0

Kompletnie bez sensu gra. Z przodu Adama biegnie, tylko co z tego jak w środku jest 1 i 4 obrońców. Fatalny mecz taktycznie Barcelony, nie wiem co Xavi chce dziś grać.

0

Fatalny taktycznie mecz. Jak my chcemy coś zrobić atakując 1 piłkarzem?

1

@Rewolucja123 szkoda twojego czasu. Jak człowiek na siłę chce to znajdzie słabości. Obiektywny nie będziesz tego jestem pewien

1

@Medium 70% wzrostu to ledwo zdolność kredytowa? Takim jak ty to ja życzę paliwa 100zł za 1litr. A co mi tam, mam służbowe to mam wyjebane, mnie nie dotyczy

0

@Rewolucja123 A ile kasy daje ten sponsor?

1

@Joint21 co mają za darmo?

2

@Medium w te bzdury to nie wierzę. Socjal 500zl
Prpsze cie

4

@Barca1992 jeśli UE da siano to tak.

1

@sokot To zobacz jak PSG gra w lidze. A i tak był lepszy, MC, LVP, BM to poukładane zespoły, doświadczone. A Pochetinho to placek a nie trener.

9

@Kamiloza91 Cała trójka jest po za zasięgiem RM.

0

@GeneralXavi Zostaw takie bzdurne komentarze. Po cholere to powielasz?

3

@messicocacola OD 70 minuty. Nie mówię, że było źle do 70 minuty, ale jednak to PSG było zdecydowanie groźniejsze. Ale po 1-1 to PSG wyglądało jak my z LVP

1

@Gorantores Patrząc na zachowanie PSG i ich gwiazdorstwo, to nawet nie lubiąc RM, nie robi mi to że przeszli dalej.

0

@POLAK12345 Gdyby nie Donnaruma to Benzema już wczesniej by wcisnął bramke.

5

@MesQueUnClub08 Marqinhos fatalnie zagrał, nie wiem jak sie pisze. Ale popełniał kosmiczną ilość błędów.

0

@Criss18Barca Albo chęci.

2

@skakun95 Skończą jak my po naszym 6-1. Formy nie oszukasz, mieli farta jak my i odpadliśmy w kolejnym meczu.

5

@stysiek Ostatnio kibice skandowali imie Abramowicza, więc nawet mi ich nie żal.

0

@betonito Masakrycznie. Jak jestem jego wielkim fanem, tak bardzo nie chcącego Leo nie pamietam kiedy widziałem.

1

@Katalonik97 mam to samo

0

@Nhyz My to chociaż walczymy, PSG to nie wiem jak chciało wygrać ta druga połowę.

10

Zaraz tu wjedzie armia białych pajaców i będziemy czytać jak to ah oh eh itd.

3

Ale żenada PSG. Serducho dziś wygrywa.

0

@DonMatteo901 To tak jak my. :D

0

@macio_944 Ciężko się nie zgodzić, oby nie przyszedł do RM

0

Czy jest jakiś komentator w PL, który nie kibicuje RM? Masakra

0

Dobrze ze nie Borek, bo jak RM z autu będzie wyrzucał to orgazmu on dostanie. Nie lubię komentatorów którzy są stronniczy ze względu na względy kibicowskiego. Nie powinni komentować takich meczy

0

@patry295 Baryla szła w górę, dolar w górę, jeden dzień, na drugi dzień od razu info ropa i dolar rośnie musimy podnieść. Przecież też wpierw konsumują to co kupili taniej.

0

@JoeBlack a Polacy dają się w tego jelenia nabierać

1

@patry295 to dlaczego taniej kupowali a jak szło w górę to od razu info ze kupili drożej i na drugi dzień cyk. Marza lotosu 30dolcow na baryłce, przed boomem było 7dolcow. Ot nas dymają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?