0

@Pressinho Tru, dlatego była to tylko teoria. @arasz1819 dokladnie o to mi chodziło.

1

Zwolennik propagandy Rosyjskiej - Serbia, przypomnijcie kto najbardziej walczył z covidem, szczepieniami itd w świecie sportu, oczywiście kłamiąc będąc chorym? Djokovic, narodowości.... Trole i tyle. Odseparować od Europy i niech sobie tam żyją gdzie chcą i jak chcą.

1

To sport, wszystko co piszą to domysły itd. Tak dłużej cos to trwa, więc się nadaje do bycia redaktorem tego szmaciaka

1

@Messibestplayerintheworld świetny sezon Pique na razie.

0

@ElKamil Baryla najdroższa w historii, waluty też. To początek, za 6 zł to my tesknic będziemy.

2

@Hubsao dis Dos dis dis dis dis

0

@kejdzi ciężko się nie zgodzić.

0

@kejdzi mniej mu nie zaproponowano.

0

Kolejny pomocnik. Podobny styl, Pedri, Gavi, no ale tslent, brać. Tylko te nasze skrzydła

3

@bartulek98 Januszem zajechał, który na otwarciu Castoramy nie dostał darmowego wiaderka. Jakie to Polskie, inni mają dlaczego ja jestem gorszy. Helios to prywatna firma i to ich sprawa. Nie wiem co nawet myślą te dzieciaki co po bunkrach się musiały chować i czekają czy tata wróci. No ale Darmowe bajki fakt problem.

Co do gospodarki, UK pogoniło pracowników a teraz za nimi tęskni, to samo u nas będzie bez Ukrainy, robią prace, której my nie chcemy, a UE już potwierdziła że za uchodźców będzie nam płacić, mamy niż demograficzny, akurat dosyp ludności może w przyszłości nam pomóc, a nie zaszkodzić.

2

@Ying Wiesz co, tak jak czytam jak mocno agresywny jesteś do wszystkich. To lepiej byś faktycznie nikogo pod dach nie brał. Powiedz nie i ch.. dziewczynie i tyle.

3

Prawda jest taka że dopiero jak Brytole powiedzieli nie gramy, to zmiana decyzji. Brawo, ale te złodzieje i tak zawsze będą złodziejami

1

@John_Doe tutaj to zanim go zniszczyli już było.

0

@Fenelon jak głupczy :)

0

@clyde najlepiej bez koszulki.

0

@masq Taki Grie, on to bardziej 10-tka

5

@macio_944 Rysiek jednak zagrał

0

@_catalan szkoda ze nie zrobili tego od początku sezonu

1

@Pilka_jest_okragla Jest dobry w pierwszej połowie, w obronie dobry w obu, ale w drugiej już ofensywnie średnio.

1

@Gomess Brait nigdy tu nie powinien grać

3

@Woland10 No tak mając Leo nie miał lepszego piłkarza.

9

Perfekcyjny nasz mecz. Wielkie wow, czytam ze niby Bilbao słabe, ale wcale nie byli, nasz pressing był kosmiczny, Pedri świetny. ogólnie wszyscy świetni.

2

Ferran z przodu u nas najsłabszy nadal. Ale czekać trzeba

0

@Kapitan hawk Polemizowałbym czy słabo, groźni są

0

Potrzebujemy min 1 bramki jeszcze. Nasz miszczunio nie przyzwyczaił nas w tym sezonie do 0 w siatce.

0

@Chaoss a nie możesz dać linku tylko mam szukać?

0

@tristan87 Niech sobie grają, jebac ten mundial

0

@Chaoss A to nie wiem, skopiowałem.
No powiedziała tak, to jej Twitter


1

Rzeczniczka chińskiego MSZ Hua Chunying skrytykowała w niedzielę USA i NATO za dostarczanie broni na Ukrainę i zasugerowała, że to one są odpowiedzialne za trwającą tam wojnę. Swoją opinię zamieściła na Twitterze, który jest w Chinach zablokowany przez władze.

Tak że ten.

0

@Hubsao Czyli rano nie będzie co zbierać? :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?