tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szmulek górnicy i rolnicy pierwsi w kolejce
6
@Wilczeq najważniejsze że ty nas będziesz bronił. Trzymam kciuki
6
Wystąpienie Andrzeja katastrofa, nie ma napisane to gdaka takie debilizmy ze głowa boli
0
@Kusco15 taki to juz ich świat. Pewnie myślą że wojna to jak film wojenny.
3
@VamosGirl Trump sprzedałby Ukrainę od razu. Zresztą powiedział że nawet u nas wojsk nie powinno być
0
@Kurkmen nie ma, gaz nie płynie, Rosja nic z tego nie ma. Zwykle pierd. By winnych szukać
0
@Ls0811 @BART97 śpisz? Wołają cie.
0
@koksik2700 chcesz być druga Białorusią?
2
Korwin dalej pisze ze Putin nie zaatakuje?
0
@Kurkmen ns2 nie ma. A Putin i tak atakuje.
1
@kosmos91 nie, nie, obojętnie, nie wiem
0
@endriuuu2 PKP energetyka kluczowa :) Amber to prywata, większy wałek był w skok, uwaga twórca i właścicielem skok jest był senator pis :)
0
@PatrykBarcelona https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/8340218,obowiazkowe-szczepienia-covid-19-egzekwowanie-przepisow.html
Poczytaj. Nie siej zamętu
0
@PatrykBarcelona nie ma przymusowych szczepień. Nie siej gówna
0
@Mns21 u nas nie, ale na Ukrainę Putin wjedzie
0
@clyde a to chyba pomyliłem, z kim ona tydzień, dwa tygodnie temu umoczyla?
0
@lukaszbarca15 przecież dwa tygodnie temu umoczyla z nią
1
@endriuuu2 Amber prywatna firma, idioci sami im wpłacali, mafię paliwowe są nadal, po początkowym załataniu dziury, teraz znowu kasa lata, patrząc jaka jest skala nepotyzmu na kosmicznym poziomie, tak jestem za prywatyzacja spółek by łapówki nie latały. Ostatnie co z tego że się rozwija, wszystkie w UE się rozwijaja bi po pandemii jesteśmy. Ale za to inflacja wszystko żre, dostają kasę tylko wybrani, a w bardzo trudnym kryzysie światowym nasza gospodarka za po dawała radę najlepiej, trzymając inflację.
0
Bardzo dobra wiadomość dla nas. Ale on chyba nigdy kontuzji nie ma więc pewnie zagra
2
@Emhyr on u nas nie pasuje. Nie wierzę by xavi go chciał
1
@endriuuu2 mieszkam w pl zawsze. Jego czasy to moje wejście w dorosłość, praca, rodzina itd. Nic mi nie zrobił, kradli jak każda partia, ale gospodarka się rozwijała, a afery, korupcja, patrząc na obecną skalę to nawet nie ma co porównywać
4
@endriuuu2 mnie nie oszukał. Nie wiem co tobie zrobił
14
@kamiVeB Donald ty nie odwracaj uwagi. Nord Stream 2 zrobiłeś i tyle. Wojna przez ciebie
0
@koksik2700 To nie był błąd, to było zwykle dają kasę biorę, jak teraz mniej kasy dostają co zarabiają to ból tyłka. Socjal to zwykle kupowanie głosów a nie mądra polityka gospodarcza. I gwarantuje ci ze przed wyborami pis znowu im dużo da i ci znowu zagłosują tępo myśląc że to coś da
1
@Xwowrak 70%glosowalo,przedsiebiorstwa też. Mam szwagra rolnika i wiem jakim był fanatykiem pisu a jak jest teraz. Wieczne pierdolety bo 500+ dostali itd. Nie żal mi ich.
9
@Xwowrak sami wybrali ten rząd. 70% wsi za pisem, czy nawet więcej, jak dostali kaskę, socjale było ok.
0
@Naturopata patrz już Dembele i jego agent leci z nowym gorszym kontraktem dla wielkiej Barcelony.
19
@mariogbch wtedy powiemy ze puchary nie są istotne. Najważniejsze że mamy młode talenty. Nie ma nic ważniejszego, nawet wyniki.
0
@martin3131 no i gdzie były komunikaty po zajęciu Krymu ze sankcje spowodują bankructwo. Każdy już rządził światem od 2014r, prawica lewica, Sankcje spowodowały że Putin nie poszedł dalej na Ukrainie wtedy.
0
@Medium tak włączyłem bo mieli zdjąć obostrzenia