7

O Tusk winny Nord Stream 2. :)

6

Słucham Morawieckiego i jak on prdl to poezja. Wszystko ile my zrobiliśmy, jak my wszystkich zmobilizowaliśmy, cały świat nas się słuchał i słucha. Ze sankcje itd, a u nas pół sankcji nie ma na Rosję, patrz kupno węgla przez prywatne spółki.

0

@martin3131 ta i miała w 2 dni zbankrutować

0

@martin3131 no to źle pamiętasz, albo nie chcesz pamiętać.

0

@AlwaysBlaugrana przecież to sport pisze. Nie bierz od nich nic na poważnie

7

@HavertzKai on to 10-tka.u nas ta pozycja wszystkich zabija cou, Grie, Depay

1

@marcin62 najlepsze jak zdejmuje maske i mówi kim jest. Ciary

0

@Szklaner kozak. Ma to co 9-tka musi mieć.

0

@Firestone zarabia kupę siana Najman. Gra głupka, wszyscy czytają i siano wpada

4

@Commando troszeczkę drożej. Jakieś 10tys %

1

@IronSanHybrid używam, jest spoko.

9

@LaRoja nie ma. FIFA, UEFA to pajace myślący tylko o kasie. A Gazprom to sponsor

0

Komentarz usunięty

0

@paweldunajecfcb byłem, poezja. Wszystko tam pasuje, pogoda, jedzenie, plaże

0

@potrojnakorona no to oddajmy atomówkę Ukrainie, panie Putin

1

@DaPidejpi Turcja, nie dość że ogromna armia to i mental ostry

1

Komentarz usunięty

1

@Emhyr przecież to kumpel Lapcia

4

@Kozinho. To wpisz sobie w Google co powiedział. Albo ci skrócę cierpienie, USA nie powinno wysyłać wojsk do Polski. Więc gówno by zrobił i w dupie ma te całe NATO

0

@Persyfl pkt 3.gdzie jest Jarek. Nie twoja sprawa bambo

2

@JordiElNino widziałeś wybory na Białorusi i Rosji. Szkoda kasy

8

[AKTUALIZACJA] W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęła się zwołana przez prezydenta Andrzeja Dudę narada z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, ministrów oraz szefów służb na temat sytuacji wokół Ukrainy.

Agenda na spotkanie, pkt 1. Co możemy zrobić, odp nic. Dziękuję koniec spotkania.

0

@Seba_89_ i co z tego że się spotkał, w dupie ich ma, przecież nikt go nie zaatakuje. A sankcje to strata dla wszystkich, takie Niemcy cichutko siedzą, bo gospodarka przecież.

1

Komentarz usunięty

20

@Odcinkowy no tak, nie zapomnijcie mi jeszcze więcej zabrać bo ja milioner i za dużo zarabiam. Dajmy im też mieszkania za free, a mi podnieście stopy tak bym się zesrał z kredytem

3

@Przemek2323 kolejne miliardy nie na sprzęt a na L4 dla mundurowych i emerytów w wieku 35 lat.

0

@BART97 a słyszałeś o innych ofertach bo ja nie.

6

@DonAndrzejos przecież miał dawno ugadany kontrakt z PSG, wg. Dzbanów na tej stronie

0

@Pogba a ty byś walczył? Dzida na Rakiety by bronić kraju?

0

@tomek8756 on w kraju nie potrafi być głowa to co dopiero po za granicami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?