0

@Sulimo Na co czekasz? Jest promka 49zł za rok. Taniej nie bedzie

0

@Messibestplayerintheworld Rysiek pójdzie na golfa i sie problem rozwiąże. :)

0

@VegetaPolska Na czym? Na F1? A na czym konkretnie?

0

@Deviler A z nami bedzie okrągłe zero. Stawiajcie budki dla psa bo TS u nas broni i moge się mylić.

0

@Lisek Jest podwazana bo ma dostać Leo.

0

@horang Mnie nie zachwycił, chciał i było lepiej, ale jakos mnie nie zaskoczył.

0

@DonAndrzejos De Jong miał patelnie, ehhhhhhh, ale najbardziej to mi szkoda podania Depaya do FDJ w pierwszej połowie, wystarczyło podac do nogi, a nie do linii i FDJ miałby tylko bramkarza.

0

@Maurolkit Poczekaj niech pomyśle Dynamo? W meczu z Celta też grał dobrze.

0

@Zoker Ja nie mam dość, tylko zabierają i nic nie dają.

0

@Chaoss Ciekawe na cholerne ta reklama. Kosztuje to kosmiczne pieniądze. No ale paliwo w górę to i przychodu ekstra. Wszyscy robimy sciepe by Kubica był rezerwowym

0

@Kz1234 on nie jest 9-tka. Brakuje mu kogoś z przodu

1

@FCB24 Ts dobra piłkę wyciągnął w pierwszej połowie

5

@kaamil1910 To samo dotyczy BM :)

5

@Fantastyczny Chłopiec Z tego co pametam to tak. Miał wrócić na BM

3

@kaamil1910 Czyli 1/8 w LM, to w LE trzeba dojsc do finału by zarobić tyle co w 1/8 LM. Wygrana z BM to 9,5+2,9mln=12,4mln

1

@Janiama Każdy mecz bedzie presja, czy wygraja czy nie. Pisałem w dzień w którym Lapcio powiedział Leo out, napisałem, że straty finansowe to dopiero Lapcio pozna jak wypadniemy z LM na 2 lata i stracimy kibiców na trybunach. Oddaliśmy w ostatnim dniu kolejnego Napastnika, który generował nam bramki. W styczniu must Napastnik, tylko kto przyjdzie w Styczniu jak my kasy nie mamy. Nie widze tego, ale mecz wczoraj mi sie podobał.

0

@igor69 Ale nie 30 do 8. Pokazywanie takiej statystyki nie wiem co ma dać,

0

@JohnnyBarca Złota Pilka, uwaga. Za poprzedni sezon. Nie zapomnij dopisać ile meczy Obaj w tym sezonie zagrali.

0

Trzeba podziękować mu po sezonie. Czas na zmiany u nas w bramce.

5

@Pawel13sz Jeden by wystarczył

0

@osa91 Słabo w drugiej połowie. Dla mnie dokładnietykie same oceny, dodałbym jeszcze słabo TS za te jego debilne wybicia

0

@FCB24 Kto za niego z obecnej kadry?

21

JA bym dał Busiemu, chodź w ostatnie 10 minut umierał już. Genialny mecz

0

@Naturopata Popłynąłeś. Cou zdecydowane nie

2

@Zawsze_Wierny Zapowiadali, że właśnie na ten mecz ma wrócić.

1

@Rewolucja123 Jest progres u was obu.

0

@barcelonaLM Szkoda ze nie po naszym meczu, to może by trochę piłkarzy oszczędzili

1

@Gaz W Manu on miał depresje, sam opowiadał. Narkotyki, deprecha itp

1

@Pampek1994 Niby w czym byliśmy gorsi od Benfiki? Jaki poziom ty piszesz, chyba ze chodzi tobie o zwycięstwo w lm to ok, ale byliśmy znacznie lepsi od Benfiki.

1

TS oprócz tej jednej piłki to trzeba powiedzieć, że wszystko co złe zaczyna się od niego. Te jego podania do Benfiki to jakaś patologia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?