0

@Vebrol dał mu już złota piłkę

0

@MontelQ mogę mu taniej załatwić.

0

@ElTomas Ukraińcy u nas przy obecnym spadku urodzeń to nie jest zły pomysł. Jak UE da kasę brac i brac Ukraincow. To dobrzi pracownicy

1

@FC1899Barca nie nie zezlomowany. BO NS2 NIE DZIAŁAŁ JAK PUTIN ZAATAKOWAŁ. Więc z nim czy bez i tak by to zrobił.

1

@SuperGamon jak jesteś w Dubaju, to jako prawdziwy polak powiem Ci by alkoholu zabrakło tobie. Masz za dobrze

4

@Ghotti czołgi w Ukrainie pokazały że to broń głupich. Paliwo i łatwo zestrzelić. Rakiety defensywne to podstawa, to kupować

4

@Joe_Pesci Kogo chcesz? Dudę w negocjacjach. Tam muszą być i najwięksi i ci którzy mają wpływ na obie strony. Polske wszyscy w dupe mają więc niech robią swoje. Kasę na uchodzcow i tak dostaniemy

1

@jedrek7000 ona piękna? No ok, gusta to gusta

0

@Persyfl o to nie wiedziałem

0

@meteo100 na 60 metrów zawsse sobie świetnie radziła. Niestety na 100 już tak wybitnie nie jest. Ale i tak b. Dobra dziewczyna

3

@BarcaSupporter zawsze był. Grał bo musiał

0

@Rewolucja123 A skąd wiesz ze to nie prawda? Czytałeś tą kartkę?

8

@NaFazieHitman maja pewnie to dzięki Putinowi. A i tak sobie odbija w końcu

0

@Marcin91 tak, teraz tak. Bo rope kupujemy w dolcach, euro, a złotówka dostaje wpier.. jest znacznie słabsza od euro. W ostatnim tygodniu spadła o 10%. Więc nie dość ze ropa drożeje to i więcej płacimy bo złotówka słaba.

0

@GeneralXavi tarcza, czyli ci co pracują za nią zapłacą, a ci co ukrywają dostaną za friko

0

@NismoFCB no to porównajmy teraz ile z pensji tobie starcza na litr a ile nam. U nas paliwo poszło już o 1,5zl bo kosztowało 5.30, teraz 6.80. Czyli o 30% a u ciebie niecałe 20%

0

@Cule1234 od tego dziennikarza to nie ma co czekać

12

Express reporterów, czytała Czubówna

4

@Dieselzor jest ogromna presja na złotego. Tu mamy problem, gdybyśmy byli w euro byłoby łatwiej, a tak obrywamy mocniej od zachodu

0

@gumaz kapitan La Ramblii

0

@Emhyr sprzedać i się nie zastanawiać. Dla mnie dawno przestał się rozwijać, z Leo spięcia, z Pique spięcia, forma słaba. Potrzebujemy kogoś kto ma ambicje. Ts zdobył wszystko co mógł i chyba czas na nowe wyzwania

12

@FC1899Barca PrzecieZ oficjalnie bilety PKP dla Ukrainy są free

0

@Janiama my potrzebujemy sprzęt defensywny, przeciw rakietowy, samoloty. Czołgi już pokazały jak słabe są na Ukrainie

0

@michal26 tylko kasa ma iść na sprzęt, a nie na emerytury i dodatki na L4 obibokow

2

@Kitek1640 I dla nas to dobry scenariusz bo RSS ściąga nas o top 4. Majster już dawno odpłynął

0

@JaroCoach ostatnie transfery za miliony to katastrofa. Jest nowy zarząd i niech decydują. Chyba że myślisz że my mamy taką pakę ze wystarczy i już walczymy o lm.

0

@JaroCoach a którędy droga? Potrzebujemy kolesia z topu, a jak Lapcio ma kasę to niech wykłada

0

@Persyfl a co ma Spotify do broni?

0

@FC1899Barca RM stać i na pensje i na transfer. A wzmocnienie konkretne. Oby nie

1

@Slazzy teraz jak 5zl to nie. Trzeba było kupić ale tydzień temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?