0

@jq91 on tylko kontrakt ustalił. Pedriego ściągnął Bakero

0

@kamyk_23 poproszę dyktaturę Leo, jak ma to dać tyle trofeów to tak

0

@The_Man Pimiente wiecznie oddawał piłkarzy do 1 zespołu i walczył o 1 ligę, a ten o utrzymanie. To kumpel prezesa i tyle

34

@Woland10 jedyne co liznąłeś to lizaka którego ci mamusia kupiła

0

@matirix20 w obronie dramat

0

@The_Man dream team walczy o tryplety. Obecna paka walczy o top4 i le

7

@FCBurza potrzebni są i obrońcy ale i 9-tka z topu

0

@szkutnik91 sofascore mówi że kontuzja niestety

1

@abram3k obawiam się że nie mieliśmy wyjścia. Eric chyba kontuzja

0

@Wojtas1080pl poczytaj LR jak RM gra

0

Jeszcze 15 minut, wytrzymać :)

2

Eric pokazane ze kontuzja. Kur co się wyprawia w tym naszym sztabie medycznym?

0

@halfnolife dlaczego szkoda, zmiany dotyczą każdej pozycji. Może czas by poszukał formy w innym klubie, albo znaleźć mu rywala i niech się wymieniają puchary, liga. Ambicje wzrosną to i forma wróci, bo talent ma

0

Cały czas szukam jakiegokolwiek usprawiedliwienia dla ts i jego formy. Niby nic złego nie robi ale nie daje też nic. Musimy w lato pomyśleć o kimś z ambicjami kto obudzi chęć powrotu ts do grania na swoim poziomie

1

Zaczyna się robić jak z Celta. Eric zmiana? Kontuzja? Auba?

0

@jeyx77x ostatnie mecze, coraz lepsze mamy w drugiej połowie. Ale fakt drugie połowy dla nas są ciężkie

0

Ma ktoś bramki, bo nie mogę anulować

0

@PolskiBarcelonista10 TS to nas troluje cały sezon. Czas by grał już w innym miejscu, tu ambicji już nie ma

0

@Emhyr to sport wrzucił, chłopie oni nic nie wiedzą tylko spekulują. Tak może odejść, ale w letnim okienku odejdzie kilku Napastników, nie wiemy którzy. Tyle samo wiarygodny mój post od ich.

0

@Naturopata u nas by pasował za Dembele. Transfer za free

0

@michal26 a jak wejdzie tylko po donbas albo jeden region to też jego wina czy zachodu?

0

@endriuuu2 nie wiesz czy lek pomogl czy organizm sam sobie wirusa zwalczył.

1

@tomek8756 chyba nikomu tak bardzo nie pasuje Janusz na imię.

1

@Arkon wszyscy chwala tego Planes, a dla mnie po za Araujo to słabo, a nawet bardzo słabo

3

@Arkon ten Jota trafił do LVP za tyle samo co Trincao do nas. Tak mi się wydaje przynajmniej

0

@ObiwanKenobi nie no w 3 fali chyba były full. Co nie zmienia że ktoś krocie zarobił

3

@Foton czyli on planował to z tym seicento? :)

2

@michal26 albo mówią jak jest. Rozumiem że jak Putin wlezie na pełnej. To wina zachodu bo o tym mówili i go sprowokowali

2

????????Martin Braithwaite nadal odczuwa dyskomfort w kolanie. Po rozegraniu 12 minut w meczu z Athletic nie miał dobrych odczuć.???????????? [Toni Juanmarti????]

Kolejna gwiazda medycyny Barcelony. Myślę że NFZ już lepiej daje rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?