2

@Kusco15 oni z konfederacja to spisek nawet w kiblu widzą.

9

Gdzie jest ten fanboj Korwina co się trzymał zasady że to USA chcą wojny a Rosja nic nie zrobi. No się chyba kolega grubo mylił, niestety

4

@Kgorecki2500 Odchodzi po raz 20-ty,a dalej będzie rządził

0

@ESTADISTICAS całkiem nieźle

0

@barcelonaLM tak jest, Ziobro, Kowalski, konfa, to się musi udać. :))))))

0

@michal26 Dużo, większość, Korwin to ty?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeneralXavi Może to, że wolą murzynów, takie jego gadanie.

0

@Janiama Pewnie tak, ale po co pompować balonik, medal itd.

1

@Janiama Za 20 minut przeczytamy słowo klucz, "niestety"

0

Skąd oni biorą tych ludzi :D

0

JKM taki ciekawy typ a o tym ociepleniu tylko. Ehh

0

@barcelonaLM Tylko z tym?

2

lekka pedofilia :DDDDDDDDD

2

O wyborca Konfederacji, no to już mnie nie dziwi. :D

0

@barcelonaLM I co to zmienia? Że Korwin swoje teorie może wsadzić w 4 litery

3

@Tuc Tak tylko ty

2

haha jak pomachał :DDDD

1

@barcelonaLM bo fan boje konfederacji siedzą cicho wmawiając sobie, że on nie jest w konfederacji.

0

@Azacca Jaki wynik?

2

@semafor Kobieta, którymi tak gardzi dała mu wszystko, mówię o kasie, spadku.

0

@Wilczeq Pokaz przykłady zagorzałych socjalistów którzy dorównali faszystą.

2

Socjalista gorszy od faszysty :) stanowski ma dość chyba :)

1

Piękne zaoranie konfederacji. Właśnie o ni tak myślą. Wszystko dać przedsiębiorca, niech robią co chcą i za co chcą.

1

Gwizdanie na Dembele jest słabe. Piłkarz nie chce kontraktu przedłużyć tyle. Żałosne zachowanie naszych

1

No dobra lecim dalej. Jest to delikatny krok do przodu, z Koemanem przegraliśmy wszystko. Xavi mało przegrywa. Tu powinniśmy wygrać ale Ferran nam zmarnował za dużo

0

@Catalanian1991 tym razem miał sporo sytuacji, wcześniej go nie było.

0

No dobra nasze najlepsze 60minut za nami. Czas na wtopy i grę bez pomysłu

0

@Firestone widać że od początku Xaviemu on nie leży

0

Mingueza trzymajcie mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?