tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kusco15 oni z konfederacja to spisek nawet w kiblu widzą.
9
Gdzie jest ten fanboj Korwina co się trzymał zasady że to USA chcą wojny a Rosja nic nie zrobi. No się chyba kolega grubo mylił, niestety
4
@Kgorecki2500 Odchodzi po raz 20-ty,a dalej będzie rządził
0
@ESTADISTICAS całkiem nieźle
0
@barcelonaLM tak jest, Ziobro, Kowalski, konfa, to się musi udać. :))))))
0
@michal26 Dużo, większość, Korwin to ty?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeneralXavi Może to, że wolą murzynów, takie jego gadanie.
0
@Janiama Pewnie tak, ale po co pompować balonik, medal itd.
1
@Janiama Za 20 minut przeczytamy słowo klucz, "niestety"
0
Skąd oni biorą tych ludzi :D
0
JKM taki ciekawy typ a o tym ociepleniu tylko. Ehh
0
@barcelonaLM Tylko z tym?
2
lekka pedofilia :DDDDDDDDD
2
O wyborca Konfederacji, no to już mnie nie dziwi. :D
0
@barcelonaLM I co to zmienia? Że Korwin swoje teorie może wsadzić w 4 litery
3
@Tuc Tak tylko ty
2
haha jak pomachał :DDDD
1
@barcelonaLM bo fan boje konfederacji siedzą cicho wmawiając sobie, że on nie jest w konfederacji.
0
@Azacca Jaki wynik?
2
@semafor Kobieta, którymi tak gardzi dała mu wszystko, mówię o kasie, spadku.
0
@Wilczeq Pokaz przykłady zagorzałych socjalistów którzy dorównali faszystą.
2
Socjalista gorszy od faszysty :) stanowski ma dość chyba :)
1
Piękne zaoranie konfederacji. Właśnie o ni tak myślą. Wszystko dać przedsiębiorca, niech robią co chcą i za co chcą.
1
Gwizdanie na Dembele jest słabe. Piłkarz nie chce kontraktu przedłużyć tyle. Żałosne zachowanie naszych
1
No dobra lecim dalej. Jest to delikatny krok do przodu, z Koemanem przegraliśmy wszystko. Xavi mało przegrywa. Tu powinniśmy wygrać ale Ferran nam zmarnował za dużo
0
@Catalanian1991 tym razem miał sporo sytuacji, wcześniej go nie było.
0
No dobra nasze najlepsze 60minut za nami. Czas na wtopy i grę bez pomysłu
0
@Firestone widać że od początku Xaviemu on nie leży
0
Mingueza trzymajcie mnie.