0

@Khardan no zajeb pomysł, propaganda w wersji PL dla zagranicy. Wstyd a nie dobry pomysł

0

@horang do czas aż nie wypowieeie się jakiś rzetelny dziennikarz to nie ma co czytać katalonskich wypocin. W szczególności grubasa

0

@ChampionLW Swoje za uszami ma, ale tu raczej nie miał by powodu ściemniać.

3

@david89 I rozumiem, ze ukrywasz przed żona dotacje. Spoko

0

@shoZu Chyba raczej warto wierzyć Laporcie, a nie katalońskim dziennikarzom

16

@david89 Patrząc ile wpłat jest to wystarczy na waciki, a nie porządny serwer. A po drugie nie wpłacasz, a krytykujesz wykorzystanie nie swojego siana? Co do samych reklam to pełna zgoda.

3

@ściah artykuł napiszesz? :)

0

@Emhyr Gdyby nie ten Mingueza, no ale za bardzo nie ma kto teraz tam grać

0

@Fantomas tylko nie Mingueza

4

@NaFazieHitman jesteśmy na końcu 4 fali. U nas teraz restrykcje to głupota, nic to nie zmieni w tym momencie . Mam nadzieję ze Pisior wytrzymają

0

@Pilka_jest_okragla nie wiemy co się dzieje, może zajechany, a może patrząc na nasz sztab metyczny, poprostu spierd. Rehabilitację

2

@l0Messini Tak jak to ze Polska zdobecie mistrzostwo świata. Możliwe

10

Oprócz Ansu wszyscy mieli wrócić. Każda rehabilitacja u nas to 2*dluzej niż statystycznie. Kur dramat

0

@Momals11 sezon od września, Grudzień, a młody kilka meczy zagrał. Banda nieudaczników z tych medyków w Hiszpanii.

1

@Kgorecki2500 On nie uzna wyborów. Taki przedsmak tego co nas czeka.

0

@Kondziubarca Bo u nas chory siedzi w chacie i nie idzie sie zbadac bo nie chce byc zamkniety. A reszte story sobie dopisz. Prawdą jest to niestety bo mamy bardzo wysoka umieralność, a dlaczego, no bo właśnie idą Polacy juz jak światło widzą, a wtedy to juz za późno.

1

@deyna2018 I świat z konfa, co się może nie udać

0

Kto to? Kropka kropka

0

@Barcelonista94 niby dlaczego? Tak czuł to powiedział. Rozumiem że powinien powiedzieć, wszystko było zajeb.

3

Ale petardy w Koemana

1

@tomek8756 no ale zobaczcie na LR. Codziennie 50% to akcja, szczepienie to zło, zabranie wolności, jakieś przykłady, porównania. A obostrzeń jak nie było tak nie ma. Czy wojują tutaj ci co się zaszczepili, zmuszają innych? Tak kilka osób. Ci co nie chcą popadli w jakąś chora psychozę na tym pkt

0

@Rewolucja123 mam wrażenie że dokładnie tak samo wygląda sprawa profesjonalizmu w służbach zdrowotnych Barcy. Dobrze że czyszczą

0

@masq tak zabrał mu talent, normalnie kosmiczny mecz.

3

@NaFazieHitman rozumiem że nie powinniśmy już wpuszczać, ok, ale co mają tam zdechnąć twoim zdaniem?

5

@Kgorecki2500 Ja bym brał, wyrażenie zaniepokojenia, to jest taka armata, Chiny od razu spierdziela

0

@Piotr97 Koeman

0

@mich_l on nic nie rozumie co ja pisze. Masz rację

0

@JANEK777 szkoda ze w innych ustawach się tylko wstrzymać od głosu potrafią

1

@Messibestplayerintheworld Vinicius też tak mówił, Rodrygo też. Do lata daleka droga

4

@Kurkmen urażone ego bo ci tydzień nie odpisała? Normalnie bohater.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?