tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox no właśnie też czytam.
4
@arasz1819 Pewnie LGBT namówiło Białoruś do takich działań. Zagrożeniem jet u nas fakt inflacja, ale i kompletny brak dyplomacji zagranicznej na każdym polu. Nie rozmawiamy juz z nikim, jesteśmy sami przez tego chorego człowieka.
15
@elplacek44 kogo kibicem jesteś, skoro my mieliśmy szczęście?
1
Lewy gra z Andora, a siedzi, nawet nie na ławce rezerwowych, a na trybunach z Wegrami. Nawet Ronald by tego tak nie spierd...
3
Przychodzi na mecz 50 koła ludzi, a ten rezerwami bo się jeszcze zmęczą gwiazdy. Brak szacunku dla ludzi którzy musieli tam marznąć.
1
Przecież oni nawet akcji nie potrafili skleić. Jeden pies czy my będziemy rozstawieni czy nie.
0
Czym szybciej odpadną tym lepiej dla wszystkich.
1
@Rewolucja123 A teraz powiedz które miejsce ma RM, a które FCB
0
@Gaz To samo mozna powiedziec o 3/4 składu. Ale trzeba przypierdzielić sie do 1 piłkarza.
2
@barcelonaLM porostu trzeba wygrać
2
@avexavi I latać uczą :)
9
@Gypsy92 gdzie można cv złożyć?
0
@Kapitan hawk statystycznie co drugi zaszczepiony
1
@Deviler w życiu czasem są ludzie co i palec w dupie złamią. Tak teraz wygląda TS, niby niewinny ale jednak wszystko wpada. Pechowcy nam są nie potrzebni
0
@Momals11 najlepsze ciuszki na siłkę. Lubię ta firmę
0
@baartekk97 nic się nie uczą.
2
@Gall to się nazywa "otoczenie jego" :)
0
@Janiama Jeszcze do tego pokażą jaką ta opozycja jest zła. Niczym obecny rząd nie różni się od Łukaszenki
0
@Barca445 tak myślimy
0
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wsrod-zgonow-osob-zakazonych-COVID-19-3-51-proc-stanowily-osoby-zaszczepione-8223313.html
Jakieś takie fałszywe te dane. Jakby szczepionki działały, a to nie jest modne
0
@against_modern_football Z tymi biednymi to w cudzysłów, z nic nie robienia mają więcej już niż klasa średnia. Wystarczy na pewien czas obniżyć podatek, akcyzy na prąd, gaz, paliwo, inflacja również odpocznie. Ale lepiej grzać datkami z dupy
2
@Kgorecki2500 Najważniejsze by nie kozaczyli jak to PIS. Trzeba pokazać, że jesteśmy w Nato, a nasza granica to granica Nato. Putin w życiu nie uderzy w Nato bo i po co.
5
@tomek8756 Bony dla emerytów, biedaków, z tym ze pamietajmy wśród emerytów, są bardzo biedni emeryci 40-letni służb mundurowych, a u biednych masa ludzi z wypłata w kopercie i najniższa krajowa. A reszta to bogaci ludzie, poradzą sobie
1
@Janiama A Szczęsny nie chce odpocząć?
0
@Pilka_jest_okragla Dać im Cou, przecież to, że on cieniuje to jest wina, że w pomocy nie gra. Pep z niego zrobi przyszłego zdobywce złotej piłki.
0
@Dankhog Jednego miejsca, o to mi chodzi.
1
@Bocheno1 Przykład jak świat się uzależnia od jednej fabryki. Coś tam padnie i cały świat w d..
0
@betonito Nie mamy piłkarzy by rywalizować z BM. Więc mówienie, że to jakiś test jest lekka głupota. Trochę jak w F1, posiadanie auta na poziomie to klucz, reszta musi działac by wygrać wyscig. My nie mamy auta.
5
@koksik2700 Taki Yeti według Bosaka, czyli ktoś słyszał, ale nie wiadomo kto i kiedy. Może jest, może nie ma
0
@karolek981 zobacz kto się podpisał. Fake jak zawsze u niego