tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@matelkoveb kolonoskopia, gastroskopia obowiązkowe wymazy
1
@tomek8756 oby sraczki dostała i zabrakło stoperana w aptece
0
@Mati90fcb i za niego masz. Pique, Eric, Araujo, Umtiti. Tylko geniusz wpadłby na oddanie Lengleta
6
Morata za Lengleta. Morata gwarancja braku bramek samobójczych. Idealny obrońca
8
@doc oby nie. Potrzebujemy go bo nie mamy za dużo zdrowych obroncow
19
@Pogba w Barcelonie wszyscy powinni przejść badania. Tak swoją drogą
0
@Emhyr Jeden mądry. Wierzę w te pierdolety dziennikarzy. A później zdziwienie.
0
@Worny My juz oficjalke daliśmy, chodzi o strone LL zapewne.
0
@horang Głupota przeogromna. Gwarantuje ci ze on nam sie przyda. Albo sprzedac, zamienić albo musi zostać. Naszym celem jest top 4, nic wiecej sie nie powinno liczyć.
42
@Comfortable_ Perez geniusz
0
@macio_944 a ty ja wciśniesz do bankomatu? Czy to zbliżeniowa ale wersja do plecaka :)
0
@marcin62 o co chodzi? Raczej normalne w obecnych czasach
0
@masq czym innym jest powielić info od dziennikarza a czym innym mieć informacje. Przetestuj, weź dwa tygodnie newsów sportu i porównaj z prawdą.
0
@dmcteam za głupi na niego jestem. I nudny w ch.
1
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid najlepszy na naszej stronie jest artykuł o transferach. A w środku wypociny sportu i md. Czyli nie mające kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością
6
@GeneralXavi w dupie mam rząd. Z ich wyborcami teraz płaczącymi na czele. Wiem jedno każda zł nasza pójdzie na sprzęt i to jest najważniejsze
1
Jestem bardziej niż pewien że PSG chce Osmana za darmo i nic więcej. Będą czekać do 23.59, wiedzą że potrzebujemy z pensji zjechać
5
@AdiKingu96 I tak więcej niż każdy nasz skrzydłowy :)
43
Oddają Leo i mogą go brać :)
0
@FCB_dimiC Nie odejdzie moim zdaniem.
4
@FioletoweOczy "wieczur" powiadasz u ciebie
0
@Rewolucja123 trzeba by @ViscaBarca123 zapytać z czego to wynika. Ktoś mnie tu pojechał, że jego rolą nie są wyniki, a rozwój piłkarzy.
0
@marcin62 Szkoda, że mu w tym szpitalu pomogli.
2
Miedwiediew dziś do sędziego:
"Padły ostre słowa, bo Miedwiediew nazwał kibiców "idiotami". - Czy możesz coś zrobić? To nie wystarczy. To są idioci. Małe "proszę" nie działa. Z idiotami to nie działa. Proszę, to jest finał Wielkiego Szlema - powiedział do sędziego."
Żenada
6
@AlwaysBlaugrana Dembele w formie to kozak. Do tego ma ich kosztować 20mln
3
@BXOD Bo nikt z partii rządzącej nie ma z tej zbiórki pół centa.
0
@tomek8756 o ho, konfederacja niech się szybciutko od nich odklei bo jeszcze wyjdzie że i oni hipokryci
0
@FC1899Barca pamiętaj że głosujesz na partie, nie na człowieka.
0
23 asy serwisowe. Wow, jest ktoś kto serwuje obecnie lepiej od Ruska?