tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 on chyba nadal wierzy ze to ukraińscy faszysci atakują Rosję :)
2
@arasz1819 no ja czekam co wkoncu Polska zrobi z sankcjami, np węgiel np lotos itd. Bo na razie na wszystkich krzyczymy a sami nic oprócz linii lotniczych nie zrobiliśmy
0
@BarcaaVEB no można, inaczej ich Putin zaatakuje
3
@doc coś tu nie gra. Putin w coś gra
10
Veronika Jóźwiak (@verusj) Napisał/a: Tymczasem w węgierskiej TV publicznej alternatywna rzeczywistość: celem RU jest ustanowienie w Kijowie neutralnego rządu, Zełenski jest nieodpowiedzialny, że rozdaje ludziom broń, to UA prawie wywołała wojnę światową... https://t.co/fGD3H19Ryg
Przypomnę ponownie bo warto to mówić, Krzysio Bosak, nie Korwin a Krzysio powiedział półtora roku temu że Węgry Orban to pierwszy kraj jaki odwiedzi po wyborach. Tak tylko mówię byście wiedzieli na kogo chcecie głosować.
5
@BarcaaVEB uu to coraz mocniejsze ataki, prywatnych firm
0
@Kacper1998 on nie wie, tanio chatka była i w ogłoszeniu nie napisali :) z dystansem
9
O matko ale mocny turniej Świątek. Szacun
0
@AlexDark00 nie wiem, tak samo jak on ch. Wie o Rosji
0
@barcelonaLM wysyłają sprzęt i to dobry sprzęt i co ty na to?
0
@Kusco15 dobrze niech się sami wytępią. Zero skrajnych partii po każdej stronie lewaków i prawakow
0
@Barca1992 a co ona może, ludzie musieliby wyjść na ulicę a nie wyjdą
1
@AlexDark00 z niego taki rusek jak ze mnie astronauta
0
@Zoker coś mało komentarzy, jak wysyłali hełmy to było 50.
0
@kamilo0066 serwis, jak Iga poprawi Serwis to może z Barty wygrać
2
@Kusco15 odp Krzyśka na pytanie, jaki kraj odwiedzisz jako pierwszy jak wygrasz wybory prezydenckie. Odp. Węgry i polityka Orbana. Tego się nie da wykasować, taka jest konfa, oni bardziej preferują politykę skrajnie prawicowa.
To z przed 1, 5 roku, więc nówka. Tak cała ta partia nienawidzi zachodu, UE, USA itd
3
A właśnie jak już wielbimy Dudę, Morawieckiego, to co z Lotosem? Idzie pod Ruskich? Czy tu się zachowujemy jak Niemcy i patrzymy, że no jak biznes to nie dotyczy, o węglu już pisałem że grzeejemy nadal Ruski na potęgę. Czy to nie hipokryzja?
0
@lukaszbarca15 podobno, no właśnie podobnie
0
@Zoker sam to on chyba tylko Linke trzymał, ale na krzesełko ktoś już pomógł mu wejść
0
@daniel32778 czy ja gdzieś pisałem że nie mamy wywierać presji? Trzeba to robić ale nie wojując z całym światem, do NATO ich do UE, dać wszystko pomoc, czekam aż powiedzą ze powinniśmy zbrojnie tam wjechać naciskając na inne kraje. Są granice których nie warto przekroczyć bo nie wiemy czy sami nie będziemy. Wywierać wpływ ale z głową. I zostawcie wkoncu te Niemcy, to cała UE nic nie robi a nie tylko oni
1
Mam wrażenie że teraz Duda, Morawiecki robią pokaz zębów, jacy to piękni i wielcy mężowie stanu. Dobrze że wywieramy presję, pomagamy, chwala, ale zaczynają przeginać. Oby się to nie odwróciło przeciw nam
1
@Kozinho. Nie miała, 10% to ich maks.
5
@barcelonaLM Patrząc jak gownianie walczą na Ukrainie to mam wątpliwości.
1
@barcelonaLM sama Polska tak, ale z NATO to nie wiem
0
@ShawnC ja się zastanawiam czy sobie kilka tysi nie wrzucę na revolut. W razie czego jakby nasze banki miały problem
0
@barcelonaLM nie z ich postawa. Nic to nie daje, wstrzymanie się od głosu to jakby głos pisu
5
@Gwyn Było, niech sobie grają, nasi chociaż odpoczną
1
@barcelonaLM A co konfa obecnie daje, większość głosowań to wstrzymanie się od głosu, więc to jakby głosowali z pisem
0
@Arkon no i jakbyś miał wcześniej euro nie widziałbyś różnicy. A jak zł, to wszystko co kupujemy w zł ma wpływ bo złoty się osłabia. Paliwa, sprzęt itd
0
@koksik2700 zobaczymy jakie będą tego konsekwencje.