tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jq91 on tylko kontrakt ustalił. Pedriego ściągnął Bakero
0
@kamyk_23 poproszę dyktaturę Leo, jak ma to dać tyle trofeów to tak
0
@The_Man Pimiente wiecznie oddawał piłkarzy do 1 zespołu i walczył o 1 ligę, a ten o utrzymanie. To kumpel prezesa i tyle
34
@Woland10 jedyne co liznąłeś to lizaka którego ci mamusia kupiła
0
@matirix20 w obronie dramat
0
@The_Man dream team walczy o tryplety. Obecna paka walczy o top4 i le
7
@FCBurza potrzebni są i obrońcy ale i 9-tka z topu
0
@szkutnik91 sofascore mówi że kontuzja niestety
1
@abram3k obawiam się że nie mieliśmy wyjścia. Eric chyba kontuzja
0
@Wojtas1080pl poczytaj LR jak RM gra
0
Jeszcze 15 minut, wytrzymać :)
2
Eric pokazane ze kontuzja. Kur co się wyprawia w tym naszym sztabie medycznym?
0
@halfnolife dlaczego szkoda, zmiany dotyczą każdej pozycji. Może czas by poszukał formy w innym klubie, albo znaleźć mu rywala i niech się wymieniają puchary, liga. Ambicje wzrosną to i forma wróci, bo talent ma
0
Cały czas szukam jakiegokolwiek usprawiedliwienia dla ts i jego formy. Niby nic złego nie robi ale nie daje też nic. Musimy w lato pomyśleć o kimś z ambicjami kto obudzi chęć powrotu ts do grania na swoim poziomie
1
Zaczyna się robić jak z Celta. Eric zmiana? Kontuzja? Auba?
0
@jeyx77x ostatnie mecze, coraz lepsze mamy w drugiej połowie. Ale fakt drugie połowy dla nas są ciężkie
0
Ma ktoś bramki, bo nie mogę anulować
0
@PolskiBarcelonista10 TS to nas troluje cały sezon. Czas by grał już w innym miejscu, tu ambicji już nie ma
0
@Emhyr to sport wrzucił, chłopie oni nic nie wiedzą tylko spekulują. Tak może odejść, ale w letnim okienku odejdzie kilku Napastników, nie wiemy którzy. Tyle samo wiarygodny mój post od ich.
0
@Naturopata u nas by pasował za Dembele. Transfer za free
0
@michal26 a jak wejdzie tylko po donbas albo jeden region to też jego wina czy zachodu?
0
@endriuuu2 nie wiesz czy lek pomogl czy organizm sam sobie wirusa zwalczył.
1
@tomek8756 chyba nikomu tak bardzo nie pasuje Janusz na imię.
1
@Arkon wszyscy chwala tego Planes, a dla mnie po za Araujo to słabo, a nawet bardzo słabo
3
@Arkon ten Jota trafił do LVP za tyle samo co Trincao do nas. Tak mi się wydaje przynajmniej
0
@ObiwanKenobi nie no w 3 fali chyba były full. Co nie zmienia że ktoś krocie zarobił
1
https://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,173954,28127295,od-wielomilionowej-dotacji-po-ostateczny-zakaz-koniec-zdumiewajacej.html#s=BoxOpMT
Stracili 15 baniek. Idioci
3
@Foton czyli on planował to z tym seicento? :)
2
@michal26 albo mówią jak jest. Rozumiem że jak Putin wlezie na pełnej. To wina zachodu bo o tym mówili i go sprowokowali
2
????????Martin Braithwaite nadal odczuwa dyskomfort w kolanie. Po rozegraniu 12 minut w meczu z Athletic nie miał dobrych odczuć.???????????? [Toni Juanmarti????]
Kolejna gwiazda medycyny Barcelony. Myślę że NFZ już lepiej daje rade