1

@tomek8756 Drobniaczki

0

@Kuraxan No ale jak to sie ma do tej Policji co samochody zatrzymuje. Ego Wojskowego sie odezwało? Spokojnie, pewnie jeszcze z rok i na emeryturze bedziesz.

0

@Kuraxan https://www.tvp.info/56827256/kuznica-tysiace-migrantow-przy-granicy-nowe-informacje-jak-minela-noc-nagrania-polskich-sluzb-nie-bylo-forsowania-granicy

Zobacz na zdjecie, kto stoi przy płocie. Samo wojsko mówiło, że to prewencja stoi bo sa wyszkoleni do takich zadań. Przykro mi że musialem ciebie rozczarować.

0

@Urban08 No i ch.. a strzały słyszałeś już czy jeszcze nie?

0

@Penguin007 Do Australii, to ile oni na tych łodziach płyną :D

5

@barteggg08 Fejk, obecnie na standardzie uzbrojenia mamy proce

2

@Azi Trzaskowski już walczy ze śniegiem. Ale wy macie nasrane, tak kupił 10 ton kostki by Warszawe zdemolowali. :D

4

@barcanawieki za obecna kwote, jasne że bierz.

0

@AlexDark00 Debilne myślenie. Wystarczy że Białorusini dadza jakiemuś broń, ktoś odpali i może sie zrobić dramat, bo i my bedziemy musieli użyć siły. Trzeba w trybie mega pilnym odpalić sankcje na Białoruś, takie, że się wycofaja z wrzucenia nam nowych ludzi pod granice, obecnych z pod płotu trzeba przetransportowac do miejsca z którego przylecieli. Oczywiście to z pomoca Unii. Nie czekać aż się konflikt z tego zrobi z użyciem broni.

0

@AlexDark00 Poziom dyskusji ze żłobka, szkoda tracić na ciebie czas. Pokaż mi poł zdania w którym napisałem, brać uchodźców. Jeśli dla ciebie wsparcie UE czy Nato ma polgać na tym by Polska przyjeła uchodźców to znaczy że wielkie g wiesz.

0

@SelloutCrowd Wrzucił na fejsa info.

2

@Kgorecki2500 Wiesz no od Niemców weźmiemy pomoc, a tfuuu. Wystarczy poczytać LR, niczym się nie różnią od PISu. Panowie z konfederacji, a może weźcie Bąkiewicza i pod płot, kościoły potrafią pilnowac przed kobietami to i tam sobie poradzą.

1

@koksik2700 Wszyscy Wojsko, a to Policja w 80% stoi przy tym płocie. :) Wojsko jak to wojsko, pewnie polewa

1

@MesQueUnClub96 ale nie mamy więcej niż 10%. Czego nie rozumiesz :)

8

@kiper09 opierasz tą teorie o co? Po zdjęciu kolesi :)

0

@Abominacja Jak ich wpuścimy wrzuci więcej, będzie tak robił do czasu reakcji UE i NATO. Jesteśmy z wszystkimi na kosach. Putin testuje NATO, a Łukaszenka się mści.

0

@Abominacja mamy kilka tysi. A nie miliony, na prawdę myślisz że wpuścimy i Łukaszenka powie ok, to sztama

1

@Abominacja bo przywiozą ci wtedy banke takich biedaków.

1

@Kamilos84 może nam pomóc. Ale nawet człowiek z demencja nic nie zrobi, jak wielki PiS nikogo o nic nie prosi

2

@Dertinho przecież wszyscy tu piszą że to prowokacja. O co ci chodzi

4

@Cochise bierze na klatę sama, bo nikogo o tą pomoc nie prosi.

1

@amanter jak widzisz, ludzie łykają

0

@VegetaPolska całe NATO. Ale czas byśmy o tą pomoc poprosili

0

@Mns21 niech on trenuje lepiej RM

0

@Encore a, no i od razu czuje się bezpiecznie. Ufff

20

@david89 armatki wodne dały by lepszy efekt. Ale niestety tam są dzieci

0

@Irmscher10 Dobrze, powiem mu.

1

@Jakchcesz Nie było Franka to nie ma o czym pisać :)

2

@macio_944 Ma tylko zazwyczaj wystarcza na 15 minut sił, albo to rywal gra pressingiem, a my wtedy mamy pełne portki.

5

@Comfortable_ grubo się mylisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?