tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld sport to swoją głupota przechodzi sam siebie
0
@Pilka_jest_okragla kumpla nie zwolni
0
@AnnaMarianna Ja to jestem za równouprawnieniem, kobiety jak zdradzają to się mówi, że facet sie nie starał i miały powód. Więc.....
1
@A4ron Oj chyba LVP. To był ja pr.....mega
10
@Worny Hmmm, to już 50 lat nie przeszkadza?
3
@Kusco15 Krzysiu lepiej niech żonki pilnuje, bo ktoś w tym Ordo coś tam mu ją jeszcze bzyknie.
0
@Ojciec5tkidzieci Już lepiej za ciebie wiedzą :) Na bank szczepiony, to nie przypadek i takie tam.
0
Na dużej skoczni tak jak myślałem jesteśmy bez szans na medal
Polacy na treningach na skoczni dużej:
Kamil Stoch 7, 28, 17 oraz 18, 18 i 10
Dawid Kubacki 27, 5, 23 oraz 9, 23 i 11
Piotr Żyła 3, 10, 18 oraz 11, 27 i 28
Paweł Wąsek 32, 22, 37 oraz 34, 41 i 24
Stefan Hula 38, 40, 34 oraz 38, 26 i 34#skijumpingfamily #Pekin2022 #Beijing2022
— Łukasz Jachimiak (@LukaszJachimiak) February 10, 2022
1
@Ojciec5tkidzieci Za 3.2.1 wina szczepionek.
0
@taris To sport dopisze za tydzien. :)
0
@Homeopata8989 Że sie kluby na niego nabierają, pensje z kosmosu, odchodzi z odszkodowaniami, a wyników jak nie było tak nie ma.
0
@Firestone A skąd wiesz jakie? Nic nie wiesz bo nic oficjalnego nie było. Pique, Busi mieli kontrakty, Roberto kończy z tym sezonem, to kompletnie inne tematy.
1
@Firestone Słabo tak kogoś obrażać, nie wiemy, może nie dostał propozycji? Nic nie wiemy w jego przypadku. No ale najłatwiej pocisnąć bo gazeciarze coś napiszą. Szkoda, że nie ciśniecie tak dziennikarzy takiego sportu, którzy 95% fake wrzucają.
8
@JANEK777 Najważniejsze ze ty jestes niezaszczepiony i szczesliwy. Wiec po co ci ten news, który nic do życia nie wnosi?
0
@Faun On dalej wielkie g. gra. Po prostu nie ma presji wielkiego klubu
0
@Rewolucja123 niech strzela, asystuje. Trzymam kciuki by biletu do Barcy nie musiał kupować
0
@dmcteam no to dobry wynik. Ale pamiętaj ze początek jest łatwiejszy, później jest trudniej. Pytanie czy 83kg to nie jest ok.
0
@dmcteam zależy ile ważyłeś
0
@Cule1234 dwóch wybitnych dziennikarzy. Zostaw i nie myśl o ich newsach
13
Brawo, brawo, brawo
1
@Greenalley może tak, ale jedno ale. On nie dostał propozycji, nie zapytano czy zagra za free, nie zapytano czy zagra jak Pique, nie pozbyto się wcześniej Grie i innych. Nie wiemy nic czy by się dało. Ale tak czytając teraz te wypociny to uważam że to zarząd Lapcia zablokował, zagrozili mu pewnie gwarancjami bankowymi a wtedy nowe wybory.
0
Marzeniem Lapcia są tylko piłkarze La Masi. Więc wiecie. Ale info jest ze sportu więc średnio w nie wierzę
1
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM jak konfa głosowała?
0
@Messibestplayerintheworld chyba już wiemy dlaczego ten dyrektor odszedł. 20 lat. Budujemy za miliardy. Za 10 lat to będzie marne 20 baniek
0
@blazeq real na starych zasadach lepsze. Mówiłem że Leo czkawka wyjdzie laporcie. Dlatego sprzedał all, koszulki męskie, żeńskie, treningowe i stadion by dramatu nie było. PR-owcem był i będzie. A z Leo popełnił błąd.
1
@lucas/catalan To, że ktoś ma inne zdanie niż ty, to troll?
0
@Erykulus Dadza mu prowizje 50 mln i 10 mln netto wynagrodzenie. Uważam że to dobre, bo później nie mamy jak pozbyc sie piłkarzy bo za dużo zarabiają.
3
@Gut3kk nie nie wiemy, bo nie ma takich statystyk. Jak masz to podaj.
0
@Jakchcesz To jest wolność, ta wolność od dwóch lat pierd.. o maseczkach daje PIS pełną władze w gospodarce. Rozpierdzielaja ja na wszystkie strony, ale wolnosciowcy, konfa których tu najwiecej najwiekszy problem maja w szczepieniach nie obowiazkowych, maseczkach i teraz autach pijaków. A tymczasem wczoraj wybieraja Pisowca do TK na 9 lat! :D