0

@Janiama No to pisz ze mamy słabych psychicznie piłkarzy, a nie słabych piłkarzy. Bo to kompletnie co innego

0

@Emhyr skoro nie możesz pracować. Wypłata = 0zl

1

@parpe poprzedni sezon identyczny. Laporta nic nie zrobił

6

Komentarz usunięty

1

@Cygan BRC sezonowcow. Kur Barca krwawi już 6 lat. Nie jeden sezon, mecz rok 6!! Przegrywa z Celta 3-0 połowę z Celta bez formy

0

@jeyx77x a podasz nr totka?

0

3-0 z drużyną z dołu tabeli. W 45 minut, wy to rozumiecie. U nas jeden piłkarz wart więcej niż cały ich skład.

0

Tylko Barcelona jest wstanie przegrać 3-0 w 45 minut. Współczuję sobie ze jestem ich kibicem

0

@jeyx77x o widzę że już na badaniach byłeś i wiesz

1

Jeszcze jedna. Bo 2-0 to wiadomo jaki wynik :)

2

@Deeespacito ja bym dał sama barce b i może w ataku juvenil

1

@Janiama również stawiam na porażkę. 3-1 Celta. Idiotyczny skład, to się nie może udać

0

@Nefir A Gavi wyglądał dobrze? Na skrzydle to katastrofa.

3

Znowu Gavi na skrzydle. Kabaret

0

@Rewolucja123 Ludzie Lapcia jacy zadowoleni.Nie udało się 1Euro zaoszczędzić, ale wracają jakby za darmo go przywieźli :D

0

@kamilo0066 nie wiedziałem by pisała w takiej formie kiedykolwiek, chyba ze coś mnie ominęło

0

@amanter moim zdaniem ktoś jej dźwignął konto.

0

@Bogan Takie podsumowanie na razie rządów Lapcia. Wyjdzie powie mamy Xaviego, jest udało się, a porostu Xavi bardzo chciał, a my płacimy.

0

@FC1899Barca Nadal 70% to niezaszczepieni. Ale tak, nakręcaj się, no bo to jednak 30%, mieliście racje szczepić się nie ma sensu, zawsze może być 100% hospitalizowanych , zgonów, walić te 70%.

0

@Janiama Bez odpowiedniego poziomu w służbach medycznych to możesz sobie gadać i gadać. Dziećmi z LaMasi nie wiele zdziałamy, oni powinni się rozwiać, a nie stanowic o sile.

0

@michal26 Przez ponad 10 lat zdecydowanie więcej mieliśmy chwil w których się cieszyliśmy, więc teoria nie działa :D

0

@Mixtape najlepszy piłkarz Barcelony ze słabym Dynamem. Ter Stegen, to powinno dać do myślenia co jutro będzie

0

@tomek8756 to jest kabaret

0

@HarveySpecter zalejesz się tłuszczem. Bl ee

1

@Pawel13sz Jak ten pan tak pisze, to tak jest

1

@Cvbn zarobiliśmy 3 banki i mamy wielkiego Mingueza

1

@cules100pro Ale ty rozumiesz że nasi tam sa i ponoć negocjują? A Araby OFICJALNIE komunikaty wysyłają? Siedza tam 3 dni, wiec jeśli Araby nie chca negocjowac to sie zawijasz, a nie dajesz sie traktować w taki sposób.

1

Aktualizacja

13:26 Dziennikarz RAC1 Damia López poinformował, że Barcelona nie opublikowała komunikatu, ponieważ uważa, że obecnie nie ma porozumienia z Al-Sadd, a operacja jest wstrzymana. Barça ma nie zgadzać się z oświadczeniem katarskiego klubu, a media podają, że nie zapłaci klauzuli Xaviego. Z kolei Toni Juanmarti ze Sportu donosi, że Barcelona jest spokojna i utrzymuje, że to wszystko jest częścią negocjacji, a 41-latek podpisze dziś kontrakt. Dziennikarze interpretują komunikat Al-Sadd jako próbę wywarcia presji na przedstawicielach Blaugrany.

Pozwoliłem sobie wkleić. Dajmy temu czas, to na razie dwóch dziennikarzy. Do wieczora na pewno się wyjaśni.

1

@GregSTG Jeśli ktoś mówi nie, jeśli ktoś oświadczenie daje ( wystawili 2 dni temu ), że Xavi może odejść ale z klauzula, to jedno jest pewne, płacisz albo wypadasz. Wiec w tym przypadku troche jest jak w Fifie.

1

@Sulimo To pokazuje poziom negocjacji, gdzie mieli nasza delegacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?