- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
8
Nawet nie wiedzialem ze to taki prostak. Pozory myla.
https://mobile.twitter.com/ABNPoland/status/1456606804771737601
2
@amanter czegoś tutaj nie rozumiem… czy ta idiotka wie jak działa granica państwowa?
Ochrona granicy państwowej obejmuje ogół czynności podejmowanych w kraju i poza nim przez organy konstytucyjne w celu zachowania suwerenności i ładu konstytucyjnego oraz przeciwdziałania wszelkim zjawiskom ograniczającym jego rozwóJ
0
@amanter Ej co jest na konto jej ktoś wbił czy co? XD
0
@amanter niestety ludzie już dostają na głowę widząc co ta władza odwala
9
@Omoziu Dokładnie, zamiast zrobić szpaler nielegalnym imigrantom i kłaniać im się w pas, ta wstrętna SG ma czelność bronić granicy.
0
@Omoziu to nie usprawiedliwia do takiego prostackiego zachowania
0
@JimMorrisonFCB przecież tutaj chodzi tylko o pomoc
1
@Lovalo no oczywiście że nie, ale ile razy ona była wyzywany od prostackich bab itp itd to Ci ludzie w komentarzach są usprawiedliwiani?
0
@Omoziu Jakby nie patrzeć te wyzwiska nie wzięły się znikąd.
Jeśli chodzi o pomoc to nie ma możliwości pomocy ludziom, którzy znajdują się na terytorium obcego państwa.
0
@JimMorrisonFCB oczywiście sytuacja jest bardzo trudna, ale da się to załatwić w bardziej moralny sposób, niestety w dzisiejszych czasach trudno o moralność
0
@amanter moim zdaniem ktoś jej dźwignął konto.
0
@tbas Od kilku lat ktoś jej dźwignął?
0
@kamilo0066 nie wiedziałem by pisała w takiej formie kiedykolwiek, chyba ze coś mnie ominęło
0
@amanter w koncu wyszla za szatana