tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khardan no zajeb pomysł, propaganda w wersji PL dla zagranicy. Wstyd a nie dobry pomysł
0
@horang do czas aż nie wypowieeie się jakiś rzetelny dziennikarz to nie ma co czytać katalonskich wypocin. W szczególności grubasa
0
@ChampionLW Swoje za uszami ma, ale tu raczej nie miał by powodu ściemniać.
3
@david89 I rozumiem, ze ukrywasz przed żona dotacje. Spoko
0
@shoZu Chyba raczej warto wierzyć Laporcie, a nie katalońskim dziennikarzom
16
@david89 Patrząc ile wpłat jest to wystarczy na waciki, a nie porządny serwer. A po drugie nie wpłacasz, a krytykujesz wykorzystanie nie swojego siana? Co do samych reklam to pełna zgoda.
3
@ściah artykuł napiszesz? :)
0
@Emhyr Gdyby nie ten Mingueza, no ale za bardzo nie ma kto teraz tam grać
0
@Fantomas tylko nie Mingueza
4
@NaFazieHitman jesteśmy na końcu 4 fali. U nas teraz restrykcje to głupota, nic to nie zmieni w tym momencie . Mam nadzieję ze Pisior wytrzymają
0
@Pilka_jest_okragla nie wiemy co się dzieje, może zajechany, a może patrząc na nasz sztab metyczny, poprostu spierd. Rehabilitację
2
@l0Messini Tak jak to ze Polska zdobecie mistrzostwo świata. Możliwe
10
Oprócz Ansu wszyscy mieli wrócić. Każda rehabilitacja u nas to 2*dluzej niż statystycznie. Kur dramat
0
@Momals11 sezon od września, Grudzień, a młody kilka meczy zagrał. Banda nieudaczników z tych medyków w Hiszpanii.
1
@Kgorecki2500 On nie uzna wyborów. Taki przedsmak tego co nas czeka.
0
@Kondziubarca Bo u nas chory siedzi w chacie i nie idzie sie zbadac bo nie chce byc zamkniety. A reszte story sobie dopisz. Prawdą jest to niestety bo mamy bardzo wysoka umieralność, a dlaczego, no bo właśnie idą Polacy juz jak światło widzą, a wtedy to juz za późno.
1
@deyna2018 I świat z konfa, co się może nie udać
0
Kto to? Kropka kropka
0
@Barcelonista94 niby dlaczego? Tak czuł to powiedział. Rozumiem że powinien powiedzieć, wszystko było zajeb.
3
Ale petardy w Koemana
1
@tomek8756 no ale zobaczcie na LR. Codziennie 50% to akcja, szczepienie to zło, zabranie wolności, jakieś przykłady, porównania. A obostrzeń jak nie było tak nie ma. Czy wojują tutaj ci co się zaszczepili, zmuszają innych? Tak kilka osób. Ci co nie chcą popadli w jakąś chora psychozę na tym pkt
0
@Rewolucja123 mam wrażenie że dokładnie tak samo wygląda sprawa profesjonalizmu w służbach zdrowotnych Barcy. Dobrze że czyszczą
0
@masq tak zabrał mu talent, normalnie kosmiczny mecz.
3
@NaFazieHitman rozumiem że nie powinniśmy już wpuszczać, ok, ale co mają tam zdechnąć twoim zdaniem?
5
@Kgorecki2500 Ja bym brał, wyrażenie zaniepokojenia, to jest taka armata, Chiny od razu spierdziela
0
@Piotr97 Koeman
0
@mich_l on nic nie rozumie co ja pisze. Masz rację
0
@JANEK777 szkoda ze w innych ustawach się tylko wstrzymać od głosu potrafią
1
@Messibestplayerintheworld Vinicius też tak mówił, Rodrygo też. Do lata daleka droga
4
@Kurkmen urażone ego bo ci tydzień nie odpisała? Normalnie bohater.