0

@draxidox no właśnie też czytam.

4

@arasz1819 Pewnie LGBT namówiło Białoruś do takich działań. Zagrożeniem jet u nas fakt inflacja, ale i kompletny brak dyplomacji zagranicznej na każdym polu. Nie rozmawiamy juz z nikim, jesteśmy sami przez tego chorego człowieka.

15

@elplacek44 kogo kibicem jesteś, skoro my mieliśmy szczęście?

1

Lewy gra z Andora, a siedzi, nawet nie na ławce rezerwowych, a na trybunach z Wegrami. Nawet Ronald by tego tak nie spierd...

3

Przychodzi na mecz 50 koła ludzi, a ten rezerwami bo się jeszcze zmęczą gwiazdy. Brak szacunku dla ludzi którzy musieli tam marznąć.

1

Przecież oni nawet akcji nie potrafili skleić. Jeden pies czy my będziemy rozstawieni czy nie.

0

Czym szybciej odpadną tym lepiej dla wszystkich.

1

@Rewolucja123 A teraz powiedz które miejsce ma RM, a które FCB

0

@Gaz To samo mozna powiedziec o 3/4 składu. Ale trzeba przypierdzielić sie do 1 piłkarza.

2

@barcelonaLM porostu trzeba wygrać

2

@avexavi I latać uczą :)

9

@Gypsy92 gdzie można cv złożyć?

0

@Kapitan hawk statystycznie co drugi zaszczepiony

1

@Deviler w życiu czasem są ludzie co i palec w dupie złamią. Tak teraz wygląda TS, niby niewinny ale jednak wszystko wpada. Pechowcy nam są nie potrzebni

0

@Momals11 najlepsze ciuszki na siłkę. Lubię ta firmę

0

@baartekk97 nic się nie uczą.

2

@Gall to się nazywa "otoczenie jego" :)

0

@Janiama Jeszcze do tego pokażą jaką ta opozycja jest zła. Niczym obecny rząd nie różni się od Łukaszenki

0

@Barca445 tak myślimy

0

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wsrod-zgonow-osob-zakazonych-COVID-19-3-51-proc-stanowily-osoby-zaszczepione-8223313.html

Jakieś takie fałszywe te dane. Jakby szczepionki działały, a to nie jest modne

0

@against_modern_football Z tymi biednymi to w cudzysłów, z nic nie robienia mają więcej już niż klasa średnia. Wystarczy na pewien czas obniżyć podatek, akcyzy na prąd, gaz, paliwo, inflacja również odpocznie. Ale lepiej grzać datkami z dupy

2

@Kgorecki2500 Najważniejsze by nie kozaczyli jak to PIS. Trzeba pokazać, że jesteśmy w Nato, a nasza granica to granica Nato. Putin w życiu nie uderzy w Nato bo i po co.

5

@tomek8756 Bony dla emerytów, biedaków, z tym ze pamietajmy wśród emerytów, są bardzo biedni emeryci 40-letni służb mundurowych, a u biednych masa ludzi z wypłata w kopercie i najniższa krajowa. A reszta to bogaci ludzie, poradzą sobie

1

@Janiama A Szczęsny nie chce odpocząć?

0

@Pilka_jest_okragla Dać im Cou, przecież to, że on cieniuje to jest wina, że w pomocy nie gra. Pep z niego zrobi przyszłego zdobywce złotej piłki.

0

@Dankhog Jednego miejsca, o to mi chodzi.

1

@Bocheno1 Przykład jak świat się uzależnia od jednej fabryki. Coś tam padnie i cały świat w d..

0

@betonito Nie mamy piłkarzy by rywalizować z BM. Więc mówienie, że to jakiś test jest lekka głupota. Trochę jak w F1, posiadanie auta na poziomie to klucz, reszta musi działac by wygrać wyscig. My nie mamy auta.

5

@koksik2700 Taki Yeti według Bosaka, czyli ktoś słyszał, ale nie wiadomo kto i kiedy. Może jest, może nie ma

0

@karolek981 zobacz kto się podpisał. Fake jak zawsze u niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?