadza.
1
@michal26 no to skoro nie wiesz, to po jaka cholere mieszasz Ameryke? :) Gdyby tak było to wystarczy Ukrainie zaproponować Nato i wtedy wojna gwarantowana.
1
@Azi No TS rozumiem wybielony, to dlaczego Garcia nie? Garcie wypierd.... TS sie lekko pomylił.
1
@Azi Garcia tez mial dobry pomysł, złapac na spalonym RDT, jego tez wybronisz?
6
@Cwaniak4 Tu zdecydowana wiekszosc to dzieci 15-25 lat. Nie wiedza co to, a jak ich bezpośrednio nie dotyczy to maja wyj..
1
@michal26 To po co Wojska Putin wysłał na granice? skoro przecież to inteligent. Przecież nie powinien prowokować by jak to powiedziałeś dać nowa szanse Amerykanom. Co Putin robi na granicy? Tylko mi nie mów, że nie chce by Ukraina była w Nato bo pierdo.. śmiechem, mówię o powodzie oczywiście.
0
@michal26 Co Amerykanom po wojnie na Ukrainie? Jaki biznes w tym maja.
4
@michal26 Albo jest Ruska wtyczka i to też jest prawdopodobne. Doniecka i Ługańska Ukraina nie odda, to nie jest koniec jeszcze
18
@michal26 Po czym wnioskujesz że to koniec?Jedyne co sie zgodze to to, że Korwin sporo wie o Rosji, wiadomo ma info z pierwszej ręki.
1
@Janas11224 doczytaj Donieck, Lugansk jako ich republika jak Krym. Myślisz że Ukraina odda?
0
@amanter Siedzi na granicy bo mu sie nudzi.
0
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28113524,ukraina-putin-wycofuje-wojska-rosyjski-mon-jednostki-rozpoczely.html#s=BoxOpMT
Pewnie roboli ściągają z granicy, a teraz wjedzie ciężki sprzęt. W nic co Ruskie nigdy nie uwierzę.
0
Puchar Miast Targowych :D
0
@Xwowrak Rolnicy ale ci więksi strajkują, reszta nadal liczy 500+ i wszystkie inne socjale, nie odpuszczą pisowi bo się beda obawiać ze nowi im to zabiorą, cała wieś bedzie za PISEM
0
@Xwowrak Wygra pis bo przed wyborami wrzuci wór siana w emerytów, mundurówki oraz rolników. To wystarczy by oddali ludzie na nich głos.
1
@barcelonaLM JA prdl. To jest kosmos
0
@Zoker Obejrzyj cała pierwsza bramkę. Od kogo się zaczęło. OD obrońców wymagacie perfekcji, ale TS może sobe kopac jak chce.
0
@Maker0 Obejrzyj pierwsza bramke i kto zawinił. Ale całą akcje.
2
@Azacca Zobacz forme Słoweńca w poprzedni sezonie AM, a w tym i ich miejsce. Bramkarz to podstawa by walczyć o cokolwiek.