tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Oni nie chca gwarancji w d.. je maja, wiedza ze nikt im tego nie da bo i dlaczego. Putin idzie po swoje i tyle
0
@Bogan To tylko stwierdzenie domysłów dziennikarza ze względu na absencje które sie szykują, ale równie dobrze może Xavi postawić na De Jonga w środku
1
@chavez Jemu coś sie odcieło i jak juz piłka leciała stwierdził, że na spalonym złapie RDT :)
0
@betonito jesli nie bedzie farta z wiatrami pod narty to nie widze szans
0
@Zoker Ogólnie był spóźniony, ten faul na żółta jeszcze gorzej mógł sie skończyć. Przegrane pojedynki. No nie był to chłopaka dzień. Ale jednak pamietacie mecz z Bilbao jak go Wiliams jechał, w kolejnych meczach jednak było już znacznie lepiej, wtedy tez był po kontuzji.
1
@JarekS Ja go nie krytykuje, nie wiem co robi w naszym klubie, tyle.
4
@JarekS ja bardziej nie wiem co on robi. Czym on sie u nas zajmuje?
7
@Mow_mi_Douglas Podpowiesz jakie to cechy. Ja go nie krytykuje ale lubie takie komentarze bez szczegółu.
0
@Hosh Adres niech poda, gdzie sie sprzedaje. Albo jak poderwać 12-latke.
3
@Kgorecki2500 Ja bym chciał uzyskać odpowiedź na jedno proste pytanie. Jak często zdaje raporcik do kacapów. :)
1
@Ronin47 Wolny, w ofensywie jakby tak nie było, dryblingu brak, jeśli mamy walczyć o TOP 4 zawsze w LL to jako zmiennik ok, ale o wyższe cele to nie.
4
@Kgorecki2500 Po Rusku będa rozmawiać? Korwin pewnie zna perfekcyjnie. :)
0
@BARCA1899Messi Ciekawe skąd Havi wie o tym jak badań jeszcze nie było.
9
Już tak na chłodno, to od 62 minuty nie stworzyliśmy sobie ani jednej sytuacji strzeleckiej, jeden wielki chaos. Błąd Garcii ok, ale mieliśmy 30 minut by pokazać kto jest lepszy. Nie wiem o co chodzi w tych naszych ostatnich 30 minutach w każdym meczu. Wczoraj praktycznie pierwszy garnitur, o TOP 4 będziemy wojować do ostatniej kolejki.
0
@Woland10 nic się nie stało. wiedział, że taki troll to napisze jak ty i od razu powiedział, że nie wychodzi na druga połowę.
0
Komentarz usunięty
2
Juve w 92 wrzuciło na 1-1. Mam wrażenie, że ostatnio to my takie ziomki jesteśmy
1
@Naturopata A co Busi źłe grał? Dlaczego Alby tu nie dodajesz, pewnie gdyby Albą zagrał słabiej to też byś już z natury dopisał, że ziomek
0
@ObiwanKenobi Pytanieczy faktycznie miał być w środku on czy Ferran
0
@rocky5 chłopie nie porównuj poziomu zawodowców, inny świat. Pamietam mecz z Bilbao, zagrał również katastrofę,a później już było lepiej.
1
@krajana obawam się ze to taki Cou, Grie, nie wiadomo gdzie on ma grać. Ale dajmy czas, ja bym go nie skreślał.
0
@fcb710 Mecz za 4 dni chyba.
0
@rocky5 No ci powiem, do kadry się nadajesz, B klasa to nie przelewki do takiego meczu.
0
@ElKamil U siebie przegrali tylko 2 mecze.
0
@FajfusLodowy Powiedz mi tylko, na czym polegał pomysł od 60 minuty?
1
@ShowyAnteater w piłce liczą się bramki. A Ferran miał 2 sytuacje na głowie i w bramkę nie trafił.
0
@barcelonaLM Hm z RM nie było gościa, tak piękna bramka, tyle, z AM dopiero jak do obrony trafił przy 4-2 zaczął grać. Ja go nie skreśla, odpisuje tylko, że on jeszcze dobrego meczu nie miał.
0
@fcb710 tru, przecież on go zabiega na smierć. Nie wiem co Xavi wymyśli jak Araujo kontuzja. Może FDJ do obrony?
1
@meteo100 chodzi mi o to jeb.. wybicie, od tego się zaczęło. Co do Desta, tak w obronie neutralnie, ale w ofensywie nic nie daje. Może przesadziłem z nim, że słabo
0
@Azi Tylko jacyś psychole wierzyli w majstra.