tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Vebrol dał mu już złota piłkę
0
@MontelQ mogę mu taniej załatwić.
0
@ElTomas Ukraińcy u nas przy obecnym spadku urodzeń to nie jest zły pomysł. Jak UE da kasę brac i brac Ukraincow. To dobrzi pracownicy
1
@FC1899Barca nie nie zezlomowany. BO NS2 NIE DZIAŁAŁ JAK PUTIN ZAATAKOWAŁ. Więc z nim czy bez i tak by to zrobił.
1
@SuperGamon jak jesteś w Dubaju, to jako prawdziwy polak powiem Ci by alkoholu zabrakło tobie. Masz za dobrze
4
@Ghotti czołgi w Ukrainie pokazały że to broń głupich. Paliwo i łatwo zestrzelić. Rakiety defensywne to podstawa, to kupować
4
@Joe_Pesci Kogo chcesz? Dudę w negocjacjach. Tam muszą być i najwięksi i ci którzy mają wpływ na obie strony. Polske wszyscy w dupe mają więc niech robią swoje. Kasę na uchodzcow i tak dostaniemy
1
@jedrek7000 ona piękna? No ok, gusta to gusta
0
@Persyfl o to nie wiedziałem
0
@meteo100 na 60 metrów zawsse sobie świetnie radziła. Niestety na 100 już tak wybitnie nie jest. Ale i tak b. Dobra dziewczyna
3
@BarcaSupporter zawsze był. Grał bo musiał
0
@Rewolucja123 A skąd wiesz ze to nie prawda? Czytałeś tą kartkę?
8
@NaFazieHitman maja pewnie to dzięki Putinowi. A i tak sobie odbija w końcu
0
@Marcin91 tak, teraz tak. Bo rope kupujemy w dolcach, euro, a złotówka dostaje wpier.. jest znacznie słabsza od euro. W ostatnim tygodniu spadła o 10%. Więc nie dość ze ropa drożeje to i więcej płacimy bo złotówka słaba.
0
@GeneralXavi tarcza, czyli ci co pracują za nią zapłacą, a ci co ukrywają dostaną za friko
0
@NismoFCB no to porównajmy teraz ile z pensji tobie starcza na litr a ile nam. U nas paliwo poszło już o 1,5zl bo kosztowało 5.30, teraz 6.80. Czyli o 30% a u ciebie niecałe 20%
0
@Cule1234 od tego dziennikarza to nie ma co czekać
12
Express reporterów, czytała Czubówna
4
@Dieselzor jest ogromna presja na złotego. Tu mamy problem, gdybyśmy byli w euro byłoby łatwiej, a tak obrywamy mocniej od zachodu
0
@gumaz kapitan La Ramblii
0
@Emhyr sprzedać i się nie zastanawiać. Dla mnie dawno przestał się rozwijać, z Leo spięcia, z Pique spięcia, forma słaba. Potrzebujemy kogoś kto ma ambicje. Ts zdobył wszystko co mógł i chyba czas na nowe wyzwania
12
@FC1899Barca PrzecieZ oficjalnie bilety PKP dla Ukrainy są free
0
@Janiama my potrzebujemy sprzęt defensywny, przeciw rakietowy, samoloty. Czołgi już pokazały jak słabe są na Ukrainie
0
@michal26 tylko kasa ma iść na sprzęt, a nie na emerytury i dodatki na L4 obibokow
2
@Kitek1640 I dla nas to dobry scenariusz bo RSS ściąga nas o top 4. Majster już dawno odpłynął
0
@JaroCoach ostatnie transfery za miliony to katastrofa. Jest nowy zarząd i niech decydują. Chyba że myślisz że my mamy taką pakę ze wystarczy i już walczymy o lm.
0
@JaroCoach a którędy droga? Potrzebujemy kolesia z topu, a jak Lapcio ma kasę to niech wykłada
0
@Persyfl a co ma Spotify do broni?
0
@FC1899Barca RM stać i na pensje i na transfer. A wzmocnienie konkretne. Oby nie
1
@Slazzy teraz jak 5zl to nie. Trzeba było kupić ale tydzień temu