0

@Mixtape I z genialnym Ericiem :D

0

Ferran , Eric, Dest, no i TS za pierwsza bramkę słabo. Ogólnie mecz po za kontrolą, takie derby. Ale co my wyprawiamy po każdej 60-minucie, ja nie rozumiem. Po drugie, czy my rożne ćwiczymy? każda piłka nie dolot, Xavi jest tak ślepy, że my z tego nic nie mamy.

0

Zero sytuacji, zero kontroli. Można przegrywać, ale gdzie Kur akcje jakieś

0

2-1 i pół sytuacji nie stworzyliśmy. Gdyby mecze trwały 60 minut mielibyśmy mistrza.

0

Eric wejście smoka widzę

0

60 minuta, my tylko tyle umiemy grać

0

No i wykrakalem

0

No to zaczynamy to nasze 60 minut i dalej. Oby inne niż zawsze

1

@ElKamil ElJarek to ty?

0

@Isso89 chodzi o jego wybicie a nie obronę

1

Moim zdaniem będzie remisik. Przed nami dużo gorsza w naszym wykonaniu połowa. Niby Espanyol nie ma sytuacji ale nie da się odczuć ze kontrolujemy mecz.

4

Jak TS wypierdzieli ta piłeczkę od razu pomyślałem, będzie 1-1. Nie rozumiem odcięcia mózgu u niego. Zreszta nic nam nie daje, niby bramki nie na jego konto, ale i tez za dużo interwencji to on nie ma.

15

Wszystko się zaczęło od ts. Kur te jego idiotyczne wybicia

0

@tomek8756 mobilne ołtarze to i mobilne mini elektrownie nam załatwił

0

@Kamiloza91 no to po wygranej.

1

@Criss18Barca skoki to też loteria. Więc pewniaczek to dla buków tylko ze zarobia

0

Betis, Sociedad, AM, Sevilla wygrywają - dziś naszym obowiązkiem 3pkt

2

@sokot ale bym jej liścia wypalil.

0

@Medium oni grają z ostatnim zespołem. Więc nie ma co liczyć dziś na strate pkt

1

@Kapitan hawk Na medale w zimowej olimpiadzie nie ma co liczyć, sporo Polaków nawet spoko wypada, ale jechać na igrzyska by być przedostatni to już dla mnie marnowanie kasy.

0

@Messibestplayerintheworld rok temu był przejściowy, ten jest second przejściowy

0

@busquets5 a ja myślę że nie możemy

0

@ostry22 nie ma to jak umoczyc kasę :)

0

@sokot co nie było pięknie? Nigdy szczepienia nie były u nas obowiązkowe, a w tym głównie co wysyłasz nie ma prawdy bo piszesz tylko to co ty chcesz.

0

@sokot ja prdl jesteście niezniszczalni. Nie szczep się i daj umrzeć tym co się zaszczepili, nie twoja sprawa, nikt ciebie nie zmusza do szczepień. Ciężko by chorych więcej nie było skoro szczepionki wiadomo teraz że nie chronią cały czas a i omikron je olewa.

0

@HERORICH2 niby jaka?

0

@Wychowanek Taki by Putin wiedział ze Nato nadal jest i będą swoich sojuszników bronić. Tyle.

1

@michal26 Brak wojsk to info do Ruskich ze Nato nie istnieje i nikt nie będzie nas bronił.

3

@michal26 Trump powiedział ze błędem jest wojsko w Polsce. Dzięki za takiego prezydenta

5

@michal26 Dla nas dobrze ze go wybrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?