0

1

@Kgorecki2500 wrzuca poprawkę i tyle konfederacja ugra. Czyli nic.

1

@doc dłuższa przerwa piłkarza Barcy. Nie znałem

0

@kaamil1910 brawo kilka osób, brawo. Głos całej Danii normalnie tam był miliony ludzi

1

@Kgorecki2500 mejza zagłosował na to co mu kazamo
Teraz już urlop

1

@DonRybson ostatnim szczegółem jest kasa. Tzn kto ma pożyczyć 50 baniek :)

3

@Messibestplayerintheworld czas wygrać, ale wygrać pewnie by wróciła Chociaż na chwilę pewność zespołu

0

@aleksandrowielki pewnie lepiej maseczki pierd. Jaka to wolność zabrana

12

Konfederacja 10 się wstrzymało. Najważniejsze dla nich maseczki
:)

0

@GregSTG No i od 01.01 wala ceny pradu, gazu, a co za tym idzie wszystkiego. Nie ma szans na 3%

0

@barcelonaLM No ale inflacja założenia to 3%. :)

13

Budżet PIS " Inflacja, zgodnie z założeniami rządu, ma wynieść ok. 3 proc. w 2022r"
Buahahahahahahahahaha - ciekawe kur jak.

0

@CuttingHead Czekałem na ten news. I teraz pokaż mi gdzie tego sie trzymaja :)

0

@CuttingHead To dlaczego skoro Konfa ma pomysł nie przyjdzie i powie jak uzdrowić szpitale, tylko cały czas jeden tekst, maseczki, wolność itd. "Zauważ, że Ci którzy nie przyjęli z różnych powodów tego cudownego, dobrowolnego zastrzyku do pewnych lokali, restauracji czy kin już wchodzić nie mogą. Odbiera się im prawa, czy nie?" - nie jest to prawda. Pokaż mi knajpe, kino, restauracje która nie wpuszcza.

1

@fcbarcafan19 Ciężko sie nie zgodzić. Ale jesteśmy w dupie

5

@bartekvisca Jestem pewien, że Luis by zjechał z kasy, on chciał u nas zakończyć kariere. Poprostu go pogoniono, zreszta LR tego w zdecydowanej ilości chciała.

17

@CuttingHead No na czym sie skończy? Bo od roku słysze jakie to wielkie ograniczenia mojego życia wprowadzą, jak to mi na czole wyrośnie róg, a jakoś ich nie widze i nic mi nie jest. Jedyne co widze to trupy w szpitalu, które konfederacje gówno obchodza. Takie są fakty. Chodzę na imprezy, na siłownie, na basen, byłem na wakacjach, byłem w hotelu, w pracy, w restauracji w pubie. Robie co chce, gdzie tu zabranie mi wolności? Maseczka kur?

5

@Rust_Cohle straży miejskiej tzn parkingowych to nie dotyczy :)

3

@urbipl chyba że jesteś mundurowy to 100% wiesz ta konstytucyjna równość

0

Komentarz usunięty

1

@avexavi myślałem że widziałem na LR już wszystko. Myliłem się

0

@DonMatteo901 jak się Bale zaraził jak go nie ma :)

2

@Burgund oni mają wpływ na Polskę jak na pogodę na Marsie. Mogą sobie tylko gadać, gówno mogą

2

@Gaz w chipsach info, potwierdzone

0

@cata_luna Sam sie zaorałeś. Zobacz co jest napisane, Mateusz prosiliśmy UE nikt nie prosił, a teraz wraca temat. Wiec Kłamał jak zawsze

0

@doc Jak dla PSG 100mln za Franka.

1

@barteq Powinniśmy dać wszystkich z Barcy B i problem z głowy, a że Barca B w 3 lidze średnio sobie radzi to nie istotne. Grajmy tylko dziećmi.

1

@BARCA1899Messi Nie ma napastników, Depay z Leo nie grał, wiec go nie blokuje, Gavi, Nico nie grali z Leo wiec tez ich nie blokuje. Nie ma Grie, cała twoja teoria o kant dupy. Nikogo nie blokuje ta wersja, poprostu nie mamy napastników.

1

Komentarz usunięty

0

@BARCA1899Messi Czyli nawet gdy odszedł, nadal jego wina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?