- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
49 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
3
[Uni Emery]
– To, co zrobił niedawno Piqué, to była ręka i rzut karny. Wyraźnie zagrał ręką i przegraliśmy tamten mecz. Po spotkaniu powiedział, że to nie była jedenastka, a później protestował tweetami na temat innego starcia, miesza się do innych pojedynków… Musi być uczciwy i nie mylić ludzi. Przychodzi to na myśl, ponieważ ten karny nie został podyktowany przez VAR i to było tragiczne. A potem, zamiast zamilknąć, powiedział to, co powiedział, żeby oszukać ludzi… Wydaje mi się, że nie jesteśmy uczciwi i lojalni wobec arbitrów, VAR i futbolu. Dziś piłka trafiła naszego piłkarza w biodro, a sędzia zobaczył jakieś otarcie o rękę. Ja bym tego nie zagwizdał, ale sędzia tak zrobił i to akceptuję – powiedział Emery, zapytany o nieuznanie jednego z goli jego zespołu w konfrontacji z Atlético.
[Pique]
Piqué krótko skomentował wypowiedź Emery’ego pod jednym z artykułów. – Powiedziała osoba, która trzy lata później nadal narzeka na sędziego w 6:1 [mecz z PSG w Lidze Mistrzów – przyp. red.]. Pogódź się z tym, Unai – napisał obrońca, dodając tekst dziennika Sport z wcześniejszymi wypowiedziami szkoleniowca na temat starcia z paryżanami.
Ale Emery powiózł Pique. Bez sensu, że Gerard wyciąga z dupy w ogóle mecz sprzed 5 lat, co nie ma w ogóle związku ze sprawą XD
2
@Ronnie1992 Niech sie zabierze za gre, a nie buszowanie po twiterze.
0
@tbas Nic dodać,nic ująć :)
0
@tbas zgadzam się, bo ostatnio nie dojeżdża
0
@Ronnie1992 Pique po 30 roku życia to mu chyba się waka waka w głowie zrobiła bo gada takie głupoty. Niech jeszcze coś powie o jakimś meczu sprzed 20lat...
0
@Ronnie1992 Emery jak ty mnie zaimponowales w tym momencie