tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape I z genialnym Ericiem :D
0
Ferran , Eric, Dest, no i TS za pierwsza bramkę słabo. Ogólnie mecz po za kontrolą, takie derby. Ale co my wyprawiamy po każdej 60-minucie, ja nie rozumiem. Po drugie, czy my rożne ćwiczymy? każda piłka nie dolot, Xavi jest tak ślepy, że my z tego nic nie mamy.
0
Zero sytuacji, zero kontroli. Można przegrywać, ale gdzie Kur akcje jakieś
0
2-1 i pół sytuacji nie stworzyliśmy. Gdyby mecze trwały 60 minut mielibyśmy mistrza.
0
Eric wejście smoka widzę
0
60 minuta, my tylko tyle umiemy grać
0
No i wykrakalem
0
No to zaczynamy to nasze 60 minut i dalej. Oby inne niż zawsze
1
@ElKamil ElJarek to ty?
0
@Isso89 chodzi o jego wybicie a nie obronę
1
Moim zdaniem będzie remisik. Przed nami dużo gorsza w naszym wykonaniu połowa. Niby Espanyol nie ma sytuacji ale nie da się odczuć ze kontrolujemy mecz.
4
Jak TS wypierdzieli ta piłeczkę od razu pomyślałem, będzie 1-1. Nie rozumiem odcięcia mózgu u niego. Zreszta nic nam nie daje, niby bramki nie na jego konto, ale i tez za dużo interwencji to on nie ma.
15
Wszystko się zaczęło od ts. Kur te jego idiotyczne wybicia
0
@tomek8756 mobilne ołtarze to i mobilne mini elektrownie nam załatwił
0
@Kamiloza91 no to po wygranej.
1
@Criss18Barca skoki to też loteria. Więc pewniaczek to dla buków tylko ze zarobia
0
Betis, Sociedad, AM, Sevilla wygrywają - dziś naszym obowiązkiem 3pkt
2
@sokot ale bym jej liścia wypalil.
0
@Medium oni grają z ostatnim zespołem. Więc nie ma co liczyć dziś na strate pkt
1
@Kapitan hawk Na medale w zimowej olimpiadzie nie ma co liczyć, sporo Polaków nawet spoko wypada, ale jechać na igrzyska by być przedostatni to już dla mnie marnowanie kasy.
0
@Messibestplayerintheworld rok temu był przejściowy, ten jest second przejściowy
0
@busquets5 a ja myślę że nie możemy
0
@ostry22 nie ma to jak umoczyc kasę :)
0
@sokot co nie było pięknie? Nigdy szczepienia nie były u nas obowiązkowe, a w tym głównie co wysyłasz nie ma prawdy bo piszesz tylko to co ty chcesz.
0
@sokot ja prdl jesteście niezniszczalni. Nie szczep się i daj umrzeć tym co się zaszczepili, nie twoja sprawa, nikt ciebie nie zmusza do szczepień. Ciężko by chorych więcej nie było skoro szczepionki wiadomo teraz że nie chronią cały czas a i omikron je olewa.
0
@HERORICH2 niby jaka?
0
@Wychowanek Taki by Putin wiedział ze Nato nadal jest i będą swoich sojuszników bronić. Tyle.
1
@michal26 Brak wojsk to info do Ruskich ze Nato nie istnieje i nikt nie będzie nas bronił.
3
@michal26 Trump powiedział ze błędem jest wojsko w Polsce. Dzięki za takiego prezydenta
5
@michal26 Dla nas dobrze ze go wybrali.