0

Mingueza trzymajcie mnie.

5

@zadafcb Może dawki przypominającej sterydu nie wzięła.

7

@Cvzx Dla mnie to i 200 mln mógłby mieć, bo oddał nam w ch... pucharów, a i swoje zarobiliśmy na sponsoringu itd.

0

@DonMatteo901 A i 100mln niech mu dadza.

0

@gumaz Powiem ci jak to działa w obecnych czasach. Jak zaatakuje 1 osobe to reszta ma to w dupie bo ich temat nie dotyczy. A jak Putin da po 5zł na browarka to wszyscy skrytykuja ta zaatakowana osobe.

1

@Image Powołany jest.

15

@barcelonaLM I niech sobie ja wsadzi w dupę.

0

@tomek8756 Skończy sie jak przestanie UE nam kase dawać. Niech smrodzą, to nawet ich cięzki elektorat nie będzie chciał wyjścia z UE, upadną szybciej niż im sie wydaje.

1

@DonAndrzejos Grajjjjj, zawsze to wsparcie Dla Barcy

0

@michal26 pogadamy zobaczymy. To że Donbas go korci ie znaczy, że musi to zrobić wojna na skale całego kraju.

2

Obrona to katastrofa

3

@BART97 Robota w szmaciaku sport gwarantowana, masz talent

0

@cchesterr43 W takich warunkach pracowali. Przecież to chore

2

Robert słabszy od Leo, słusznie bez Złotej piłki :D

0

@MeMyselfAndI Sam tytuł na stronie RM . Czy PSG wywierało wpływ na sędziego, jak myślisz co sugeruje?

1

@Emhyr am i tak coś wciśnie w 90

8

@Kgorecki2500 cały ten świat to mem.

0

@barcelonaLM srolonia

0

@krissu8 oddzwoń do niego i powiedz ze jest u pani. Pomaga w przedszkolu u syna

0

@MeMyselfAndI a o czym? Po co artykuł mierd o sędziach wczorajszego meczu?

0

@Songo91 trzymam kciuki :)

0

@Azi No czyli jest was dwóch. JA go nei skreślam, po prostu mam nadzieje, jeszcze tego nie widze.

3

@amanter wszyscy go jadą jakby zagrał nie wychodząc ze swojej połowy, a tu taka akcja. Pokazuje skalę wymagania od tego człowieka, to przekleństwo wielkości jest.

1

@Pawel13sz gdzie on widzi że nam dużo daje, to tylko on wie

0

@GeneralXavi Uwierz mi, zdejmij i nikt nic ci nie powie. Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.

0

@DonMatteo901 Nie porównujmy Viniego do Neya.

3

Iga wylatuje z turnieju, po dziwnym meczu. Swój serwis to jakis dramat.

6

@Kgorecki2500 Jak oni zobacza tą nasza Elite polityki, to sami poproszą o dołączenie do Rosji

1

Z 40-0 na 40-40 co one maja w tych głowach w tym meczu? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?