tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@HERORICH2 Trzymam kciuki by tego nie zrobili.
0
@maniak33333 Dobre pytanie
3
Atletico nie potrafi grać pozycyjnie, dlatego paradoksalnie nam było łatwiej po czerwonej :D
2
Mamy to, mamy :D
1
60 minuta i obrona czestochowy. Czemu tak zawsze jest?
0
60 minuta przyszła. Każdy mecz to samo.
1
Jeszcze 2 i dowieziemy. :)
1
Piszczelem ale fart :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama No nie wiem. Serducho 2-0. Ale obawiam się remisu jednak
0
@tristan87 yy 4 pomocników?
0
@VamosRakieta on tu nie ma nic wspólnego z forma chłopaków.
0
@lioners18 a co dostał?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Horngacher spać nie będzie z miesiąc :) Dobrze patusowi
0
@Janiama warunki głównie mogą Kamila zrzucić.
6
Horngacher będzie wył w TV jak opętany, jestem pewien.
1
Japoniec w każdym treningu, kwalifikacjach średnio. Konkurs i pozamiatał.
1
Ale Horngacher będzie płakał, krzyczał
0
@barcelonaLM Medalu raczej nie będzie, ale wiatr ma tu ogromny wpływ
0
@Katalonbar Może dla ciebie idealny
4
Żyle w takich warunkach puścili. Słowieniec wstrzymany, dlaczego mnie to nie dziwi
6
@Katalonbar znawca z dupy. Pokaz mi drugi taki skok dziś
2
nie ma szans na medal.
5
@Firestone Powiem więcej, my musimy w końcu wygrać z kimś topowym.
7
@Kgorecki2500 przypomnę, Krzysiu Bosak mówił, że Węgry to pierwszy kraj który odwiedzi jak wygra wybory na prezydenta. Orban i Węgry to wzór dla niego. Tak tylko przypominam, bo tu 50% fanboy Konfy
0
@michal26 Ale dla konfy nie ma Covida, tzn teraz już jest, ale to grypka. Ja nie mówię o szczepieniu.
0
@Messibestplayerintheworld Brawo Xavi.
3
@taris Przykro mi ale nie dostrzegą. Faktów nikt nie widzi, taka konfederacja i jej szczekanie swoje robi.
22
@Rewolucja123 Kontuzja miała trwać 2-3 tyg. Trwa 2 miesiące. To nie Ronald tu jest winien