tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama No to pisz ze mamy słabych psychicznie piłkarzy, a nie słabych piłkarzy. Bo to kompletnie co innego
0
@Emhyr skoro nie możesz pracować. Wypłata = 0zl
1
@parpe poprzedni sezon identyczny. Laporta nic nie zrobił
6
Komentarz usunięty
1
@Cygan BRC sezonowcow. Kur Barca krwawi już 6 lat. Nie jeden sezon, mecz rok 6!! Przegrywa z Celta 3-0 połowę z Celta bez formy
0
@jeyx77x a podasz nr totka?
0
3-0 z drużyną z dołu tabeli. W 45 minut, wy to rozumiecie. U nas jeden piłkarz wart więcej niż cały ich skład.
0
Tylko Barcelona jest wstanie przegrać 3-0 w 45 minut. Współczuję sobie ze jestem ich kibicem
0
@jeyx77x o widzę że już na badaniach byłeś i wiesz
1
Jeszcze jedna. Bo 2-0 to wiadomo jaki wynik :)
2
@Deeespacito ja bym dał sama barce b i może w ataku juvenil
1
@Janiama również stawiam na porażkę. 3-1 Celta. Idiotyczny skład, to się nie może udać
0
@Nefir A Gavi wyglądał dobrze? Na skrzydle to katastrofa.
3
Znowu Gavi na skrzydle. Kabaret
0
@Rewolucja123 Ludzie Lapcia jacy zadowoleni.Nie udało się 1Euro zaoszczędzić, ale wracają jakby za darmo go przywieźli :D
0
@kamilo0066 nie wiedziałem by pisała w takiej formie kiedykolwiek, chyba ze coś mnie ominęło
0
@amanter moim zdaniem ktoś jej dźwignął konto.
0
@Bogan Takie podsumowanie na razie rządów Lapcia. Wyjdzie powie mamy Xaviego, jest udało się, a porostu Xavi bardzo chciał, a my płacimy.
0
@FC1899Barca Nadal 70% to niezaszczepieni. Ale tak, nakręcaj się, no bo to jednak 30%, mieliście racje szczepić się nie ma sensu, zawsze może być 100% hospitalizowanych , zgonów, walić te 70%.
0
@Janiama Bez odpowiedniego poziomu w służbach medycznych to możesz sobie gadać i gadać. Dziećmi z LaMasi nie wiele zdziałamy, oni powinni się rozwiać, a nie stanowic o sile.
0
@michal26 Przez ponad 10 lat zdecydowanie więcej mieliśmy chwil w których się cieszyliśmy, więc teoria nie działa :D
0
@Mixtape najlepszy piłkarz Barcelony ze słabym Dynamem. Ter Stegen, to powinno dać do myślenia co jutro będzie
0
@tomek8756 to jest kabaret
0
@HarveySpecter zalejesz się tłuszczem. Bl ee
1
@Pawel13sz Jak ten pan tak pisze, to tak jest
1
@Cvbn zarobiliśmy 3 banki i mamy wielkiego Mingueza
1
@cules100pro Ale ty rozumiesz że nasi tam sa i ponoć negocjują? A Araby OFICJALNIE komunikaty wysyłają? Siedza tam 3 dni, wiec jeśli Araby nie chca negocjowac to sie zawijasz, a nie dajesz sie traktować w taki sposób.
1
Aktualizacja
13:26 Dziennikarz RAC1 Damia López poinformował, że Barcelona nie opublikowała komunikatu, ponieważ uważa, że obecnie nie ma porozumienia z Al-Sadd, a operacja jest wstrzymana. Barça ma nie zgadzać się z oświadczeniem katarskiego klubu, a media podają, że nie zapłaci klauzuli Xaviego. Z kolei Toni Juanmarti ze Sportu donosi, że Barcelona jest spokojna i utrzymuje, że to wszystko jest częścią negocjacji, a 41-latek podpisze dziś kontrakt. Dziennikarze interpretują komunikat Al-Sadd jako próbę wywarcia presji na przedstawicielach Blaugrany.
Pozwoliłem sobie wkleić. Dajmy temu czas, to na razie dwóch dziennikarzy. Do wieczora na pewno się wyjaśni.
1
@GregSTG Jeśli ktoś mówi nie, jeśli ktoś oświadczenie daje ( wystawili 2 dni temu ), że Xavi może odejść ale z klauzula, to jedno jest pewne, płacisz albo wypadasz. Wiec w tym przypadku troche jest jak w Fifie.
1
@Sulimo To pokazuje poziom negocjacji, gdzie mieli nasza delegacje.