tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Clue Ile ja już tych talentów widzialem.
0
O ho, Kanepi blisko sprawienia niespodzianki. Ktos wie czy Światek grała z nia wczesniej?
4
Uciekaj Ansu od lekarzy Hiszpańskich.
1
@konajoncek Cały czas słysze jak to służa, że ja jak bedzie trzeba bronić kraju bede siedział w ciepełku a oni beda bronic. Dlatego maja emeryturku, dodatki, mundurówki i wszystko inne. Wiec ich czas bo u nas nic sie od 40 lat nie dzieje.
0
@Survier On jest tak zaraźliwy, że wszyscy zachorujemy.
0
@Janiama Ludzie nie rozumieja ze faktycznie w tenisie mozesz przegrac 6-0 a nastepny wygrac 6-0. Ale jednak to nic zlego gdy ktos pisze ze nie wierzy w zwyciestwo, jesli nie jest to oczywiście obrażanie itd
6
@DCHX Sa ludzie w tym kraju którzy zarabiaja na tym by służyć. Wiec niech nas bronia. Niech sciagaja mundurowych emerytów 40 letnich, jeszcze dadza rade.
0
@Janiama To emocje ludzie tak reaguja to normalne i nic w tym złego. No chyba ze ktos wyzywa ze jest słaba, beznadziejna, niech kończy kariere. Ale jak ktoś pisze ze przegra, jest słabsza itp to chyba maja prawo?
2
@LuQa_ Chodzi mi na tle drużyny. Różnica klas.
5
Pedri dziś na tle druzyny to przepaść jakości. Taki Leo środka pola. Genialny
47
Niech się chłop trzyma. Kozłem będzie zawsze bez względu co by nie zrobił, taka natura. Ale jak od 4 lat czytałem o Leo jaki to on winny za wszystko to nic mnie nie dziwi.
6
Pisałem dziś, że Barca nie ma mentala i nie wygrywa końcówek. Boziu jak dobrze, że mi mordę Barca zamknęła.
0
@Kurkmen podobno go wyjebali za tą wypowiedź
0
@barcelonaLM A, no takiej odp się nie spodziewałem. Uspokoił mnie :)
2
Mam dużo pytań.
1. Dlaczego przestaliśmy wrzucać piłki na Araujo przy stałych fragmentach?
2. Dlaczego Dest grał 90 minut?
3.Dlaczego Nico wchodzi na skrzydło?
Ja dziś Xaviego nie rozumiałem
1
@Zawsze_Wierny a co oni dziś winni znowu?
0
@Encore Kuman miał Leo
8
Nie widzę tego. Pod każdym względem nie widzę tego zespołu. Jakość jest tragiczna, złe podania, wolno, wrzutki, zero dryblingu. Nie ma tu nic, mecz z Bilbao nie był przypadkowy. Czekam tylko co Lapcio wymyśli, pisałem i będę się powtarzał bez Leo ta drużyna w Europie nie zagra w przyszłym roku. Dlatego tak bardzo jestem zły że ze jesteśmy z Dembele dumni, za dumni
0
Poziom piłkarzy to poziom środka tabeli. Bez piłkarzy którzy robią różnicę nie ma co liczyć na top 4. Ja tego nie widzę. Nie ma pół pilkarza co kiwnąć potrafi
0
@LeoMesjasz ha ha.
0
Musimy to wygrać. Poprostu musimy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarcelNJ11 sprzedaż to 5mln dla Bvb. Więc chyba tylko wypożyczenie wchodzi w grę
0
Z tego co on w napadzie szyję. To tridente wygląda jakby trenował Barcę B
0
@amek555 pensja zacna. 2,5mln parodia jakas
0
@Rewolucja123 tylko nam się nie udaje. Właśnie w końcówkach moczymy mecze. Jedyny mecz który mieliśmy na plus to Villarreal. Mental to nam nadal brakuje, sam Xavi to mówił
0
@Rewolucja123 ale co Sevilla? Graliśmy w przewadze i nic nie strzeliliśmy, Benfica 0, Betis umoczylismy 0-1,
0
Wyniki RM dla nas nie istotne, ale ich wpadli i tak zawsze cieszą
0
@LeoMesjasz I po 20 minutowym naporze Alaves, że z połowy nie wyjdziemy posrani po uszy
5
Mówiłem, pokażcie mi tag gryzące końcówki Barcy. Nie Bilbao nie gryzlizmy trawy, tam był przypadek