5

@TylkoBarca7273 Dziś tego nie było.

1

@Rewolucja123 A FDJ jaki o wiele lepszy. Czy nie przejdzie ci przez gardło? :)

3

@JohnnyBarca To bardziej skurcze moim zdaniem

0

@RobiS Nie zacznie. Już nie dodawaj jakiś story

3

Chcecie to sobie skreślajcie Barce, ale jak na BM wróci Ansu, Dembele, to ja tam widzę szanse, BM o nic nie gra, a i u siebie potrafią umoczyć.

0

A kto miał za niego grać.

1

Ale nam siły w ataku brakuje. No to teraz te nasze zdecydowanie słabsze drugie połowy. Muszą wpaść dwie bramki dla nas, bo 1-0 jakos nie wierze. Ale oglądało się fajnie ten mecz

1

@taris Cou kompletnie nie ma ochoty dla nas grać.

1

@Janiama dziś wierzę 2-1

1

@Janiama ale nie ma Ronalda, więc skończ

1

@Peciak Czyli za 15 minut bardzo słabej gry dajesz 4, a za 90 minut z czego 45 minut bardzo dobrej gry dajesz 5? Gdzie tu logika. Jesli FDJ ma 5, to Cou 2,5.

0

@pax Dlatego 5 dla FDJ ok, a 4 dla Cou to za co? Dużo lepiej wyglądaja oceny jak robicie je w co najmniej dwie osoby. Taka sugestia, spojrzenie dwóch osób trochę zmienia percepcje.

0

@taris Też to jest rozwiazanie.

0

@Lionel_Messi10 Tak ja mam jeden, nie graj, a nie stracisz. Jedyny pewniaczek. :)

23

Dest musi grac za Mingueze, inaczej tego nie widze.

1

@Zielu2001 Wiec po co o tym pierd.. 100 razy dziennie. Nie ma, żyjmy dalej.

0

@LS Dlatego nic nie wprowadzili.

2

@Barca1992 Powaga? A ja widze 100 nowych tematów jak to ludzie ograniczeni sa bo musza sie szczepić, jak to szczepionka zabija itd.

3

Ciekawe co napinacze antyszczepień będą robić, jak PIS nie wprowadzi żadnych obostrzeń. Jak na razie strasza i strasza i strasza, a ograniczeń jak nie było tak nie ma. Bedziecie pisać o ograniczeniach w innych krajach rozumiem? Czy jaką nowa pasje bedziecie mieć?

0

@sokot Jest dobrowolne, pokaż mi ograniczenia.

0

@kuz No i sie grubo trzeba zastanowić czy nie postawić. Jak Barca umoczy to chociaż zarobie.

2

Franki 5, Cou 4 - dodam tylko dwa pierwsze zdania. "Frenkie ambitnie wszedł w spotkanie. Bardzo dobra pierwsza połowa" - Cou "Słaba zmiana, nie wniósł niemal nic do ofensywy, a do tego w ostatniej akcji meczu prawie podarował gola rywalom"

0

@Woland10 ale ty pierd. Nie wiem czy wiesz ale chyba nie, ale baraże to wpierw jeden mecz rozstawiony - nie rostawiony. Później kolejne losowanie i 3 pary finałowe. Więc na Portugalię, Włochy i tak możemy trafić :)

0

@Woland10 Tylko co ma do tego Lewy i co to za %. ? :) To Kabaret a nie komentarz

1

@Majkel34 Przecież po danych widać, że właśnie szczytujemy, więc nie macie co liczyć na obostrzenia.

3

@Woland10 z jednej strony takich troli zawsze blokuję, ale z ciekawości sobie zostawie. Masz coraz głupsze pomysły, szanuje za kreatywność

0

@zibiku no i co dzieje się w Izraelu?

0

@kkbarca od pół roku to słyszę. A obostrzeń jak nie było tak nie ma. Mam wrażenie że przeciwnicy obostrzeń to czekają na nie.

0

@Ojciec5tkidzieci Korwin, lubi to

0

@marcin62 Uświadomiła mnie, że praca przy garach dla niej to maks.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?