1

@MarianoItalianoVero ta coś w zasadzie, poddajcie się bo was rozjebiemy

10

https://wiadomosci.wp.pl/wojna-na-ukrainie-kijow-znow-pod-ostrzalem-rosnie-bilans-ofiar-relacja-na-zywo-6741688365943776a?src01=df4b2#224764877997111587

Serwis Nexta podaje, że Łukaszenko wziął na siebie odpowiedzialność za to, że podczas podróży, negocjacji i powrotu ukraińskiej delegacji, wszystkie samoloty, helikoptery i rakiety stacjonujące na terytorium Białorusi pozostaną na ziemi.

Nie ma co Łukaszenko powiedział stronie Ukraińskie że gwarantuje im bezpieczeństwo. Ja bym mu ufał :)

2

@wawrzyn1 co komentarz to głupszy :)

0

@macio_944 czyli co, pokaże kwit że już posłem nie jest i zapraszamy :)

2

@Bykunn Pytanie czy Putin się ego spodziewał, niewiem gdybam, Rosja walczy kompletnie inaczej niż zawsze. To bez sensu

0

@domin1515 nie wiesz nic o stratach Ukrainy. Nie wierz w to co mówią, przecież nie powiedzą do ludu, przegrywamy, zginęło 10 kola Ukraińców.

0

@RosjaninBut A moim zdaniem ten pan się myli. Jemu nie chodzi o ZSRR jako teren, prostu gospodarczo Chiny i USA uciekają, chce reset

3

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28161872,na-front-ruszyl-drugi-rzut-rosjan-sytuacja-ukraincow-robi-sie.html#s=BoxMMtImg2

A może Putin wpierw dał dzieciaków, słabszy sprzęt by wpierw ukraina się wystrzelała, a teraz zaatakuje tym co ma na prawdę? Nie widzę tego, ale kilka dni moim zdaniem Kijów padnie. Niestety

5

@Cwaniak4 Liczy się jak się skończy wojna, a nie jak trwa.

4

Rosji ciężko będzie zdobyć Ukraine, przeliczyli się. Ale zniszczyć mogą, nie mówię o atomie a o odpaleniu prawdziwego bombardowania, zniszczenia wszystkiego. Putin się nie wycofa, niewierze ze zapisze się na kartach historii jako przegrany z Ukraina.

1

@michal26 To początek wojny. To się wszystko może zmienić

6

@Kusco15 Bo na świecie nie ma miejsca dla skrajnych ugrupowań, nie można ideologicznie bez względu na wszystko myśleć lewacko i skrajnie prawicowo

3

@sonek Sa w Nato, to bardzo dobrze

0

@Majkel34 ta, na tvn24 pred chwilą kawa na ławę
Pisior wystąpienie jak to oni mówili, krzyczeli w Europie do wszystkich, Putin idzie na wojnę a nikt nie słuchał, jak to ns2 dał Rosji zarobić, dodam nie dostał złotówki bo nie działa. Zapomniał trochę o Orbanie i Le Pen, ale to nie istotne. Tyle jeśli chodzi o łączenie stron politycznych. Wyłączyłem

2

@MesQueUnClub22 weź się za robotę

4

@Ali3231 nie wierzę że ich posadzi na ławce

1

@LS Chociaż jesteś szczery, ale tu tyle kozaków czytałem , czekam aż potwierdza ze jadą.

1

@Mns21 nie głupi pomysł. AB mocno atakuje pressingiem i wysoko, może chodzi o kontry. Lepiej niż Gavi na skrzydle

0

@Progressive Oblak się wypalil w am

1

@daniel32778 po artykułach stwierdzam że on chce nie ZSRR a nowe umowy na surowce z UE. Dlatego nie atakuje całym, nowym sprzętem, chce go zostawić jak już pokona Ukrainę, posadzi tam wojsko i będzie naciskał i straszył NATO. Zaczyna to mieć sens dlaczego atakuje trochę przestarzałym sprzętem

0

@IronSanHybrid e tam zabrania, przecież nie będą ingerować gdzie jedziesz. No dawać kozaki w gębie. Czas by pomóc tak jak nawołuje, nie mówię że ty nie wiem co masz w głowie i za jakim rozwiązaniem jesteś

1

@Ptasior ale jemu nie chodzi o Ukrainę, a o umieszczenie wojsk na Ukrainie, Białorusi, by wywierać presję na NATO. Chcę wywrzeć presję na ceny surowców i podpisanie nowych umów na ich dostawy

1

@michal26 wazne ze Niemiec sprowadza, my to wiesz cicho. Ściągamy 50% ropy, węgiel, gaz. Uwaga zero sankcji, ale to szwab tylko zły

2

@Mixtape jakos tak 5-7 minuta pierwsze wypierdz. Piłki na pale. Ale te jego cudowne wyprowadzanie piłki. Jeśli chcemy się liczyć w przyszłym sezonie musi być konkurent dla niego. Z chwilą narodzin dzidzi TS tak jakby ambicjonalnie się wyzerowal.

21

@against_modern_football I teraz nastała cisza :) jednak lepiej z poziomu internetu pokazywać jakim jest się mocnym :)

0

@michal26 to nie są ich bracia. Ukraina, Rusek to Ukraina Polak. Mówię globalnie

1

@Hubsao media nakręcają każdy wystrzał

4

@MesQueUnClub96 nie do końca. Inne linie latają normalnie. Tylko Rosyjskiej mają ban

6

Coś długo nie ma umowy. Pytanie czy aż taka korzystna jak trąbili

0

@szkutnik91 ale o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?