tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@bartekvisca Jesli on zagrał słabo to jak zagrał wg taki Benzema ( dużo osób złota piłke dla niego chciało ), Vini - najdroższy piłkarz LL.
2
O Odrobiła. :)
0
Szybko Światek chyba pakuje walizki. Szkoda
0
@Uukasz_93 Co ty prdl to głowa boli. Jak o czyms nie wiesz to nie komentuj, wpisz w google ile stopy były 2,5,10 lat temu i wróć wtedy z trolingiem.
0
@ObiwanKenobi godz popołudniowe, po 2 śniadaniu
1
@Kluivert_P Rakitic sie napierdziela w klatce?
0
@Messibestplayerintheworld No to jeszcze 12 musi zachorowac na covid i mamy manite
4
Alemany siedzi z lornetka pod biurami Valenci i obserwuję, obserwuję, obserwuję
1
@konrad1661 Masz jakies zniżki do załatwienia :) Tak za friko to wiesz.
1
@Kusco15 spokojnie, okaże się, że jednak podpiszą umowę z firma która jedyne co ma wspólnego z atomem to kolekcja bajek atomówki na DVD.
1
@BulaKG Messi musi mieć radość z tego co robi, jak sie meczy, to jest słabo.
4
Teraz pokażcie mi jakiegoś naszego pomocnika, który zagrał tak jak Veratti wczoraj. Ja nie pamiętam, dlatego jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Zobaczcie na ich skrzydła w obronie, czasem nasz Alba potrafi tak grać, ale w ofensywie.
Danilo, Paredes - człowiek mógłby zapytać czy grali, a oni robili bardzo czarna robotę.
U nas często ktoś musi grac za dwóch, trzech, w PSG wczoraj kazdy zagrał co miał zagrać.
5
Ancelotti wybrał taktyke Koemana z meczu z BM. Autobus i kontry, w sumie efekt podobny, tylko że my 3 dostaliśmy, wczoraj tez tyle sie mogło skończyć.
2
@Castro Perez oszczędzał siano, Barca bardzo złe transfery + do tego dodaj Tebasa i zasady FP w LL, zdecydowanie najbardziej ostre vs inne ligi.
0
@barcelonaLM Kacapy zaraz powiedzą ze to Ukrainskie strony ich zaatakowały i odpowiedzieli.:) Albo ze Ukraina sama wyłączyła strony i prowokują ze to niby Rosja, ba albo zaraz usłyszymy ze to Amerykanie specjalnie
0
@Hanok Zobacz za ile go kupili. Wkur się idzie, porównaj z Destem
0
@barcelonaLM Ale tu nie był problem fizyczny. Takie były założenia, autobus i na kontrę.
1
@VegetaPolska My jesteśmy przyzwyczajeni, więc czas na was
0
@Rewolucja123 a teraz Frank De Jong
1
@Kapitan hawk Viniciusz to dziś zjedzony przez rezerwowego RM - Hakimiego :D
0
@agaFCB Dla mnie najlepszy.
1
@dafik85 to ze może iść to każdy wie, po prostu go nie chcemy
0
@Hanok Villarealchociaż słupek miał. RM kopnął coś chociaż w ataku?
3
@PabloVEB Di Maria zdecydowanie gorszy
10
Mbappe genialny, ale dla mnie najlepszy Veratti, kur co to jest za koleś w środku.
Leo dziś słabo, kilka dobrych piłek, ale to nie jest nawet 10% Leo, którego znamy
0
@JarekS Ramon planes odpowiadali wspólnie za transfery z Abidalem. Wpisz sobie w google i dupy nie zawracaj. Pedri jest w FCB od W drużynie od:
2 wrz 2019. Więc idąc twoim torem myślenia, Pedriego ściągnął Abidal.
0
@PatrychoO W życiu, jesteśmy dumni że grają taka padake
1
@VamosRakieta Dlateg nie oglądam polskich komentarzy, mogę kupić, ale nie da się tego słuchać. Mam dobre streamy i gitara jest
0
@Katalonbar Mbappe swoje robi. Zajeb jest
3
RM trzeba powiedzieć wie co ma grać, grają na remis, kontrę. PSG niby więcej z piłki ale 1 sytuacja. PSG w obronie tez dobrze ustawione. Ogólnie taktycznie oba zespoły dobrze poukładane