0

@Explode korzyści samych w sobie nie ma. Ale kurs zł do dolara, franka, Euro cały czas pikuje, osłabia. W euro takich wachan nie ma

3

@GeneralXavi Dlaczego? Będą latać sobie przez skandynawie, później Holandię, Belgię FR, itd. Ale rozumiem kompleks Niemców. I by było jasne nie bronię ich, ale widzę ze głównym winowajca jest Niemiec, dla mnie cała UE jest winna cała od Wschodu po zachód.

Dodam, my dalej kupujemy sobie swobodnie Ruski Węgiel i handlujemy z nimi :) Ale tak Morawiecki TOP jak on piękne pierd... w TV

0

@Keson To leniwe staruszki, nic nie zrobią bez otrzymania kasy

3

@GeneralXavi nie zrobiło tego 90% Europy, ale oczywiście jazda tylko po Dojczland. Zachowują się katastrofalnie, ale cała Europa się tak zachowuje.

0

@BarcaaVEB A co Morawiecki ma z tym wspólnego? Po prostu Węgry potwierdziły, myślisz, że on wymusił na Orbanie decyzje?

1

@Pawelec7 A poźniej wycieczka na Olimpiadę i się dziwie ze 1 medal mamy

2

@kulek22 No to co 15 minut niech wyją, bo cały czas umierają ludzie.

0

@normasubiektywna Bez wojny tez by dostał te dwa regiony, to nie to moim zdaniem.

0

@olek10 a ty skąd że nie ma sprzętu? A z drugiej sobie sam zaprzeczasz, skoro nie ma sprzętu to jak chce odbudować ZSRR?

3

@tomek8756 Boja się o tyłki swoje to i zaczęli krytykować. Skończy się że Korwina ukryją, jak PIS Kaczora czy Macierewicza na wybory.

0

@normasubiektywna nie rozgrywa się. Nic na razie nie ugrał. A sprzęt ma, przygotowywał się bardzo długo

1

@Ascend A równocześnie Orban mówi, że Rosja nie atakuje Ukrainy, jakieś to dziwne.

0

@Vintee Wpierw akumulator do jajec na 12h, a później kamień do szyi i do Jeziora

0

@Colon Dlaczego oni się uparli by z atomowej wychodzić?

1

@Wilczeq To są Ruskie trole, porostu teraz tracą na prawdzie jakimi są i udają durni. To samo robia z PISem w stosunku do Węgier, oraz Tusk i PO do UE. Każdą strona teraz ukrywa przeszłość. Putin zresetował poglądy to trzeba mu jasno oddać :D

7

Coś tu nie gra. Putin atakuje :
- dziećmi, prestraszonymi
- starym sprzętem
- wpuszcza armię zamiast bombardować non stop miejsca kluczowe
- ns2 nie działa i nic nie podpisane, więc traci na wojnie potężny biznes
- cały świat Rosję odcina, oprócz Białorusi nikt za nim nie jest.

Czy Putin jest tak głupi czy ma jakiś plan którego nikt nie zna.?

0

@BART97 czekam na słowo klucz. Tusk

0

@tomek256 cała UE dała mu taka możliwość.

1

@Kinginiesta Dokładnie, ktoś musiałby Putina pocisnąć jak on to robi, otruć itd.

0

@tomek256 Ale nie działa tyle, a Putin i tak napierd.. więc to nie to. Dlaczego nie winicie Orbana? Przecież ci to dopiero nic nie robią z ta wojna, a nawet wspierają jako jedyni w Europie. Tylko Niemcy, Niemcy, Niemcy, tak UE z Niemcami na czele dali zarobić Kacapom, ale wszyscy po równo. A wojna jest przez psychozę Putina, a nie tylko Niemcy

4

@Sulimo oni Putina się boją. Źle powie do piachu.

13

@tomek256 NS2 nie ma, nie działa, Putin uderzył przed uruchomieniem, on ma w dupie Niemcy. Uderzył bo to ostatni gwizdek dla niego. Przestańcie powielać, że to NS2 dało mu zielone światło, bo na razie NS2 nie istnieje i nic mu nie dało.

0

@marcin62 Tak i wszyscy powinni śpiewać hymn Ukrainy. Zaczyna się odklejać wszystkim już ta sytuacja.

0

@sebasek99 A zobacz czyi to przyjaciel, których dwóch partii, Tuska się jedzie za konszakty z Niemcami, ale jakoś nie widzę krytyki PIS, Konfa o koneksje z Wegrami i Orbanem

0

@BART97 Przecież wojny nie będzie, prawda @BART97, to wymysł USA i lewaków

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Lionel_Messi10 a ok, teraz kojarzę

0

@Hubert102 jakich obostrzeniach, jak obostrzeń nie ma od dawna. Skoncz człowieku

0

@DLFCB kto to jest?

1

@Szmulek górnicy i rolnicy pierwsi w kolejce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?