0

@ElKamil ostatniemu trenerowi nawet wypłaty nie dali. Poradzą sobie

3

@arasz1819 ty jesteś wielbicielem piłki Koemana, no i zdecydowanie lepiej się znasz na piłce od nas. Powiedz, będzie lepiej po okresie przejściowym?

0

@ElKamil Myślę że przełom Listpada/Grudnia i chłopa już tu nie będzie

2

Może mi jakiś bystrzak wyjaśnić, na czym polegają założenia taktyczne Barcelony Koemana? Jeden Schemat widzę, odwróć się i podaj do tyłu. Ale może czegoś nie widzę.

0

@bebeto77 gdzie ty widzisz kontrolę meczu? My dwóch podań nie potrafimy zrobić

1

@Yoshi94 rok Koeman ich trenuje. Nie 3 mecze. Napiszcie jeszcze sezon przejściowy

0

Polecacie kupić Nintendo Switch ta nowa dla dzieciaka, jako pierwsza opcje do gier? Kompletnie nie znam się na grach, konsolach

1

@ElKamil 6 razy taniej. A i bardzo dobre opinie mają.

0

@Gaucho to jest ten nasz mocny skład.

1

@paweldunajecfcb Ja się chyba do Turasow wybiorę

1

@VegetaPolska Hazard to nasz Cou, ja bym się ucieszył jakbyśmy Cou gdzies pocisnęli.

0

@SamuraJack słownik. Poprawie się

1

Wszystkich sprzedać. Zostawić tylko tych których nikt nie chce i dorzucić dzieciaki z La Massi. Odbudujemy klub.

0

@doc oby to była bzdura.

2

@MrShakira nie nie powinniśmy go sprzedawać. To zdecydowanie najsłabsza pozycja u nas i jest nam potrzebny

0

@Encore jemu nie

0

Hipokryta. Powiedziałby że hajs, a nie te bzdury

0

@Borry Niestety, ale fakt trzeba być cierpliwym

0

@Criss18Barca Leo w przeciwieństwie do TS, swoje statystyki utrzymał.

0

@Pablit z niego taka 10-tka za Leo, jak ze mnie astronauta.

0

@puyol_presidend5 no ale walka do ostatniej minuty o LM to już trochę kompromitacja

0

@Michu94 Bayern przy nowym trenerze potrzebuje czasu by wejść na swój poziom, jeśli w ogóle wejdzie. Szanse na pkt są. Najważniejsze by zagrać pressingiem jak z RSS. Jeśli to my będziemy biegać a nie BM to będzie dobrze

0

@SamuraJack Na nich trzeba stawiać, jako uzupełnienie składu, rozwój, a nie jako pierwszy skład. Oglądałem i Gavi z Salzburgiem był najsłabszy, ale ma prawo być najsłabszy bo to dziecko

0

@SamuraJack pokaz mi ta wielka La Massie z ostatnich 10 lat. Oprócz Fatiego kto się rozwinął nie tylko u nas.? Młodziki mogą i powinni się rozwijać wchodząc z ławki, dostając minuty, ale przy świetnych piłkarzach. A nie stanowić o sile pierwszego zespołu. Każdy mecz z dobrym zespołem umocza. Gavi pokaz mi w tych sparingach co takiego dobrego pokazał, oprócz tego że jest z La Massi, a jak słowo La Massia to tacy jak ty mają orgazm

0

@SamuraJack Bez komentarza. Nastolatkami grać. Good Luck.

0

@Emhyr I nikogo w zamian? Faktycznie okienko majstersztyk. Wszyscy się wzmacniają, a my sukces bo pensje obniżyliśmy

0

@cat_r37 a to może ja źle zrozumiałem. Czytałem że nie ma numeru dla niego.

0

@culesjasiules Ansu, Cou po rocznej przerwie, Dembele w tym roku nie zobaczysz w formie, Aguero też. No faktycznie

0

@cat_r37 Mingueza nie zagra podobno, nie zostanie powołany

3

@Survier i dziękuj rodzicom. A jak nie wiesz o co chodzi to wpisz krztusiec w Wikipedia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?