tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 właśnie trzeba uderzyć w Białoruś, jego kumple oberwa, może się odizolują od Łukaszenki
0
@kaamil1910 nie chcesz
0
@Kondziubarca najważniejsze by się dogadali. Jestem pewien że na Ukrainie ginie potężna ilość ludzi, nikt nie podaje by morale nie spadły
1
@Kondziubarca dobry teren. Zachód nikt się nie zgodzi, Białoruś to wiadomo, Ukraińcy nie wrócą. Trzymam kciuki by się dogadali
0
@Vampir707 ktoś na nich głosował i nadal głosuje. Oni się nic nie zmienili zawsze tacy byli
Wyborcy zaślepieni jakimiś pierdolami gospodarki które nie istnieją
1
@Ghotti wygrali w końcu?
1
@AmadiRM idź do swoich. Nam śmieszą takie osoby jak ty. Przyszedłeś się pożalić?
3
@Emhyr macron gada gada a później atak Kacapow. On chyba nie rozumie
13
❗???????????????? Magomed Tuszajew (z lewej), jeden z dowódców przywódcy Czeczenów i bliski sojusznik Putina, Ramzana Kadyrowa, zginął dziś w walkach na Ukrainie - UNIAN. https://t.co/QCmT0i7kzg
0
@HypeR wcisną jak zwykle coś
0
@Octane jak tak oglądałem tego dzieciaka co skupal paznokcie prosząc o paliwo to jest część Ruskich przerażonych ze tam są. Nie wiem czy oni w ogóle walczą.
1
@Faun jakoś tak tutaj mało osób wrzuca, lepsze są te że nic nie robią i gazociąg którego nie ma jest powodem wojny.
1
@macio_944 o no to grubo się dzieje
0
@Fcb10575 masz stare wieści. Nie siej fermentu.
0
@Karzel piękna robotę robią zatem skoro zaczynasz tak myśleć.
1
@ElTomas nie sami sobie pomogliśmy swoją głupota i arogancja władzy
2
@bari_94 wejście wojsk to wojna światowa. Tego chcesz? Weźmiesz broń i będziesz walczył?
1
@lukaszbarca15 oczywiście. W każdej wojnie ktoś przegrywa, jest NATO, ale czy NATO jest sojuszem który obroni wschodnia ściankę? Biden coś pitoli nikt więcej, wierzysz w Niemcy, Francję? Chiny pójdą po Tajwan to i USA przekieruje uwagę gdzie indziej. Bardzo dobrze ze pomagamy Ukrainę, wspieramy, bierzemy ich do siebie, naciskamy inne kraje, ale Morawiecki z Duda próbują tu ugrać władze pisu w Polsce ryzykując ogromny konflikt z Rosją, powinniśmy wywierać presję ale niech mówią inne kraje nie sąsiad.
2
@NaFazieHitman takie informacje powinni wrzucać reprezentację UE, USA itd, a nie premier jednego kraju. Mocarstwa a nie kraj sąsiadujący z agresorem. Oby Mati nie wprdl nas na większe problemy niż mu się wydaje
0
@Chaoss ok, dzięki za info
0
@endriuuu2 a czekaj czy czasem Kwaśniewski nie spotykał się z Putinem. Lech Kaczyński?
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-kaczynski-przywital-sie-z-putinem,nId,812671
No widzisz trolu jak mało wiesz.
0
@Death_voice to wszystkie kraje pracują nie wiem czy wiesz, nie tylko pl. Nie tylko pl bierze węgiel, gaz, ropę. W tym Dojczland
0
@Kondziubarca czy czasem pociągi z Chin nie cisną ta strona?
0
@LS oni nie mogą
0
@Wilczeq obyśmy się nie przekonali czy w obronie granic też jesteśmy zjednoczeni. Bo mam wątpliwości
0
@bari_94 a ok. Gaz kupuja wszyscy, ale ok, wiadomo dojczland tylko kupuje :)
0
@Death_voice mówię o gospodarczysz Sankcjach. Oskarżamy innych że biznes najważniejszy. Więc pytam co my robimy w tym aspekcie nie zwracając uwagi na straty
0
@bari_94 a to ostatnie zdanie to CNN źródło czy twoje?
1
@GeneralXavi nadział się na kalasznikowa. Samobójstwo
0
@Cule1234 liczyli ze może przejdzie