tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MarianoItalianoVero ta coś w zasadzie, poddajcie się bo was rozjebiemy
10
https://wiadomosci.wp.pl/wojna-na-ukrainie-kijow-znow-pod-ostrzalem-rosnie-bilans-ofiar-relacja-na-zywo-6741688365943776a?src01=df4b2#224764877997111587
Serwis Nexta podaje, że Łukaszenko wziął na siebie odpowiedzialność za to, że podczas podróży, negocjacji i powrotu ukraińskiej delegacji, wszystkie samoloty, helikoptery i rakiety stacjonujące na terytorium Białorusi pozostaną na ziemi.
Nie ma co Łukaszenko powiedział stronie Ukraińskie że gwarantuje im bezpieczeństwo. Ja bym mu ufał :)
2
@wawrzyn1 co komentarz to głupszy :)
0
@macio_944 czyli co, pokaże kwit że już posłem nie jest i zapraszamy :)
2
@Bykunn Pytanie czy Putin się ego spodziewał, niewiem gdybam, Rosja walczy kompletnie inaczej niż zawsze. To bez sensu
0
@domin1515 nie wiesz nic o stratach Ukrainy. Nie wierz w to co mówią, przecież nie powiedzą do ludu, przegrywamy, zginęło 10 kola Ukraińców.
0
@RosjaninBut A moim zdaniem ten pan się myli. Jemu nie chodzi o ZSRR jako teren, prostu gospodarczo Chiny i USA uciekają, chce reset
3
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28161872,na-front-ruszyl-drugi-rzut-rosjan-sytuacja-ukraincow-robi-sie.html#s=BoxMMtImg2
A może Putin wpierw dał dzieciaków, słabszy sprzęt by wpierw ukraina się wystrzelała, a teraz zaatakuje tym co ma na prawdę? Nie widzę tego, ale kilka dni moim zdaniem Kijów padnie. Niestety
5
@Cwaniak4 Liczy się jak się skończy wojna, a nie jak trwa.
4
Rosji ciężko będzie zdobyć Ukraine, przeliczyli się. Ale zniszczyć mogą, nie mówię o atomie a o odpaleniu prawdziwego bombardowania, zniszczenia wszystkiego. Putin się nie wycofa, niewierze ze zapisze się na kartach historii jako przegrany z Ukraina.
1
@michal26 To początek wojny. To się wszystko może zmienić
6
@Kusco15 Bo na świecie nie ma miejsca dla skrajnych ugrupowań, nie można ideologicznie bez względu na wszystko myśleć lewacko i skrajnie prawicowo
3
@sonek Sa w Nato, to bardzo dobrze
0
@Majkel34 ta, na tvn24 pred chwilą kawa na ławę
Pisior wystąpienie jak to oni mówili, krzyczeli w Europie do wszystkich, Putin idzie na wojnę a nikt nie słuchał, jak to ns2 dał Rosji zarobić, dodam nie dostał złotówki bo nie działa. Zapomniał trochę o Orbanie i Le Pen, ale to nie istotne. Tyle jeśli chodzi o łączenie stron politycznych. Wyłączyłem
2
@MesQueUnClub22 weź się za robotę
4
@Ali3231 nie wierzę że ich posadzi na ławce
1
@LS Chociaż jesteś szczery, ale tu tyle kozaków czytałem , czekam aż potwierdza ze jadą.
1
@Mns21 nie głupi pomysł. AB mocno atakuje pressingiem i wysoko, może chodzi o kontry. Lepiej niż Gavi na skrzydle
0
@Progressive Oblak się wypalil w am
1
@daniel32778 po artykułach stwierdzam że on chce nie ZSRR a nowe umowy na surowce z UE. Dlatego nie atakuje całym, nowym sprzętem, chce go zostawić jak już pokona Ukrainę, posadzi tam wojsko i będzie naciskał i straszył NATO. Zaczyna to mieć sens dlaczego atakuje trochę przestarzałym sprzętem
0
@IronSanHybrid e tam zabrania, przecież nie będą ingerować gdzie jedziesz. No dawać kozaki w gębie. Czas by pomóc tak jak nawołuje, nie mówię że ty nie wiem co masz w głowie i za jakim rozwiązaniem jesteś
1
@Ptasior ale jemu nie chodzi o Ukrainę, a o umieszczenie wojsk na Ukrainie, Białorusi, by wywierać presję na NATO. Chcę wywrzeć presję na ceny surowców i podpisanie nowych umów na ich dostawy
1
@michal26 wazne ze Niemiec sprowadza, my to wiesz cicho. Ściągamy 50% ropy, węgiel, gaz. Uwaga zero sankcji, ale to szwab tylko zły
2
@Mixtape jakos tak 5-7 minuta pierwsze wypierdz. Piłki na pale. Ale te jego cudowne wyprowadzanie piłki. Jeśli chcemy się liczyć w przyszłym sezonie musi być konkurent dla niego. Z chwilą narodzin dzidzi TS tak jakby ambicjonalnie się wyzerowal.
21
@against_modern_football I teraz nastała cisza :) jednak lepiej z poziomu internetu pokazywać jakim jest się mocnym :)
0
@michal26 to nie są ich bracia. Ukraina, Rusek to Ukraina Polak. Mówię globalnie
1
@Hubsao media nakręcają każdy wystrzał
4
@MesQueUnClub96 nie do końca. Inne linie latają normalnie. Tylko Rosyjskiej mają ban
6
Coś długo nie ma umowy. Pytanie czy aż taka korzystna jak trąbili
0
@szkutnik91 ale o co chodzi?