17

Zaskoczenie na szczycie ONZ. Rosyjski urzędnik przeprasza za wojnę na Ukrainie

https://wiadomosci.wp.pl/zaskoczenie-na-szczycie-onz-rosyjski-urzednik-przeprasza-za-wojne-na-ukrainie-6741924869503968a

Nie wiem czy to nie martwi, z Rosji dużo info od Oligarchów, urzędników o złej decyzji. Mam nadzieje, że ktoś może zablokować decyzje Putina jak zacznie przeginać.

3

@Hubsao Weź wiosła dobre. Jeśli prawda :D

0

@Kgorecki2500 Oni nie atakują, oni bronią.

0

Var chyba jakiś taki dziwny. PRzecie nie był na spalonym, a ten co był nie brał udziału w akcji?

0

@ferdas_rawa O których mówisz?

11

@Hubsao Ale to trzeba mieć jaja, iść sie napierdzielac

0

@DaPidejpi pokaż mi te obrony ts :) bramkarz wczoraj też pomógł RM. A u nas jedna interwencja na 3 mecze i wtedy czytamy i co krytykanci ts

20

@agrad0 mózg sobie zaatakuj. Możesz iść walczyć w Ukrainie zwołują ochotników z innych krajów.

0

@pele1282 z cxym do ludzi
Miliony muszą wyjść

0

@doc z czym oni do ludzi. Milion musiałoby wyjść

13

@baster82 poddajcie się
Nie
Ok

2

@Barca1992 oni nie uderza w Ukrainę. Jak już to w kraj który go gówno obchodzi

2

@matirix20 siedzą cicho

4

@IronSanHybrid zapomnieli jej wlac paliwa :)

2

@IronSanHybrid nie rozumiem, zawsze tacy byli, faszyzm, nacjonalizm, choroba psychiczna, jak ludzie teraz mogli pisać, teraz rozumiemy?

0

@Rabakus pewnie się sraja przez Putinem

1

@MarianoItalianoVero ta coś w zasadzie, poddajcie się bo was rozjebiemy

10

https://wiadomosci.wp.pl/wojna-na-ukrainie-kijow-znow-pod-ostrzalem-rosnie-bilans-ofiar-relacja-na-zywo-6741688365943776a?src01=df4b2#224764877997111587

Serwis Nexta podaje, że Łukaszenko wziął na siebie odpowiedzialność za to, że podczas podróży, negocjacji i powrotu ukraińskiej delegacji, wszystkie samoloty, helikoptery i rakiety stacjonujące na terytorium Białorusi pozostaną na ziemi.

Nie ma co Łukaszenko powiedział stronie Ukraińskie że gwarantuje im bezpieczeństwo. Ja bym mu ufał :)

2

@wawrzyn1 co komentarz to głupszy :)

0

@macio_944 czyli co, pokaże kwit że już posłem nie jest i zapraszamy :)

2

@Bykunn Pytanie czy Putin się ego spodziewał, niewiem gdybam, Rosja walczy kompletnie inaczej niż zawsze. To bez sensu

0

@domin1515 nie wiesz nic o stratach Ukrainy. Nie wierz w to co mówią, przecież nie powiedzą do ludu, przegrywamy, zginęło 10 kola Ukraińców.

0

@RosjaninBut A moim zdaniem ten pan się myli. Jemu nie chodzi o ZSRR jako teren, prostu gospodarczo Chiny i USA uciekają, chce reset

3

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28161872,na-front-ruszyl-drugi-rzut-rosjan-sytuacja-ukraincow-robi-sie.html#s=BoxMMtImg2

A może Putin wpierw dał dzieciaków, słabszy sprzęt by wpierw ukraina się wystrzelała, a teraz zaatakuje tym co ma na prawdę? Nie widzę tego, ale kilka dni moim zdaniem Kijów padnie. Niestety

5

@Cwaniak4 Liczy się jak się skończy wojna, a nie jak trwa.

4

Rosji ciężko będzie zdobyć Ukraine, przeliczyli się. Ale zniszczyć mogą, nie mówię o atomie a o odpaleniu prawdziwego bombardowania, zniszczenia wszystkiego. Putin się nie wycofa, niewierze ze zapisze się na kartach historii jako przegrany z Ukraina.

1

@michal26 To początek wojny. To się wszystko może zmienić

6

@Kusco15 Bo na świecie nie ma miejsca dla skrajnych ugrupowań, nie można ideologicznie bez względu na wszystko myśleć lewacko i skrajnie prawicowo

3

@sonek Sa w Nato, to bardzo dobrze

0

@Majkel34 ta, na tvn24 pred chwilą kawa na ławę
Pisior wystąpienie jak to oni mówili, krzyczeli w Europie do wszystkich, Putin idzie na wojnę a nikt nie słuchał, jak to ns2 dał Rosji zarobić, dodam nie dostał złotówki bo nie działa. Zapomniał trochę o Orbanie i Le Pen, ale to nie istotne. Tyle jeśli chodzi o łączenie stron politycznych. Wyłączyłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?