tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Na co czekasz? Jest promka 49zł za rok. Taniej nie bedzie
0
@Messibestplayerintheworld Rysiek pójdzie na golfa i sie problem rozwiąże. :)
0
@VegetaPolska Na czym? Na F1? A na czym konkretnie?
0
@Deviler A z nami bedzie okrągłe zero. Stawiajcie budki dla psa bo TS u nas broni i moge się mylić.
0
@Lisek Jest podwazana bo ma dostać Leo.
0
@horang Mnie nie zachwycił, chciał i było lepiej, ale jakos mnie nie zaskoczył.
0
@DonAndrzejos De Jong miał patelnie, ehhhhhhh, ale najbardziej to mi szkoda podania Depaya do FDJ w pierwszej połowie, wystarczyło podac do nogi, a nie do linii i FDJ miałby tylko bramkarza.
0
@Maurolkit Poczekaj niech pomyśle Dynamo? W meczu z Celta też grał dobrze.
0
@Zoker Ja nie mam dość, tylko zabierają i nic nie dają.
0
@Chaoss Ciekawe na cholerne ta reklama. Kosztuje to kosmiczne pieniądze. No ale paliwo w górę to i przychodu ekstra. Wszyscy robimy sciepe by Kubica był rezerwowym
0
@Kz1234 on nie jest 9-tka. Brakuje mu kogoś z przodu
1
@FCB24 Ts dobra piłkę wyciągnął w pierwszej połowie
5
@kaamil1910 To samo dotyczy BM :)
5
@Fantastyczny Chłopiec Z tego co pametam to tak. Miał wrócić na BM
3
@kaamil1910 Czyli 1/8 w LM, to w LE trzeba dojsc do finału by zarobić tyle co w 1/8 LM. Wygrana z BM to 9,5+2,9mln=12,4mln
1
@Janiama Każdy mecz bedzie presja, czy wygraja czy nie. Pisałem w dzień w którym Lapcio powiedział Leo out, napisałem, że straty finansowe to dopiero Lapcio pozna jak wypadniemy z LM na 2 lata i stracimy kibiców na trybunach. Oddaliśmy w ostatnim dniu kolejnego Napastnika, który generował nam bramki. W styczniu must Napastnik, tylko kto przyjdzie w Styczniu jak my kasy nie mamy. Nie widze tego, ale mecz wczoraj mi sie podobał.
0
@igor69 Ale nie 30 do 8. Pokazywanie takiej statystyki nie wiem co ma dać,
0
@JohnnyBarca Złota Pilka, uwaga. Za poprzedni sezon. Nie zapomnij dopisać ile meczy Obaj w tym sezonie zagrali.
0
Trzeba podziękować mu po sezonie. Czas na zmiany u nas w bramce.
5
@Pawel13sz Jeden by wystarczył
0
@osa91 Słabo w drugiej połowie. Dla mnie dokładnietykie same oceny, dodałbym jeszcze słabo TS za te jego debilne wybicia
0
@FCB24 Kto za niego z obecnej kadry?
21
JA bym dał Busiemu, chodź w ostatnie 10 minut umierał już. Genialny mecz
0
@Naturopata Popłynąłeś. Cou zdecydowane nie
2
@Zawsze_Wierny Zapowiadali, że właśnie na ten mecz ma wrócić.
1
@Rewolucja123 Jest progres u was obu.
0
@barcelonaLM Szkoda ze nie po naszym meczu, to może by trochę piłkarzy oszczędzili
1
@Gaz W Manu on miał depresje, sam opowiadał. Narkotyki, deprecha itp
1
@Pampek1994 Niby w czym byliśmy gorsi od Benfiki? Jaki poziom ty piszesz, chyba ze chodzi tobie o zwycięstwo w lm to ok, ale byliśmy znacznie lepsi od Benfiki.
1
TS oprócz tej jednej piłki to trzeba powiedzieć, że wszystko co złe zaczyna się od niego. Te jego podania do Benfiki to jakaś patologia