tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny Ptanie ile tez zarobili dzieki niemu Marketingowo
0
Nasz blok to taka troche lekka parodia. Metr przerwy :)
2
Czy aby na pewno brutto nie netto?
5
@Janiama No to teraz porownajmy to z naszym mistrzem.
0
@arkasath Barcelonskie DNA nakazuje wpierw podac 94 razy i dopiero wtedy moze cos na szybkich atakujacych.
0
@Yosemite Takich kozaków potrzeba. Olmo spoko, ale Haaland jest genialny na 9-ce
13
@Kgorecki2500 Ja to bym podniósł do 21. A ten dzban chce dzieci 16-to letnie. Szybciutko zniknie ze sceny
0
@Khardan ta inne, ilu znasz pisiorow? . Nikt się nie przyznaje, wszędzie ich krytykują, gwiżdżą, atakują. Idą wybory jep. I nikt nie wie kto to. Ludzie ich nienawidzą, ale to przekupne mendy
1
@LS Nawet Brzęczek awansował.
1
@zadafcb Ale zabawa, piękne
3
@IronSanHybrid I cyk 35% w kolejnych wyborach. Polacy to hipokryci
0
@soczeq Wybory to wybory, teraz to rzeczywistość, chodź ja bym dawał szanse tym co oschodzili, jakość sie liczy. Może oprócz Kubo, bo tej gnidy nigdy tu bym nie chciał.
10
@Woland10 Nikt tu raczej nie pisze, że słabiak, ale po czym wnosisz, że to crack?
6
@Mocher91 No wynagrodzenie 8 netto, to 16 brutto.
5
@BarcaInfo Ronald i zalozenia taktyczne, nowe nie znałem.
3
@Kgorecki2500 "Mamy dobra partie, wybitnych fachowców, poprowadzimy gospodarke do przodu, a ludziom bedzie sie zyło lepiej. Do tego dodam, że jesteśmy uczciwi".
3
@LS Nie wiem skad jestes, ale Zima u mnie byla najmocniejsza od lat, a troche zyje. W zyciu tyle sniegu nie widzialem, przynajmniej na Pomorzu
12
@tomcias10 A pokaz gdzie sie nie starał? Przeciez on nie grał, jak masz złapać formę, nie mając minut na boisku? O jakim braku szacunku piszesz? Decyzja Ronalda i tyle, czy słuszna nikt z nas tego nie wie, bo Pjanic nie dostał szansy u nas.
0
@kamilo0066 Ale pokazuja kto z calej trojki dal nam najwiecej. PK mamy dzieki bramkom Grie, w szczegolnosci w cwiercfinale. Ale co ja tam sie znam. Od razu odpisuje, że nie mam problemu, że Grie odszedł, ale jednak.
3
@FC1899Barca Grie statystyki najlepsze z calej trójki, ale zdecydowanie najbardziej krytykowany. Taka tam moja opinia o obiektywiźmie LR. Cou najsłabszy, ale najlepiej oceniany i slowo klucz, "oby teraz odpalił".
11
@DonAndrzejos wzmocnieniem by był. Ale jeśli plotki o 75 bankach są prawdziwe, to nie
15
@FC1899Barca Brazol i 30-tka. Standardowo skończy jak większość
0
@Janiama Okienko to dramat. Dla ludzi teraz istotne jest ze odeszli piłkarze, PR-owo jak pieknie zmniejszyliśmy pensje itp, lapcio super itd. Kadra jest słaba, daj LR z 1,5 miesiaca jak wyniki pizna i wtedy ocenia czy okienko było ok. Teraz wszyscy zachwycaja sie dziecmi w skladzie.
0
@ObiwanKenobi dobrze, dobrze
0
@paweldunajecfcb tak
0
@ObiwanKenobi tak zwana przypierdolka. Gdyby tak nie było to napisali by w stylu brawo za decyzję zmiana narracji. A tu cytaty przypominające i pytanie co się stało
3
@DonMatteo901 straszyli źle, nie straszą źle. Narrację teraz konfa zmienia
0
@dzefrej234 ja chce by przyszedł ktoś i dało się oglądać mecz. Co do Ronalda, to Lapcio wie że nie wygra LL lub LM. Więc raczej to przedłużenie pro forma, by pokazać zaufanie itp.
0
@barcelonaLM mega szkoda :(
1
@HarveySpecter już znalazłem wywiad z nim po kilku latach. Pep go skreślił bo imprezował. Zwracam honor