4

@Kurkmen urażone ego bo ci tydzień nie odpisała? Normalnie bohater.

5

@Messibestplayerintheworld Zaraz się chłopaki bzykna jak tak dalej pójdzie :)

0

@Piernik "to jaki ten pad daje doznania to jest nie do opisania." Współczuję :)

0

@Janiama Z Andora Lewy nie powinien grać

0

@Ingiel Pilka jest za poprzedni sezon, nie za wrzesień

32

Leo Messi został wybrany piłkarzem roku w plebiscycie Goal. [Goal]
Zaraz się zacznie akcja, #niezasluzyl

1

@NaFazieHitman nie ma ani jednego ograniczenia, a piszecie już od Maja jak to murzynami jesteście. Zero ograniczeń, ale wiecznie to samo pierd. Nie znudziło wam się jeszcze?

8

@Djzordon Ten Madrycki Pele miałby u nas pierwszy skład i wiele by nam dał.

3

@tobiasson92 Zaraz bedzie źli Czesi.

44

Ale tak jak z Leo? Czy troszeczke lepiej?

0

@skubi99 Powinieneś juz spisać testament.

0

@Tomason czyli jest ale nie ma, czyli domysły, a najlepsze ze strona ma error.

1

@Cygan BRC Potwierdzili to obaj, ale ty wiesz lepiej. Ostatnie zdanie właśnie pokazuje, ze mam racje. Był ktoś legenda, jak już go nie ma to niech sprdl, Czysty RM z krwi i kości. Wiecej niż klub. Nie masz być jego fanbojem, ale hejt to zero szacunku. Dla kibiców to powinno być, albo Barca albo kończ kariere.

0

@Tomason źródło antyszczepionkowiec@com

10

@Cygan BRC trzeba szanować swoje legendy. Niesmak został bo co? Przecież przyjechał podpisać kontrakt, to Lapcio go pogonił, potwierdzili to Obaj. Leo nie dostał żadnej innej propozycji. Nawet za darmo nie dostał i to jest fakt. A wy sobie budujecie swoje story.

1

@Dzemix111 na razie to on nie gra.

7

@Przemek2323 szkoda strzępić ryja. Kiedyś myślałem że kibice FCB są inni od RM. Po odejściu Leo, wiem że to kalka fanów białych. Niczym się większość nie różni.

8

@betonito na tej stronie to już obojętnie co Leo by nie zrobił, to jest tylko hejt.

0

@Nieznajomy w BM nue miał statusu i ławka

2

@DonAndrzejos dobrze ze w tajemnicy i nikt o tym nie wie

0

@tomek8756 ostatnie zdanie. Łukaszenko podał się do dymisji. Jakoś tak ciekawe komu złożył papiery bo cicho w mediach. :)

0

@Peciak pytanie czy nas stać

0

ys@DonMatteo901 jeśli chce zrobić wszystko to niech siedzi na ławce

1

@Azi narzędzia które pomogą to, podatki z prądu, gazu, paliwa oraz wyższe stopy procentowe. Ale wiadomo, lepiej wrzucić bon dla biedaków i myśleć że sklepy obniża ceny

1

@AlexDark00 U nas jak zespół gra słabo, a gra juz bardzo długo, to zawsze znajduje sie dwie ofiary, teraz to SR i FDJ. A to, że inni graja to samo gów.. to nie istotne. Jak zespół zacznie grac dobrze i FDJ bedzie słabo wyglądał wtedy się zgodze, ale teraz to szukanie kozła ofiarnego.

1

@Ptasior Pali się dupsko na każdym polu. Na bank chce osłabić już i tak słaba opozycje.

1

@Bocheno1 Szkoda mi kasy na nich :) Nawet Passata szkoda.

2

"- Chcemy rozmawiać, tylko że w ten sposób, by to przyniosło poprawę; jeżeli opozycja rzeczywiście chce jakiegoś porozumienia, to jesteśmy gotowi to porozumienie na rozsądnych warunkach zawrzeć, przynajmniej na ten najtrudniejszy czas - powiedział Jarosław Kaczyński w PR24."

Mu to przez gardło przeszło, nie wierze.

3

@AlexDark00 Pedriego też juz krytykujecie. Wiec zaraz i jego nie bedzie.

2

@DonRybson opierdzielić i grac Cou. Teraz to już musi sie udać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?