tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pressinho Tru, dlatego była to tylko teoria. @arasz1819 dokladnie o to mi chodziło.
1
Zwolennik propagandy Rosyjskiej - Serbia, przypomnijcie kto najbardziej walczył z covidem, szczepieniami itd w świecie sportu, oczywiście kłamiąc będąc chorym? Djokovic, narodowości.... Trole i tyle. Odseparować od Europy i niech sobie tam żyją gdzie chcą i jak chcą.
1
To sport, wszystko co piszą to domysły itd. Tak dłużej cos to trwa, więc się nadaje do bycia redaktorem tego szmaciaka
1
@Messibestplayerintheworld świetny sezon Pique na razie.
0
@ElKamil Baryla najdroższa w historii, waluty też. To początek, za 6 zł to my tesknic będziemy.
2
@Hubsao dis Dos dis dis dis dis
0
@kejdzi ciężko się nie zgodzić.
0
@kejdzi mniej mu nie zaproponowano.
0
Kolejny pomocnik. Podobny styl, Pedri, Gavi, no ale tslent, brać. Tylko te nasze skrzydła
3
@bartulek98 Januszem zajechał, który na otwarciu Castoramy nie dostał darmowego wiaderka. Jakie to Polskie, inni mają dlaczego ja jestem gorszy. Helios to prywatna firma i to ich sprawa. Nie wiem co nawet myślą te dzieciaki co po bunkrach się musiały chować i czekają czy tata wróci. No ale Darmowe bajki fakt problem.
Co do gospodarki, UK pogoniło pracowników a teraz za nimi tęskni, to samo u nas będzie bez Ukrainy, robią prace, której my nie chcemy, a UE już potwierdziła że za uchodźców będzie nam płacić, mamy niż demograficzny, akurat dosyp ludności może w przyszłości nam pomóc, a nie zaszkodzić.
2
@Ying Wiesz co, tak jak czytam jak mocno agresywny jesteś do wszystkich. To lepiej byś faktycznie nikogo pod dach nie brał. Powiedz nie i ch.. dziewczynie i tyle.
3
Prawda jest taka że dopiero jak Brytole powiedzieli nie gramy, to zmiana decyzji. Brawo, ale te złodzieje i tak zawsze będą złodziejami
1
@John_Doe tutaj to zanim go zniszczyli już było.
0
@Fenelon jak głupczy :)
0
@clyde najlepiej bez koszulki.
0
@masq Taki Grie, on to bardziej 10-tka
5
@macio_944 Rysiek jednak zagrał
0
@_catalan szkoda ze nie zrobili tego od początku sezonu
1
@Pilka_jest_okragla Jest dobry w pierwszej połowie, w obronie dobry w obu, ale w drugiej już ofensywnie średnio.
1
@Gomess Brait nigdy tu nie powinien grać
3
@Woland10 No tak mając Leo nie miał lepszego piłkarza.
9
Perfekcyjny nasz mecz. Wielkie wow, czytam ze niby Bilbao słabe, ale wcale nie byli, nasz pressing był kosmiczny, Pedri świetny. ogólnie wszyscy świetni.
2
Ferran z przodu u nas najsłabszy nadal. Ale czekać trzeba
0
@Kapitan hawk Polemizowałbym czy słabo, groźni są
0
Potrzebujemy min 1 bramki jeszcze. Nasz miszczunio nie przyzwyczaił nas w tym sezonie do 0 w siatce.
0
@Chaoss a nie możesz dać linku tylko mam szukać?
0
@tristan87 Niech sobie grają, jebac ten mundial
0
@Chaoss A to nie wiem, skopiowałem.
No powiedziała tak, to jej Twitter
1
Rzeczniczka chińskiego MSZ Hua Chunying skrytykowała w niedzielę USA i NATO za dostarczanie broni na Ukrainę i zasugerowała, że to one są odpowiedzialne za trwającą tam wojnę. Swoją opinię zamieściła na Twitterze, który jest w Chinach zablokowany przez władze.
Tak że ten.
0
@Hubsao Czyli rano nie będzie co zbierać? :(