tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy Sorki jasne
0
@Worny PSG wczoraj bezradne. Mecz nudny, ale Lille wiedziało co ma grac i konsekwentnie to robili. Widać reke trenera, taktyka. Czego nei można powiedzieć o wybitnym trenerze PSG
4
@Alvarinho Jeden słabszy mecz tych nowych panów i będzie out z drużyny złodzieje, nie chce sie grać, biegać itd.
2
@FCB24 Najgorszych w lidze to Barca ma kibiców od jakiegoś czasu. Rozpieszczone pępki świata. OD Ronaldinho oglądam Barce i nikomu innemu, ale takich czasów nie pamiętam. Więcej niż klub nie istnieje na ten moment.
0
@Katalonbar I za nim Desta, któty jest słaby w obronie.
1
@kaamil1910 I mam pretensje do nich że nikt nie chce ich odkupić
3
@kaamil1910 nie używałbyś ponieważ były za drogie i masz pretensje ze były za drogie.
2
@Pilka_jest_okragla no a dzięki dziennikarzom, wszyscy go chcieli, ile wymian dodatkowo :) ale dzięki temu nudno nie jest
1
@baryn 1,5 roczny kontrakt. Tym
1
@IronSanHybrid nie nie powinien
1
@Walker a wisi karteczka. Cena paliwa dzieł PiS?
3
@ShawnC więcej niż klub, więcej niż kibic
1
@ninja81 my mamy Aube, Traore, Viva Barca. Nie rozumiem euforii u nas
0
@matirix20 to zależy czy na kacu
0
@HERORICH2 Kto to?
0
Leo to ja nie wiem na jakiej pozycji gra w tym PSG
2
@NaFazieHitman Czyli jak nie wypali to mamy kolesia z wysoka pensja.
0
Komentarz usunięty
0
@Messibestplayerintheworld No i słusznie
1
@PatrychoO A co on z nimi ma wspólnego? A chodzi ci o Luukka
0
A teraz zobaczycie. Auba zjedzie z pensja do zera, tzn minimum. Dembus w Totkach , Barca cyk 2 transfery z lepszym wynagrodzeniem. Auba wyr.... :)
15
@kkbarca Wtedy to już na bank ściągną Neymara
0
@Kondziubarca To już wiem czemu mi na kacu cieżko się oddycha. To przez Alkohol serce mi wali?
0
@Compadre Saga z Cou była najgłupsza z wszystkich.
0
@koksik2700 ale 1400zl mniej vs 60% podwyżka z listopada? czy styczeń 2021 do styczeń 2022?
1
@AllBundy szkoda, ja je w sumie lubię. Zawsze później wiem, którego newsy dziennikarza wrzucać do śmietnika.
4
@Comfortable_ nareszcie się go obejrzy. Ale mi go u nas brakuje :(
0
@Mr8lack a widziałeś go chociaż raz?
0
@doc o jego tu jeszcze nie było :)
1
@tomek8756 ważne by dbał o naturalna antykoncepcję. Bóg tak chciał.