4

@HERORICH2 Trzymam kciuki by tego nie zrobili.

0

@maniak33333 Dobre pytanie

3

Atletico nie potrafi grać pozycyjnie, dlatego paradoksalnie nam było łatwiej po czerwonej :D

2

Mamy to, mamy :D

1

60 minuta i obrona czestochowy. Czemu tak zawsze jest?

0

60 minuta przyszła. Każdy mecz to samo.

1

Jeszcze 2 i dowieziemy. :)

1

Piszczelem ale fart :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama No nie wiem. Serducho 2-0. Ale obawiam się remisu jednak

0

@tristan87 yy 4 pomocników?

0

@VamosRakieta on tu nie ma nic wspólnego z forma chłopaków.

0

@lioners18 a co dostał?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Horngacher spać nie będzie z miesiąc :) Dobrze patusowi

0

@Janiama warunki głównie mogą Kamila zrzucić.

6

Horngacher będzie wył w TV jak opętany, jestem pewien.

1

Japoniec w każdym treningu, kwalifikacjach średnio. Konkurs i pozamiatał.

1

Ale Horngacher będzie płakał, krzyczał

0

@barcelonaLM Medalu raczej nie będzie, ale wiatr ma tu ogromny wpływ

0

@Katalonbar Może dla ciebie idealny

4

Żyle w takich warunkach puścili. Słowieniec wstrzymany, dlaczego mnie to nie dziwi

6

@Katalonbar znawca z dupy. Pokaz mi drugi taki skok dziś

2

nie ma szans na medal.

5

@Firestone Powiem więcej, my musimy w końcu wygrać z kimś topowym.

7

@Kgorecki2500 przypomnę, Krzysiu Bosak mówił, że Węgry to pierwszy kraj który odwiedzi jak wygra wybory na prezydenta. Orban i Węgry to wzór dla niego. Tak tylko przypominam, bo tu 50% fanboy Konfy

0

@michal26 Ale dla konfy nie ma Covida, tzn teraz już jest, ale to grypka. Ja nie mówię o szczepieniu.

0

3

@taris Przykro mi ale nie dostrzegą. Faktów nikt nie widzi, taka konfederacja i jej szczekanie swoje robi.

22

@Rewolucja123 Kontuzja miała trwać 2-3 tyg. Trwa 2 miesiące. To nie Ronald tu jest winien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?