5

Czy Rafa to fizycznie wytrzyma.

0

@Medium Kiedy miał wygrany? To ze 2-0 było to jeszcze nie wygrana

1

Brawo, średnio wierzyłem w Nadała przy 36latach. A chłop walczy

2

@HERORICH2 Będzie Polak w Hiszpanii. Fajnie

1

@Deviler W takim razie nie oglądałem.

0

@Deviler Cały mecz prowadziła Anglia. My strzeliliśmy farcika w 92 minucie, o jakiej grze ofensywnej ty mówisz?

1

@Barca_Big_Moment Wątpie by Rafa wytrzymał fizycznie. A Djoko oprócz płaczu to odpala jakieś akcje z rakietami, piłeczkami, krzyki, płacze itd. Wielki tenisista ale nie lubię go. No ale też potrafił odwracać wyniki jak mu nie idzie.

0

@JimMorrisonFCB https://www.przegladsportowy.pl/tenis/przed-finalem-aopen-duza-kara-dla-rosjanina-placi-tez-tsitsipas-i-kobieta/p2cpg3c
Obejrzyj film na końcu. Burak dla mnie jest skończony, nie lubię takich sportowców, a to nie pierwszy jego wybryk, sytuacja z kamera z 2 lata temu. Zarozumiały Kacap i tyle

0

@Uukasz_93 Jeśli grasz ze znacznie lepszymi od siebie to grasz by wygrać, a wtedy właśnie taka taktyka defensywna to jedyna broń.

0

@JimMorrisonFCB A jak nazwiesz zachowanie MEd w stosunku do sędziego? Kto większy burak?

0

@michal26 Dostosowali się do zachowania Med. Teraz może zrozumie jak to jest zachowywać się jak burak

0

@Norkusik Fanbojom Djoko nic nie wytłumaczysz.

6

@Michu94 Niestety stała się średnia przez takich piłkarzy jak FDJ. Pięknie się żyje w Barcelonie to najważniejsze. Strasznie się na Holendrze zawiodłem.

1

@zgiru I w wieku 36 lat gra w finale w Australian Open. ?

0

@michal26 I dlatego go nie lubię, jak każdego sportowca co ma ego większe od całego świata. Świetni sportowcy, ale ważny też jest styl, a nie tylko wynik.

0

@bartekvisca po to by fanboje Serba płakali. W sumie to pasują do Serba.

0

@michal26 dlatego miał prawo jechać po sędziemu? W piłce już by go nie było. Zresztą w każdym sporcie. Zarozumiały kacap i tyle. Nie lubię takich sportowców. Wielkie gwiazdy od siedmiu boleści. Gdyby chociaż przeprosił po, emocje itd, ale on tego nie zrobił

2

@Commandement Kasa się liczy i tyle. Teraz chce urwać jak najwiecej.

1

@michal26 Ta w szczególności jak wyzywa sędziego i pokazuje swoje ego jaki to wielki gwiazdor. Wybitny wręcz, pasuje do Serba.

1

Ale nakur.... niby człowiek przyzwyczajony bo Pomorskie, ale jednak wali ostro

0

@BART97 No tak, Auba, Traore. Normalnie Mbappe i Halanda sciagnal. Podsumuje te jego efekty jak się utrzymamy w top 4.

0

@Messibestplayerintheworld Jak w top 4 nie będzie to kupimy ale na poziomie Barcy B.

0

@BenyBlade Ciekawe ile straciliśmy na braku Leo.

1

@MesQueUnClub96 Oczywiście też.

3

Chłop Barty swoje robi serwisem

0

@MesQueUnClub96 Właśnie będzie genialnie, w szczególności kacapa pocisnąć za te wyzwiska sędziego.

0

@bartekvisca Polacy mieli szanse by to zmienić w wyborach. Tak to trzeba skomentować.

0

@MesQueUnClub96 W wymianach jest lepsza od Barty. Ale mało dziś wymian, dużo podwójnych, dużo serwisu.

0

@mekston Barty to ma wybitny serwis, reszta to dobry tenis, ale nie wybitny

0

Neutralnie patrzę na to wypożyczenie. Ale szanujmy i kibicujmy, niech wystrzeli forma bo potrzebujemy wzmocnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?