tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM z czym mają iść, są sami
7
@Mr8lack sankcje. Takie tam wiesz, chupa chupsy będą droższe itd
0
@Hubsao no i dlatego Rosja wjedzie na koniu i uratuje gospodarkę. Propaganda piękna
0
@Mati90fcb Gazprom sponsor przecież. To jak ich banować
3
@BorzyKrzys no i po awanturze. Uratowali demokratyczny kraj.
0
@Nieznajomy nic, niech sobie Ruscy wjeżdżają w kraje które nie są w UE i NATO, a co tam spoko jest.
0
@michal26 ani UE ani USA nie wjadą do Ukrainy. Ale Putin w perspektywie czasu zajmie cała Ukrainę
3
Jesteśmy zaniepokojeni, Unia Europejska, koniec sankcji, a i 20 nazwisk Rosjan którzy nie mogą wjechać na teren UE po 16 w weekendy. Debilny świat, to samo z pl zrobili w 39r, biznes się liczy
1
@PatrykBarca dlaczego nie możemy o tym pisać, ludzie, dziennikarze? Zakaz jakiś?
2
@michal26 mówiłeś że konfliktu nie będzie. Ze USA pierdzieli głupoty a Putin nie zaatakuje. Teraz co nowa narracja bo nie atakuje całej Ukrainy?
2
@Kondziubarca meczu nie powinno być. Powinni Ruskich wyjebac z wszystkich wydarzeń sportowych
1
@michal26 on to jedynie jest dupa tego kraju
1
@michal26 nie nie mówili, zaślepiony jesteś konfa, konfederacja i prawica, że USA że blablabla a od dawna było mówione ze Putin wpierw będzie prowokował w donbasie by znaleźć pretekst. No ale Korwin mówił..
2
@MesQueUnClub96 ciekawe czy oddadzą oba regiony. Czy wojna
6
@Sulimo oczywiście że tak
0
@buszmen @Woland10 twierdzi że jest
0
@michal26 tak działają media. Jak się coś wydarzy, nie wiem pociąg się wykolei to 3 dni pierd..
0
@michal26 a co pandemii nie było?
4
@Janiama pierdolety, rok temu był Leo i Grie a jakie gówno graliśmy. Czasem mam wrażenie że na siłę takie osoby jak ty szukają jakiś z dupy argumentów, tylko nie wiem po co, zabłysnąć? Atencji w komentarzu poszukać?
0
@Rewolucja123 ale widzisz różnicę ze u Xaviego to wyjazdy?
0
@tristan87 tylko kasa w jego łbie
1
@potrojnakorona a gdzie NATO powiedziało że Ukraina będzie w NATO. Pierdolety bez podstaw
0
@KrystianR nie wiem czy do kolesia bym podszedł. Pewnie wezwali pogotowie
4
https://x.com/i/status/1495325908370173954
Ale go ciśnie
0
@Yoshi94 no nie może, jak chcemy się bić o awans do le to tak, średniak na poziomie akurat naszym, jak chcemy więcej to potrzebujemy top bramkarza
0
@NaFazieHitman a jak to miało niby wyjść? Każdy kupuje nieruchomości. Dopiero jak sprzedali to wyszły walki
0
@Yoshi94 tak lepiej że wpuścił szmaciaka, właśnie w drugiej
1
@Herato jakby został to za free mamy zaj skrzydłowego. Kasę będzie można wydać np na bramkarza
0
@derlysy1979 ts to powinien dostać z liścia, by sie obudził
0
@koziar i właśnie tak jest. Wypadliśmy z topu, bijemy się o le. Czy Leo mógłby wrócić? Oczywiście, czy oznacza to że będziemy grać tylko na Leo? Nie.