tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mingueza trzymajcie mnie.
5
@zadafcb Może dawki przypominającej sterydu nie wzięła.
7
@Cvzx Dla mnie to i 200 mln mógłby mieć, bo oddał nam w ch... pucharów, a i swoje zarobiliśmy na sponsoringu itd.
0
@DonMatteo901 A i 100mln niech mu dadza.
0
@gumaz Powiem ci jak to działa w obecnych czasach. Jak zaatakuje 1 osobe to reszta ma to w dupie bo ich temat nie dotyczy. A jak Putin da po 5zł na browarka to wszyscy skrytykuja ta zaatakowana osobe.
1
@Image Powołany jest.
15
@barcelonaLM I niech sobie ja wsadzi w dupę.
0
@tomek8756 Skończy sie jak przestanie UE nam kase dawać. Niech smrodzą, to nawet ich cięzki elektorat nie będzie chciał wyjścia z UE, upadną szybciej niż im sie wydaje.
1
@DonAndrzejos Grajjjjj, zawsze to wsparcie Dla Barcy
0
@michal26 pogadamy zobaczymy. To że Donbas go korci ie znaczy, że musi to zrobić wojna na skale całego kraju.
2
Obrona to katastrofa
3
@BART97 Robota w szmaciaku sport gwarantowana, masz talent
0
@cchesterr43 W takich warunkach pracowali. Przecież to chore
1
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/985685/skandal-w-lidze-mistrzow-wyciekly-informacje-co-w-przerwie-hitu-zrobili-szefowie
Zobaczcie na komentarze pajacynek mierd :) kabaret
2
Robert słabszy od Leo, słusznie bez Złotej piłki :D
0
@MeMyselfAndI Sam tytuł na stronie RM . Czy PSG wywierało wpływ na sędziego, jak myślisz co sugeruje?
1
@Emhyr am i tak coś wciśnie w 90
8
@Kgorecki2500 cały ten świat to mem.
0
@barcelonaLM srolonia
0
@krissu8 oddzwoń do niego i powiedz ze jest u pani. Pomaga w przedszkolu u syna
0
@MeMyselfAndI a o czym? Po co artykuł mierd o sędziach wczorajszego meczu?
0
@Songo91 trzymam kciuki :)
0
@Azi No czyli jest was dwóch. JA go nei skreślam, po prostu mam nadzieje, jeszcze tego nie widze.
3
@amanter wszyscy go jadą jakby zagrał nie wychodząc ze swojej połowy, a tu taka akcja. Pokazuje skalę wymagania od tego człowieka, to przekleństwo wielkości jest.
1
@Pawel13sz gdzie on widzi że nam dużo daje, to tylko on wie
0
@GeneralXavi Uwierz mi, zdejmij i nikt nic ci nie powie. Nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma.
0
@DonMatteo901 Nie porównujmy Viniego do Neya.
3
Iga wylatuje z turnieju, po dziwnym meczu. Swój serwis to jakis dramat.
6
@Kgorecki2500 Jak oni zobacza tą nasza Elite polityki, to sami poproszą o dołączenie do Rosji
1
Z 40-0 na 40-40 co one maja w tych głowach w tym meczu? :)