2

@matelkoveb kolonoskopia, gastroskopia obowiązkowe wymazy

1

@tomek8756 oby sraczki dostała i zabrakło stoperana w aptece

0

@Mati90fcb i za niego masz. Pique, Eric, Araujo, Umtiti. Tylko geniusz wpadłby na oddanie Lengleta

6

Morata za Lengleta. Morata gwarancja braku bramek samobójczych. Idealny obrońca

8

@doc oby nie. Potrzebujemy go bo nie mamy za dużo zdrowych obroncow

19

@Pogba w Barcelonie wszyscy powinni przejść badania. Tak swoją drogą

0

@Emhyr Jeden mądry. Wierzę w te pierdolety dziennikarzy. A później zdziwienie.

0

@Worny My juz oficjalke daliśmy, chodzi o strone LL zapewne.

0

@horang Głupota przeogromna. Gwarantuje ci ze on nam sie przyda. Albo sprzedac, zamienić albo musi zostać. Naszym celem jest top 4, nic wiecej sie nie powinno liczyć.

42

@Comfortable_ Perez geniusz

0

@macio_944 a ty ja wciśniesz do bankomatu? Czy to zbliżeniowa ale wersja do plecaka :)

0

@marcin62 o co chodzi? Raczej normalne w obecnych czasach

0

@masq czym innym jest powielić info od dziennikarza a czym innym mieć informacje. Przetestuj, weź dwa tygodnie newsów sportu i porównaj z prawdą.

0

@dmcteam za głupi na niego jestem. I nudny w ch.

1

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid najlepszy na naszej stronie jest artykuł o transferach. A w środku wypociny sportu i md. Czyli nie mające kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością

6

@GeneralXavi w dupie mam rząd. Z ich wyborcami teraz płaczącymi na czele. Wiem jedno każda zł nasza pójdzie na sprzęt i to jest najważniejsze

1

Jestem bardziej niż pewien że PSG chce Osmana za darmo i nic więcej. Będą czekać do 23.59, wiedzą że potrzebujemy z pensji zjechać

5

@AdiKingu96 I tak więcej niż każdy nasz skrzydłowy :)

43

Oddają Leo i mogą go brać :)

0

@FCB_dimiC Nie odejdzie moim zdaniem.

4

@FioletoweOczy "wieczur" powiadasz u ciebie

0

@Rewolucja123 trzeba by @ViscaBarca123 zapytać z czego to wynika. Ktoś mnie tu pojechał, że jego rolą nie są wyniki, a rozwój piłkarzy.

0

@marcin62 Szkoda, że mu w tym szpitalu pomogli.

2

Miedwiediew dziś do sędziego:
"Padły ostre słowa, bo Miedwiediew nazwał kibiców "idiotami". - Czy możesz coś zrobić? To nie wystarczy. To są idioci. Małe "proszę" nie działa. Z idiotami to nie działa. Proszę, to jest finał Wielkiego Szlema - powiedział do sędziego."

Żenada

6

@AlwaysBlaugrana Dembele w formie to kozak. Do tego ma ich kosztować 20mln

3

@BXOD Bo nikt z partii rządzącej nie ma z tej zbiórki pół centa.

0

@tomek8756 o ho, konfederacja niech się szybciutko od nich odklei bo jeszcze wyjdzie że i oni hipokryci

0

@FC1899Barca pamiętaj że głosujesz na partie, nie na człowieka.

0

23 asy serwisowe. Wow, jest ktoś kto serwuje obecnie lepiej od Ruska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?