La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 952 Culés

1

Wszystkim polecam morsowanie, świetna sprawa :-)

0

@Criss18Barca Nie lubię marznąć

9

@Criss18Barca Nie zapomnij wrzucić filmiku na FB. Bez tego to nie morsowanie

3

@tbas A po cholerę? Zygac mi chcę tymi wszystkimi portalami społecznościowymi.
FB mam tylko dla grup.

0

@tbas A jak ktoś morsuje od czasów gdy jeszcze nie było facebooka i w sumie nadal go nie używa, to też się nie liczy?

0

@maroon Przykro mi, sprytnie wypierdzielili ciebie z morsowania, teraz to ty robisz jakieś takie morsowanko tylko. Załóż konto, nagraj tysiąc filmików i wszędzie się chwal ze morsujesz, dopiero wtedy zostanie zaakceptowane :)

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

0

@tbas koledzy niszczą system w odpowiedziach na twoje posty...tak trudno im zrozumieć, że czego nie ma na FB to nie istnieje ;D

0

@leomessi1710 Tu nie chodzi o samo FB, chodzi o to, że osoby co zaczęły morsować, to muszą się z całym światem pochwalić, że to robią. Taka moda była rok temu. Nie ma co się spinać.

1

@tbas Ale to właśnie Ty się spinasz, kolega powiedział ze poleca morsowanie - które rzeczywiście jest zdrowe a Ty go atakujesz tekstami ze musi to wrzucić na FB.

0

@tbas Rozumiem że ty wszystko robisz dla mody. Jak ktoś ci powie że modne jest skakanie z dziesiątego piętra to skoczysz.

1

@tbas wiem dokładnie co miałeś na myśli ; )

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?