tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
O Tusk winny Nord Stream 2. :)
6
Słucham Morawieckiego i jak on prdl to poezja. Wszystko ile my zrobiliśmy, jak my wszystkich zmobilizowaliśmy, cały świat nas się słuchał i słucha. Ze sankcje itd, a u nas pół sankcji nie ma na Rosję, patrz kupno węgla przez prywatne spółki.
0
@martin3131 ta i miała w 2 dni zbankrutować
0
@martin3131 no to źle pamiętasz, albo nie chcesz pamiętać.
0
@AlwaysBlaugrana przecież to sport pisze. Nie bierz od nich nic na poważnie
7
@HavertzKai on to 10-tka.u nas ta pozycja wszystkich zabija cou, Grie, Depay
1
@marcin62 najlepsze jak zdejmuje maske i mówi kim jest. Ciary
0
@Szklaner kozak. Ma to co 9-tka musi mieć.
0
@Firestone zarabia kupę siana Najman. Gra głupka, wszyscy czytają i siano wpada
4
@Commando troszeczkę drożej. Jakieś 10tys %
1
@IronSanHybrid używam, jest spoko.
9
@LaRoja nie ma. FIFA, UEFA to pajace myślący tylko o kasie. A Gazprom to sponsor
0
Komentarz usunięty
0
@paweldunajecfcb byłem, poezja. Wszystko tam pasuje, pogoda, jedzenie, plaże
0
@potrojnakorona no to oddajmy atomówkę Ukrainie, panie Putin
1
@DaPidejpi Turcja, nie dość że ogromna armia to i mental ostry
1
Komentarz usunięty
1
@Emhyr przecież to kumpel Lapcia
4
@Kozinho. To wpisz sobie w Google co powiedział. Albo ci skrócę cierpienie, USA nie powinno wysyłać wojsk do Polski. Więc gówno by zrobił i w dupie ma te całe NATO
0
@Persyfl pkt 3.gdzie jest Jarek. Nie twoja sprawa bambo
2
@JordiElNino widziałeś wybory na Białorusi i Rosji. Szkoda kasy
8
[AKTUALIZACJA] W Biurze Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczęła się zwołana przez prezydenta Andrzeja Dudę narada z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, ministrów oraz szefów służb na temat sytuacji wokół Ukrainy.
Agenda na spotkanie, pkt 1. Co możemy zrobić, odp nic. Dziękuję koniec spotkania.
0
@Seba_89_ i co z tego że się spotkał, w dupie ich ma, przecież nikt go nie zaatakuje. A sankcje to strata dla wszystkich, takie Niemcy cichutko siedzą, bo gospodarka przecież.
1
Komentarz usunięty
20
@Odcinkowy no tak, nie zapomnijcie mi jeszcze więcej zabrać bo ja milioner i za dużo zarabiam. Dajmy im też mieszkania za free, a mi podnieście stopy tak bym się zesrał z kredytem
3
@Przemek2323 kolejne miliardy nie na sprzęt a na L4 dla mundurowych i emerytów w wieku 35 lat.
0
@BART97 a słyszałeś o innych ofertach bo ja nie.
6
@DonAndrzejos przecież miał dawno ugadany kontrakt z PSG, wg. Dzbanów na tej stronie
0
@Pogba a ty byś walczył? Dzida na Rakiety by bronić kraju?
0
@tomek8756 on w kraju nie potrafi być głowa to co dopiero po za granicami