tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Czy Rafa to fizycznie wytrzyma.
0
@Medium Kiedy miał wygrany? To ze 2-0 było to jeszcze nie wygrana
1
Brawo, średnio wierzyłem w Nadała przy 36latach. A chłop walczy
2
@HERORICH2 Będzie Polak w Hiszpanii. Fajnie
1
@Deviler W takim razie nie oglądałem.
0
@Deviler Cały mecz prowadziła Anglia. My strzeliliśmy farcika w 92 minucie, o jakiej grze ofensywnej ty mówisz?
1
@Barca_Big_Moment Wątpie by Rafa wytrzymał fizycznie. A Djoko oprócz płaczu to odpala jakieś akcje z rakietami, piłeczkami, krzyki, płacze itd. Wielki tenisista ale nie lubię go. No ale też potrafił odwracać wyniki jak mu nie idzie.
0
@JimMorrisonFCB https://www.przegladsportowy.pl/tenis/przed-finalem-aopen-duza-kara-dla-rosjanina-placi-tez-tsitsipas-i-kobieta/p2cpg3c
Obejrzyj film na końcu. Burak dla mnie jest skończony, nie lubię takich sportowców, a to nie pierwszy jego wybryk, sytuacja z kamera z 2 lata temu. Zarozumiały Kacap i tyle
0
@Uukasz_93 Jeśli grasz ze znacznie lepszymi od siebie to grasz by wygrać, a wtedy właśnie taka taktyka defensywna to jedyna broń.
0
@JimMorrisonFCB A jak nazwiesz zachowanie MEd w stosunku do sędziego? Kto większy burak?
0
@michal26 Dostosowali się do zachowania Med. Teraz może zrozumie jak to jest zachowywać się jak burak
0
@Norkusik Fanbojom Djoko nic nie wytłumaczysz.
6
@Michu94 Niestety stała się średnia przez takich piłkarzy jak FDJ. Pięknie się żyje w Barcelonie to najważniejsze. Strasznie się na Holendrze zawiodłem.
1
@zgiru I w wieku 36 lat gra w finale w Australian Open. ?
0
@michal26 I dlatego go nie lubię, jak każdego sportowca co ma ego większe od całego świata. Świetni sportowcy, ale ważny też jest styl, a nie tylko wynik.
0
@bartekvisca po to by fanboje Serba płakali. W sumie to pasują do Serba.
0
@michal26 dlatego miał prawo jechać po sędziemu? W piłce już by go nie było. Zresztą w każdym sporcie. Zarozumiały kacap i tyle. Nie lubię takich sportowców. Wielkie gwiazdy od siedmiu boleści. Gdyby chociaż przeprosił po, emocje itd, ale on tego nie zrobił
2
@Commandement Kasa się liczy i tyle. Teraz chce urwać jak najwiecej.
1
@michal26 Ta w szczególności jak wyzywa sędziego i pokazuje swoje ego jaki to wielki gwiazdor. Wybitny wręcz, pasuje do Serba.
1
Ale nakur.... niby człowiek przyzwyczajony bo Pomorskie, ale jednak wali ostro
0
@BART97 No tak, Auba, Traore. Normalnie Mbappe i Halanda sciagnal. Podsumuje te jego efekty jak się utrzymamy w top 4.
0
@Messibestplayerintheworld Jak w top 4 nie będzie to kupimy ale na poziomie Barcy B.
0
@BenyBlade Ciekawe ile straciliśmy na braku Leo.
1
@MesQueUnClub96 Oczywiście też.
3
Chłop Barty swoje robi serwisem
0
@MesQueUnClub96 Właśnie będzie genialnie, w szczególności kacapa pocisnąć za te wyzwiska sędziego.
0
@bartekvisca Polacy mieli szanse by to zmienić w wyborach. Tak to trzeba skomentować.
0
@MesQueUnClub96 W wymianach jest lepsza od Barty. Ale mało dziś wymian, dużo podwójnych, dużo serwisu.
0
@mekston Barty to ma wybitny serwis, reszta to dobry tenis, ale nie wybitny
0
Neutralnie patrzę na to wypożyczenie. Ale szanujmy i kibicujmy, niech wystrzeli forma bo potrzebujemy wzmocnienia.