1

@AllBundy Sorki jasne

0

@Worny PSG wczoraj bezradne. Mecz nudny, ale Lille wiedziało co ma grac i konsekwentnie to robili. Widać reke trenera, taktyka. Czego nei można powiedzieć o wybitnym trenerze PSG

4

@Alvarinho Jeden słabszy mecz tych nowych panów i będzie out z drużyny złodzieje, nie chce sie grać, biegać itd.

2

@FCB24 Najgorszych w lidze to Barca ma kibiców od jakiegoś czasu. Rozpieszczone pępki świata. OD Ronaldinho oglądam Barce i nikomu innemu, ale takich czasów nie pamiętam. Więcej niż klub nie istnieje na ten moment.

0

@Katalonbar I za nim Desta, któty jest słaby w obronie.

1

@kaamil1910 I mam pretensje do nich że nikt nie chce ich odkupić

3

@kaamil1910 nie używałbyś ponieważ były za drogie i masz pretensje ze były za drogie.

2

@Pilka_jest_okragla no a dzięki dziennikarzom, wszyscy go chcieli, ile wymian dodatkowo :) ale dzięki temu nudno nie jest

1

@baryn 1,5 roczny kontrakt. Tym

1

@IronSanHybrid nie nie powinien

1

@Walker a wisi karteczka. Cena paliwa dzieł PiS?

3

@ShawnC więcej niż klub, więcej niż kibic

1

@ninja81 my mamy Aube, Traore, Viva Barca. Nie rozumiem euforii u nas

0

@matirix20 to zależy czy na kacu

0

@HERORICH2 Kto to?

0

Leo to ja nie wiem na jakiej pozycji gra w tym PSG

2

@NaFazieHitman Czyli jak nie wypali to mamy kolesia z wysoka pensja.

0

Komentarz usunięty

0

1

@PatrychoO A co on z nimi ma wspólnego? A chodzi ci o Luukka

0

A teraz zobaczycie. Auba zjedzie z pensja do zera, tzn minimum. Dembus w Totkach , Barca cyk 2 transfery z lepszym wynagrodzeniem. Auba wyr.... :)

15

@kkbarca Wtedy to już na bank ściągną Neymara

0

@Kondziubarca To już wiem czemu mi na kacu cieżko się oddycha. To przez Alkohol serce mi wali?

0

@Compadre Saga z Cou była najgłupsza z wszystkich.

0

@koksik2700 ale 1400zl mniej vs 60% podwyżka z listopada? czy styczeń 2021 do styczeń 2022?

1

@AllBundy szkoda, ja je w sumie lubię. Zawsze później wiem, którego newsy dziennikarza wrzucać do śmietnika.

4

@Comfortable_ nareszcie się go obejrzy. Ale mi go u nas brakuje :(

0

@Mr8lack a widziałeś go chociaż raz?

0

@doc o jego tu jeszcze nie było :)

1

@tomek8756 ważne by dbał o naturalna antykoncepcję. Bóg tak chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?