tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://wiadomosci.wp.pl/hipokryzja-wycieklo-nagranie-z-poslem-konfederacji-6716356492781697v
No ok, zmienił zdanie, przecież miał prawo
1
@Kgorecki2500 wrzuca poprawkę i tyle konfederacja ugra. Czyli nic.
1
@doc dłuższa przerwa piłkarza Barcy. Nie znałem
0
@kaamil1910 brawo kilka osób, brawo. Głos całej Danii normalnie tam był miliony ludzi
1
@Kgorecki2500 mejza zagłosował na to co mu kazamo
Teraz już urlop
1
@DonRybson ostatnim szczegółem jest kasa. Tzn kto ma pożyczyć 50 baniek :)
3
@Messibestplayerintheworld czas wygrać, ale wygrać pewnie by wróciła Chociaż na chwilę pewność zespołu
0
@aleksandrowielki pewnie lepiej maseczki pierd. Jaka to wolność zabrana
12
Konfederacja 10 się wstrzymało. Najważniejsze dla nich maseczki
:)
0
@GregSTG No i od 01.01 wala ceny pradu, gazu, a co za tym idzie wszystkiego. Nie ma szans na 3%
0
@barcelonaLM No ale inflacja założenia to 3%. :)
13
Budżet PIS " Inflacja, zgodnie z założeniami rządu, ma wynieść ok. 3 proc. w 2022r"
Buahahahahahahahahaha - ciekawe kur jak.
0
@CuttingHead Czekałem na ten news. I teraz pokaż mi gdzie tego sie trzymaja :)
0
@CuttingHead To dlaczego skoro Konfa ma pomysł nie przyjdzie i powie jak uzdrowić szpitale, tylko cały czas jeden tekst, maseczki, wolność itd. "Zauważ, że Ci którzy nie przyjęli z różnych powodów tego cudownego, dobrowolnego zastrzyku do pewnych lokali, restauracji czy kin już wchodzić nie mogą. Odbiera się im prawa, czy nie?" - nie jest to prawda. Pokaż mi knajpe, kino, restauracje która nie wpuszcza.
1
@fcbarcafan19 Ciężko sie nie zgodzić. Ale jesteśmy w dupie
5
@bartekvisca Jestem pewien, że Luis by zjechał z kasy, on chciał u nas zakończyć kariere. Poprostu go pogoniono, zreszta LR tego w zdecydowanej ilości chciała.
17
@CuttingHead No na czym sie skończy? Bo od roku słysze jakie to wielkie ograniczenia mojego życia wprowadzą, jak to mi na czole wyrośnie róg, a jakoś ich nie widze i nic mi nie jest. Jedyne co widze to trupy w szpitalu, które konfederacje gówno obchodza. Takie są fakty. Chodzę na imprezy, na siłownie, na basen, byłem na wakacjach, byłem w hotelu, w pracy, w restauracji w pubie. Robie co chce, gdzie tu zabranie mi wolności? Maseczka kur?
5
@Rust_Cohle straży miejskiej tzn parkingowych to nie dotyczy :)
3
@urbipl chyba że jesteś mundurowy to 100% wiesz ta konstytucyjna równość
0
Komentarz usunięty
1
@avexavi myślałem że widziałem na LR już wszystko. Myliłem się
0
@DonMatteo901 jak się Bale zaraził jak go nie ma :)
2
@Burgund oni mają wpływ na Polskę jak na pogodę na Marsie. Mogą sobie tylko gadać, gówno mogą
2
@Gaz w chipsach info, potwierdzone
0
@cata_luna Sam sie zaorałeś. Zobacz co jest napisane, Mateusz prosiliśmy UE nikt nie prosił, a teraz wraca temat. Wiec Kłamał jak zawsze
0
@doc Jak dla PSG 100mln za Franka.
1
@barteq Powinniśmy dać wszystkich z Barcy B i problem z głowy, a że Barca B w 3 lidze średnio sobie radzi to nie istotne. Grajmy tylko dziećmi.
1
@BARCA1899Messi Nie ma napastników, Depay z Leo nie grał, wiec go nie blokuje, Gavi, Nico nie grali z Leo wiec tez ich nie blokuje. Nie ma Grie, cała twoja teoria o kant dupy. Nikogo nie blokuje ta wersja, poprostu nie mamy napastników.
1
Komentarz usunięty
0
@BARCA1899Messi Czyli nawet gdy odszedł, nadal jego wina.